Jump to content

Всичко за сръбската музика


Препоръчани коментари

Дали Сека пусна хита на зимата?

 

Много яко й се е получило, отвсякъде извира селяния, точно като за нея и нейния темперамент

 

Утре ни интересува само Мица Т, дано е подготвила ударна фолк песен, стига е експериментирала, иначе доживот ще кара на Цецини кавъри по участия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пристигнаха!

 

След скоро 5 години Карли отново на Пинк!

До края на годината планувала 3 нови песни, на едната била гост. Снимали клип за които казва че бил труден за заснемане, ще видиме.

Песента от Мили промотира в Ами Джи на 25-ти декември.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът на Милица Павлович ще е с 10 песни, а тя каза че ще е с 8. Дали е изненада/бонус или ще включи 2 стари песни, предстои да разберем

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Албума се казва "Заувек", предполагам че в петък или до края на седмицата ще е в yt. Сan't wait :Vishenka_05:

https://www.instagram.com/p/BrQh7rglwYF/

 

Албумът на Милица Павлович ще е с 10 песни, а тя каза че ще е с 8. Дали е изненада/бонус или ще включи 2 стари песни, предстои да разберем

 

Сигурно Operisan od ljubavi & Kidash me.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В албума няма да има дуети

 

Може би е мислила че от новите 8 песни няма дуети.

 

Официално албума ХАЛО на Северина излиза на 01.02.2019.

В понеделник излиза пореден сингъл.

 

https://www.instagram.com/p/BrSsj34BDU0/

 

2019 - Цеца, ЈК, Сека и Севе с албуми, жестоко. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

По едно време викам да не съм свалил скоростта на видеото. Злата влачи като оплетена лента на касета. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

По едно време викам да не съм свалил скоростта на видеото. Злата влачи като оплетена лента на касета. :1000 (29):

Отврат, съсипа песента на Драганче.

Абе, Драгана доста песни за такива изяви има. Така наречените там "двойки", което не знам точно какво значи - ако може, нека някой ми обясни.

 

Иначе за Милица Павлович - и аз я харесвам. Характерна е, много интересна продукция предлага. А и така се реализира албум... С концепция. Че у нас сме отвикнали от тия работи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандал с Цеца и Драгана. Ами Цеца е права, след онова игнориране от страната на Драгана и аз бих постъпил така.

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандал с Цеца и Драгана. Ами Цеца е права, след онова игнориране от страната на Драгана и аз бих постъпил така.

Игнориране? Драгана ако си отвори устата за Аркан и едно време, нали знаеш какво става? Само че тя не е като Карлеуша. Да не говорим как инструктираше Видич да плюе по Драгана и още колеги. Тъпо е. Добре, че го е разкарала това пиянде.

И доколкото виждам от видеото, Драгана го изкарва като приятелски поздрав по-скоро, аз скандал не виждам. Даже и на пи ар ми бие, няма да се учудя и да си го правят. Всички са кучки. :ддд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Игнориране? Драгана ако си отвори устата за Аркан и едно време, нали знаеш какво става? Само че тя не е като Карлеуша. Да не говорим как инструктираше Видич да плюе по Драгана и още колеги. Тъпо е. Добре, че го е разкарала това пиянде.

И доколкото виждам от видеото, Драгана го изкарва като приятелски поздрав по-скоро, аз скандал не виждам. Даже и на пи ар ми бие, няма да се учудя и да си го правят. Всички са кучки. :ддд

Цеца не инструктираше Видич да плюе никого, той винаги е бил простак който плюе всичко живо, и накрая затова старада и кариерата му, вече никой не го трябва освен една клюкарска новина за "Модно жури". А Драгана я е игнорирала когато бяха актуални лайв телефонни разговори с известни личности, който бяхана хуманитарен характер. Никакъв Аркан вече не се споменава, 2000-та година отдавна е минала

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеца не инструктираше Видич да плюе никого, той винаги е бил простак който плюе всичко живо, и накрая затова старада и кариерата му, вече никой не го трябва освен една клюкарска новина за "Модно жури". А Драгана я е игнорирала когато бяха актуални лайв телефонни разговори с известни личности, който бяхана хуманитарен характер. Никакъв Аркан вече не се споменава, 2000-та година отдавна е минала

