Jump to content



Adele - Общи приказки


Препоръчани коментари

В "19" имало 13 песни, в "21" 12, а сега в "25" 11, в следващия 10 ли ще има? Да идва вече 20-ти, че да чуем какво ни е подготвила. "Hello" просто гръмна всичко живо, да видим нататък. :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Над 800 000 в UK за първата седмица...абсолютен рекорд. Като акбумът има повече продажби от следващите 86 албума в топа взети заедно, както и повече от последните 19 албума заставали на първо място.. :mf_surrender: :mf_surrender:
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Всичко ОК, но албума й е боклук. Освен пилотният сингъл другите не ставаха и успеха се дължи единствено и само на предходните й два. Уви, голям флоп и ще се отрази на следващата й продукция, сигурен съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да обявиш за флоп нещо, което разби сума рекорди само защото на теб не ти харесва... ;)

Не казвам, че финансово е флоп. Напротив, както четеш, аз казвам, че успеха на албума е огромен благодарение на предходните. Но изкара един единствен хит и това е "hello". В сравнение с "21" който имаше "Rollin in the deep", "Someone like you", "Set fire to the rain", че дори и другите бяха супер популярни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

When We Were Young беше една прецакана от Адел песен, която можеше да има много дълъг живот ако беше получила подходящото промо. Но накрая си остана дори и без видео, а като отбележим и факта, че на практика си беше опит за подобие на Someone Like You... може би е нормално да не влезе в ТОП 10 дори.

Адел тепърва ще избива всичко живо с Send My Love- такъв тип песен досега не е имала за сингъл и ще е нещо ново за публиката! А ако наистина танцува в клипа, както четох някъде... леле, леле... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Water under the bridge ми допада най-много от последния и албум. :Vishenka_05:

А Someone like you ми допада повече от Hello :mf_surrender:

Water Under the Bridge е уникална, но най-дълбокото парче в албума си е Million Years Ago. Не искам да си представям какво ще е ако я пусне като сингъл есента или зимата, с един убийствен клип... :helpsmilie:

 

Между другото, сега осъзнах, че Адел и Кейти имат общи неща в кариерата си- и двете изригват мощно с втория албум, а при следващия първите два сингъла стигат съответно до 1 и 14 място в Билборд. :1000 (29): Като Адел е по-масова, разбира се, но пък и тя не е точно в същия стил. И все пак, ако сега "Send My Love" се наложи като "Dark Horse" ще имат още една прилика... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Това, което направи Адел с Hello и 25 трудно може да се съпостави с каквото и да е в последните n на брой години. Много бързо забравят някои какъв ФЕНОМЕН бяха и двете, как разбирах де що имаше рекорди за продажби, стриймове, гледания и прочие, и то в такива количества, които допреди това се смятаха за някаква химера.

 

Имайки предвид това, на мен не ми е трудно да осмисля защо не успя да изкара повече хитове от албума и донъде изгуби тази инерция. Когато нещо гръмне по такъв начин, че обсеби цялото общество, идва бързо момента на пренасищането. Каквото и да изкара след това, в съзнанието на хората никога няма да мине Hello (която дори не е по-силна от трите ѝ хита от предния албум, но все пак). Отделно имаме и 25, който собственоръчно възстанови желанието на хората да си купуват дискове, а не да си теглят наготово от iTunes - нещо, което всички лейбъли от години се мъчат да постигнат, една певица успя да направи напълно сама. И то е логично защо никой сингъл след това не беше №1 - като си продал 17 милиона копия в рамките на 40 дни, кой точно ще си купи синглите, като най-вероятно вече притежава албума? Адел е album artist и това е очевидно - тя продава колекция от песни, които вървят наедно, а не поотделно, както например през годините се е доказала Rihanna.

 

Не на последно място искам да кажа, че и мениджмънта ѝ си има вина в уж "флопа" на синглите след това - ами не може след такъв мастодонтен хит като Hello да пуснеш When We Were Young, които има почти нулев потенциал за хит и е страшно незапомняща се и да не кажа дори скучна. Ок, като ще е балада - да е бруталната Million Years Ago, или Water Under The Bridge. Видяхме, че макар да е в напълно различен стил за нея (което не се хареса на масата) Send My Love успя да стане хит и да си влезе в топ 10. Представям си, ако имаше хит и пролетта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

When We Were Young беше много обещаващо заглавие за мен, а нали и на Адел била фав тази песен, обаче не ме впечатли много :)

Тя сигурно е натискала да е сингъл. Жалко. Песента е изключително невпечатляващо. Показателно е как дори не успя да влезе в топ 15 и как нито една седмица не беше над Hello.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...