Jump to content



Adele - Общи приказки


Препоръчани коментари

Има си изпълнение, което се върти по ТВ.

 

Не само, същото стана и със Someone like you. На запад радиото е водещ фактор все още за разлика от в БГ:( А там Адел е много силна, set fire to the rain се скъсаха да я въртят от юли до септември през песен в Англия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо, при положение че "Set fire to the rain" си се води официален сингъл не беше изпълнен нито веднъж на някои от тези концерти? Малко вече ми идва твърде преекспонирано пеенето на "Rolling in the deep" и "Someone like you".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Знам за това, говорех за Грами и Брит наградите, тъй като ми се струваше логично да изпълни песента на някои от тях, а тя заложи на старите.

 

Аз днес намерих "21" в книжарница Хеликон и ме очуди факта, че цената беше само 15 лева, не съм си купувал много дискове на чуждестранни изпълнители, но последно бях гледал доста по-високи цени или са паднали или просто албума на Адел е по-евтин, но факт беше, че бройките бяха изкупени и очакваха още, което значи, че и в България има интерес към албума и това е страхотно.

 

"19" обаче си седеше, но честно казано и аз от там май не харесвам нищо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Особено на първата... Няма толкова досадна песен, може би само Fallin на Алиша Кийс е по-втръснала.

 

ФАКТ е, че Адел обаче яко тъпче на едно място от към сценично представяне. И нямам предвит, че очаквам от нея огнено шоу или нещо подобно, на всички ни е ясно, че тя просто трябва да седи на сцената със стойка за микрофон и това е всичко каквото искаме.ОБАЧЕ! Да, тя продава страшно много, тя е супер успешна и харесвана, обаче всяко едно нейно представяне се състои от "Rolling in the deep" и "Someone like you". Имам чувството, че тя не иска да представи синглите си правилно. Разбирам, че тези двата са мега успешни все още, но в крайна сметка при наличето на нови, мисля че и на тях трябва да се обърне внимание. Да не говорим , че за клипове и дума да не става. Чудя се това на какво се дължи, на мързел? Или по-скоро на факта, че тя просто знае, че няма нужда да прави нищо, защото ще се продава поне още година за напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФАКТ е, че Адел обаче яко тъпче на едно място от към сценично представяне. И нямам предвит, че очаквам от нея огнено шоу или нещо подобно, на всички ни е ясно, че тя просто трябва да седи на сцената със стойка за микрофон и това е всичко каквото искаме.ОБАЧЕ! Да, тя продава страшно много, тя е супер успешна и харесвана, обаче всяко едно нейно представяне се състои от "Rolling in the deep" и "Someone like you". Имам чувството, че тя не иска да представи синглите си правилно. Разбирам, че тези двата са мега успешни все още, но в крайна сметка при наличето на нови, мисля че и на тях трябва да се обърне внимание. Да не говорим , че за клипове и дума да не става. Чудя се това на какво се дължи, на мързел? Или по-скоро на факта, че тя просто знае, че няма нужда да прави нищо, защото ще се продава поне още година за напред.

 

Зад Адел стоят едни от най-големите професионалисти в ПР-а и имиджмейкърството... Не се съмнявай дори за момент, че всичко при нея (както и при останалите големи звезди) е прецизно измислено и нагласено. На теб ти се струва, че не се развива, но приходите от продажби показват друго. А именно - два албума в ТОП 5, единия от 50 седмици, другия - от 150... Тва не се сещам някой да го е правил в скоро време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФАКТ е, че Адел обаче яко тъпче на едно място от към сценично представяне. И нямам предвит, че очаквам от нея огнено шоу или нещо подобно, на всички ни е ясно, че тя просто трябва да седи на сцената със стойка за микрофон и това е всичко каквото искаме.ОБАЧЕ! Да, тя продава страшно много, тя е супер успешна и харесвана, обаче всяко едно нейно представяне се състои от "Rolling in the deep" и "Someone like you". Имам чувството, че тя не иска да представи синглите си правилно. Разбирам, че тези двата са мега успешни все още, но в крайна сметка при наличето на нови, мисля че и на тях трябва да се обърне внимание. Да не говорим , че за клипове и дума да не става. Чудя се това на какво се дължи, на мързел? Или по-скоро на факта, че тя просто знае, че няма нужда да прави нищо, защото ще се продава поне още година за напред.
За какво представяне говориш? Адел прави нейни собствени концерти на които пее всичките си песни от 21+някои от 19.А примерно на Грамите...като спечели с Rolling in the deep е нормално да изпее точно нея.

П.С. "19" е невероятен албум.Там май всяка песен ми харесва докато при 21 фаворитите ми са само 5. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Особено на първата... Няма толкова досадна песен, може би само Fallin на Алиша Кийс е по-втръснала.