А, хич не го е инструктирала - и тя, и Сека. Що изведнъж всички се отдръпнаха от тях? И Карлеуша, и Мира Шкорич, и кой ли не. Щом Дара се отдръпна от Сека... и то не е само заради концерта. Дара е супер пич и съм убеден, че Сека е стъпила накриво, както стъпи с Драгана, която пък винаги е била човек с нея и с всички в жанра. Видич почна и по Дара да плюе. Той си беше баш дружка с Цеца и Сека. Нищо, че и двете са като крави и визията им също не е от най-стилните, особено на Сека. Ама нали са тежки жени, а Драгана е селянка...

 

Цеца открай време работи по този метод - много сме възпитани и над нещата, ама зад кадър правим мизерии. Даже много пъти съм я оправдавал и съм казвал: "Тя не е имала избор, Аркан си я е поръчал и не е имала право на мнение". Щото това даже не е и обществена тайна. Че Цеца е имала връзка с друг някакъв мафиот или какъвто е бил там, и после ги хващат хората на Аркан, нея я закарват при него, а на онзи един Бог знае какво му се случва. Това неведнъж съм го чел по форуми и сайтове.

Драгана такива компромати няма в живота си, а мога да ти кажа, че е била не по-малко ухажвана от Цеца 90-те - тя сама си го е казвала, че с цената на всичко е бягала от криминални групи, политици и подобни. Щото когато Драгана е била звезда и топ мадама с клипове и концерти, които са били за пример на Цеца, Цеца още не е срещнала Аркан. И в момента, в който я среща, разчистват всички по пътя си.

 

Неведнъж съм писал какво са причинявали на Драгана, и не само на нея. А Цеца какво е преживяла, тя си знае - най-малкото, което се знае от всички, е бръснатата глава. За останалото лежа по затворите. Нека сме благосклонни, но всичко си има граници. 2000-та е минала, ама някои неща не се поправят. На Драгана лошото ѝ е, че е добър човек и не може да се бори с тия неща, както се бори Карлеуша - като истински воин. Само с разликата, че Цеца е била едно време фен на Цеца, а Драгана никога не я харесвала, като човек със сигурност. Просто е добра и ми е тъпо да чета някакви коментари, че завиждала на Цеца. Тя не е в Белград като нея нонстоп, но си е звезда.

 

Нека е жива и здрава Цеца, догодина да направи хубав албум и да напъли Ушче - хубави ли са песните, ще ги слушам. Хубави ли са клиповете, ще ги гледам. Нека е на трона, щом иска и 20 години още - платила си е цената. Не всеки може да бъде безскрупулен. А това с телефона и хуманитарната акция въобще никой не го помни като някаква кой знае каква случка. Драгана е пускала Цеца по телевизията си, когато Цеца не са я пускали по Пинк, така че... туй то. Ама не може да се очаква да си мълчи цял живот, нито пък да излезе и да го каже като Карлеуша. Възпитана е, има граница, ама ако излезе да говори, сигурно има най-много от всички какво да каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Prvo je na snimanje stiglo Luče iz Kasidola, a dva sata nakon nje i Ceca. Dragana se prva javila, Ceca otpozdravila, ali nakon toga je navodno usledilo pitaje: "Da li se mi poznajemo ili ne". Ražnatovićeva joj je odmah odbrusila: "Ne znam ti odluči, jer me čas poznaješ, čas ne poznaješ". Ubrzo se prepiranje završilo i svaka je otišla svojim putem.

Може да има нещо, което не знаем наистина. Може Цеца да е обидена от нещо. Онова с телефоните си беше доста некоректно.

В крайна сметка за Цеца е работено с много пари. Това е същото все едно днес Мария да се сърди, че на Янева клиповете са по-добри и парите са й повече.

Отново е мутренска история.

 

Сигурно са се срещали последните години и Драгана се е държала дистанцирано. Как да реагира сега Цеца? Явно има лицемерие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с телефоните беше един кадър... който може да си е монтиран така. Не че я оправдавам Драгана, ама и така да е било - няма да е било случайно.

