Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Стания и Сандра Африка имаха конфлик в Задруговизия, където Сандра беше в журито. Сандра каза на Стания че не може да пее, а Стания й каза че тя поне не беше гого танцьорка на Миле Китич (като Сандра) и разбира се, както винаги, не пропусна да каже че тя е с диплома на държавен университет

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.04.2019 г. от 0:27, pacho каза:

Този път уцели парче.

Мен нещо не ме грабва. Zlo moje jedino ми хареса повече. Макар че тази е по-младежка. И той се пробва с всякакви неща, докато не се получи.

Той май си харесва Милица Павлович. Един дует ще му дойде добре.

Драгана ще пее в Елин Пелин през юни, по някакви сайтове се коментира колко се е изръсила кметицата. Бих отишъл, но предполагам каква цигания ще е. По-добре в зала. В Банско иначе е било яко, но пропуснах тогава. Цеца ѝ пожелаваше хит и мир, ама Драгана последно каза, че от старите ѝ песни освен обичайните хитове - поне 5 големи, изникват други, които хората правят популярни сега и това ѝ е много странно и на моменти забравяла, че издала албум последно през 2017 г. Можеше поне да го реализира повече, а тя нищо не направи. 3-4 клипа и хайде. Дуетът с Вук Моб не предизвика очаквания интерес. Говореше се и за дует с Желко Йоксимович.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Миле Китич и Галена ще са в Звезде Гранда Специял, както бяха Кеба и Преслава. Предаването вече започна.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...