Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Alter Ego, знаеш ли дали скоро Брена ще ни изненада с нов клип ?

 

Не знам, на почивка е/била. Започва турне в Австралия с сина си сега.

 

След като си толкова заинтересуван за нея, слушаи албума Zacarani krug (2011) много недооценен албум, а много качествен.

Един от фаворитите ми:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, на почивка е/била. Започва турне в Австралия с сина си сега.

 

След като си толкова заинтересуван за нея, слушаи албума Zacarani krug (2011) много недооценен албум, а много качествен.

Един от фаворитите ми:

И на мен това ми е фаворита от тоя албум. Жестока е!

Тя нали беше снимала всичко от албума а накрая пусна само клипа на баладата. Искам клип на ''Сигурно'' и ''Bolje ne''.

Т'ва ли е най-големия и хит ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит е, ама не от най-големи и'.

Мен и Бибера ми е фав от този албум.

От Udji slobodno, освен великата Pazi kome zavidis, тази ми е топ:

пп. Как не им е хрумнало да я вметнат в клипа на Bolis i ne prolazis когато през 2008 жената намира несъдената си любов на фейсбук, Grad комплетно пасва на този момент от действието на клипа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С това Цеца закри поредната си проневера. :3fdb8960598fa63e:

Как ти се струва теорията че JK скандалa е подготвен от власта, за да я замълчат по повод силното агитиране срещу вакцинирането?

Вучићева медијска машинерија у правцу сатанизовања Јелене Карлеуше. :1000 (29):

Dw-W6cDXcAMclj4.jpg

Не мисля, че Вучич има общо. В навечерието на идването на Путин да се занимава с няква певачка и някви ваксини, ммм не. Има си много по-сериозна работа. Ако има политическа намеса, ще е по-скоро от опозицията, за да засенчат идването. Но нали и JK е анти-Вучич? Биха ли жертвали и дескридитирали някоя от малкото публични личности, които публично си изказват неодобрението към него? Забелязала съм, че сръбските медии са про-руски настроени (какъвто е и Вучич), редовно слагат Путин на корица и т.н. и точно в този момент да изместват вниманието от него с такива скандали? Не звучи логично. Четох, че имало 120 хил. човека на посрещането. Според опозицията Вучич имал страшна организация - сандвичи, води, автобуси за хората. Очевидно на него му е важно да покаже колко подкрепа има и мащаба на събитието, а на опозицията да омаловажат и Путин, и подкрепящите го. За мен нито една от двете страни не е замесена. Също и да не забравяме затъмнението след първите снимки. Ако е било заговор, нямаше да мълчат толкова време.

 

Единствено Цеца би поръчала скандала, ако приемем, че е имало поръчител. Първата статия, която излезе по темата, знаем в кой сайт беше - Блиц. Както и след кой пост на JK в Туитър - колажа със Сатаната на Коледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мисля че може да има политически бекграунд. PRVA стана телевизия подкрепяща власта, Иван Иванович си търгна, а те свалиха последния епизод от предаването му заради политически намеси. Карлеуша го подкрепи, дори в утринското предаване на самата ТВ публично каза че е станала политически ориентирана самата ТВ и водещите да не допускат да бъдат изнудвани. На Пинк говореше колко е хубаво една ТВ като Пинк, която е също ориентирана около власта, позволява тя да говори срещу принципите на самата ТВ. Карлеуша не е само певачка, тя самата е медия. Като капак всичките вклучвания в новините като привърженик на стачките срещу Вучич, дори преди време искаха да арестуват всички които са срещу вакцинирането на децата, но се отказаха от тази идея.

 

Вчера и днес се снимат ЗГ, Карлеуша все още не говори с медиите.

 

Това е било миналия понеделниик, в момента когато гърмна скандала тя е подготвяла кандидатите си.

 

09:13 момента

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мисля. 3 милиони за 24h? :whistling:

Чак 3, не знам, но ще гръмне, определено. Ще засенчи всички останали представяния.

 

Мили продължава с този стил. Без JK - 200k за ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста хаотични награди, много гафове и общо-взето никой не знае какво се случва. Част от победителите са напълно нелепи, видно е че работят с организаторите и за това получават нещо. Събрали са пенсионерския клуб на бивша Югославия,.

 

Липсата на МС Стоян, на когото и до подметките не могат да се доберат, е напълно подсъдима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

и каква награда взе Стоян ?

 

Никаква. Те най-заслужилите Буба, Джала, Стоян и Мая не присъстваха. Много неадекватни победители, за всеки от присъстващите по нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, нямат изслушване новите песни в тъпия Спотифай. :bx: За Попила и Мирна нямам нерви да чакам. :mf_surrender: От другите две, които и там ги няма, очаквам само Цобиевата. От чутите само Фатаморгана ми хареса и горе-долу Кафана, която звучи като Дара Бубамара или някоя друга грандовка от 2005-07. Кума е отврат. Тя пък звучи като от 2014. Двете хърватски са скучни. Хало е по-смотано копие на Отрове. Не изключвам да ме зариби с повече слушания, но засега и тя ми е скучна. И все пак има най-голям шанс за хит. Попила и Мирна от снипетите също звучат остаряло, ще ги чуя. Слабо за Севе.

 

LaJK на първо слушане не ми беше нещо особено, но впоследствие ме зариби, много. Шок е, че след такъв скандал, не направи повече гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз очаквам Мирна, но Севе все още мисли че сме 2012 и ще пуска песните когато тя иска. Само ще се прецака ако го реализира като предния, времената са други днес.

И аз очаквах много повече. Струва ми се че е просечен албум на поп-фолк (не турбо фолк) певица, а Севе не е от този калибар. И заглавната песен ужас.

На Deezer ги имаш Кума и Фатаморгана от новите. Обложката не ми харесва. Оная снимка когато публикува датата беше много по-добра.

Трябваше директно да качат перформанса на канал на Карлеуша. Генерално около милион за 24 часа. И аз очаквах повече.

В перформанса е трябвало фотоапаратите с флашове да светят но те от МАC забравили да ги вклучат.

И на Беквалац перформанса беше супер.

Севкината конкурентка - Розга отнесе много позитиви и се върна с стабилен хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...