Цеца я игнорира заради последните интервюта на Драгана, в които я намесва... което можеше и да не се случи, ако Видич не си беше отварял устицата.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ZA OVE JADNIKE KRATKE PAMETI: DRAGANA JE BILA NAJVEĆA MUZIČKA ZVEZDA U JUGOSLAVIJI POČETKOM 90-IH. KADA JE CECIN MUŽ MAFIJAŠ POČEO DA PRAVI OD SVOJE ŽENE VELIKU ZVEZDU, DRAGANA IM JE STAJALA NA PUTU DA POSTANE NAJVEĆA ZVEZDA. TADA MAFIJAŠKI KLAN OKO CECE POČINJE AKTIVNO DA RADI PROTIV DRAGANE - UVREDLJIVI TEKSTOVI O DRAGANI KOJE PIŠU PLAĆENI NOVINARI BLISKI MAFIJI, DRAGANU ISMEVAJU CECINI PRIJATELJI KOJI IMAJU PRISTUP NAJMOĆNIJIM MEDIJIMA, SVE DO FIZIČKIH PRETNJI U KOJIMA JE 90-IH INDIREKTNO UČESTVOVALA I SAMA CECA (POSTOJE VIDEO ZAPISI GDE PRETI ARKANOM). RADI ILUSTRACIJE: CECIN VRLO BLIZAK PRIJATELJ, MODNI KREATOR, GODINAMA BRUTALNO PLJUJE DRAGANU ALI NE SAMO ZBOG STILA OBLAČENJA - ON NAJSTRAŠNIJE VREDJA NJENE PESME, NJEN IZGLED, DELOVE NJENOG LICA, NJU KAO OSOBU... PRE NJEGA TO JE RADIO DRUGI CECIN PRIJATELJ, POZNATI IMITATOR. INTERESANTNO JE DA OVE PRLJAVE POSLOVE UVEK RADE CECINE PUDLICE, KOJE BESOMUČNO OLAJAVAJU DRAGANU, DOK CECA SAMO POVLAČI KONCE I PRAVI SE FINA. ONO ŠTO JE JASNO JE DA CECA IMA KOMPLEKS DRAGANE MIRKOVIĆ JOŠ IZ VREMENA KADA SU POČINJALE SA KARIJERAMA I KADA JE DRAGANA BILA DALEKO NAJUSPEŠNIJA PEVAČICA, I DO DANAS NIJE USPELA TOGA DA SE OSLOBODI KOLIKO GOD VELIKA ZVEZDA POSTALA U MEDJUVREMENU. ČINJENICA JE DA JE DRAGANA ZVEZDA SA KARIJEROM NA KOJOJ BI JOJ MNOGI POZAVIDELI, PA I ONI KOJI ZNAJU KAKO SU DO SVOJIH POZICIJA DOŠLI, POPUT CECE KOJA JE DOŠLA PREKO KRIMINALACA I SVEGA ŠTO JE TAKAV ŽIVOT SA SOBOM NOSIO. CECA NIKADA NIJE MOGLA DA SE PROBIJE SVOJIM PEVAČKIM "KVALITETIMA", ZATO JOJ JE I BILA POTREBNA POMOĆ IZ SVETA KRIMINALA. ONA PEVAČKI NIJE DOSTOJNA DA PEVA NI NA SVADBAMA U ŽITORADJI, ALI JE U MORALNO, EKONOMSKI, POLITIČKI PA I MUZIČKI POSRNULOJ ZEMLJI POSTALA NAJVEĆA ZVEZDA. PAMETNOM DOVOLJNO!

 

А че има лицемерие - има. Но Драгана според мен добре направи, че се натири към Австрия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгана не е популярна в последните години, може с цел да го е направила това, за да се появи в новините поне веднъж. А Видич всички са го отрязали защото е плюл всеки зад гърба му, примерно за Сека говореше на Андреана Чекич че е свиня, а на Сека говорил че Андреана е лошо копие на Цеца...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

@serbotince Не сме 2000, но Аркан и делата му никога не се забравят, но не казвам че по това трябва да съдим Цеца.

 

Относно Цеца-Драгана, втората е искала да се бъзика, да го каже на шега, докато Цеца малко по-грубо реагира. Сигурно е обидена че Драгана почна последните години да я захапва. :3fdb8960598fa63e:

 

 

new

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...