 

Досега няма песен на Адел, която да ми е втръснало да слушам.. камо ли пък Fallin' на Алиша. Незнам, има нещо в тези песни.. дори и да не слушаш известно време после като ги пуснеш наново изпитваш емоцията..


Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега няма песен на Адел, която да ми е втръснало да слушам.. камо ли пък Fallin' на Алиша. Незнам, има нещо в тези песни.. дори и да не слушаш известно време после като ги пуснеш наново изпитваш емоцията..

Няма наистина, Адел знае как да си налага песните, а и те са по свое му уникални. Живите й изпълнения са повече от отлични:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ФАКТ е, че Адел обаче яко тъпче на едно място от към сценично представяне. И нямам предвит, че очаквам от нея огнено шоу или нещо подобно, на всички ни е ясно, че тя просто трябва да седи на сцената със стойка за микрофон и това е всичко каквото искаме.ОБАЧЕ! Да, тя продава страшно много, тя е супер успешна и харесвана, обаче всяко едно нейно представяне се състои от "Rolling in the deep" и "Someone like you". Имам чувството, че тя не иска да представи синглите си правилно. Разбирам, че тези двата са мега успешни все още, но в крайна сметка при наличето на нови, мисля че и на тях трябва да се обърне внимание. Да не говорим , че за клипове и дума да не става. Чудя се това на какво се дължи, на мързел? Или по-скоро на факта, че тя просто знае, че няма нужда да прави нищо, защото ще се продава поне още година за напред.

Май не си следил/а изявите й достатъчно, защото Adele гостува на доста места и освен първите й два мегахита изпълняваше и "Don't you remember", "Turning tables" & "Set fire to the rain"(която в силните промо дни все още не бе пусната като сингъл) ;]

Имам някаква слабост към това изпълнение и ви поздравявам с него...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото в Пловдив "21" не може да се намери почти никъде, днес обиколих всички книжарници и музикални магазини по центъра и навсякъде беше изчерпан, като ми казваха, че чакат зареждане и имало бум в продажбите на албума и не са го очаквали. И са пуснали български тираж на албума и цената е 15-16 лв., което е супер достъпно, за това хората си го купуват явно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото в Пловдив "21" не може да се намери почти никъде, днес обиколих всички книжарници и музикални магазини по центъра и навсякъде беше изчерпан, като ми казваха, че чакат зареждане и имало бум в продажбите на албума и не са го очаквали. И са пуснали български тираж на албума и цената е 15-16 лв., което е супер достъпно, за това хората си го купуват явно.

 

В книжарницата в МОЛа не може да го няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото в Пловдив "21" не може да се намери почти никъде, днес обиколих всички книжарници и музикални магазини по центъра и навсякъде беше изчерпан, като ми казваха, че чакат зареждане и имало бум в продажбите на албума и не са го очаквали. И са пуснали български тираж на албума и цената е 15-16 лв., което е супер достъпно, за това хората си го купуват явно.

Тук е 11-12лв, а другият е 45лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук е 11-12лв, а другият е 45лв.

Да, именно, но става въпрос, че има интерес, все пак и албумите на фолк певиците си прашлясват по равтовете, а на Адел не може да се намери, пък после поп-фолка била най-слушаната музика в БГ, ама друг път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък отидох в началото на декември в Orange център(София) за да си купя "21", но си излезнах шокиран със "Stronger" на Kelly Clarkson... Искаха 49 лв. за "21" :wacko: :wacko: :wacko: Обаче изведнъж месец по- късно смъкнаха рязко цените, защото Анимато започнаха да я разпространяват легално... Умрях си от кеф, когато продавачката ме видя, че сега си го купувам и не се минах преди месец :laughing:

А иначе тези думи, че в някой музикален магазин е свършил дискът, не трябва да ни заблуждава, че се продава чак толкова силно, защото нашите търговци са доста предпазливи и взимат по 1-2 бройки...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, именно, но става въпрос, че има интерес, все пак и албумите на фолк певиците си прашлясват по равтовете, а на Адел не може да се намери, пък после поп-фолка била най-слушаната музика в БГ, ама друг път.

Едно е купуван,друго е слушан.

 

И аз намерих 21 и то българския тираж...за 15лв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Албума й е наистина много добър, любими са ми: Rolling In The Deep ; Turning Tabels ; Set Fire To The Rain ; Someone Like You

 

Някой знае ли информация за нова песен?

Или да клипира някоя от албума?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Ще има нов сингъл, но точно тази песен ич не ме кефи, много ми е една...

Rumour Has It ще е следващата песен. Ето и мястото и в Билборд:

 

http://www.billboard.com/charts/hot-100#/s...has-it/25705109

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен супер трудно успя да ми хареса, след 100 слушания на албума сигурно... Единствената по-гадна песен, всяка друга предпочитам пред нея.

 

И мен не ме кефи, но явно Адел ще залага на нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен "Rumour has it" не ми е сред големите фаворити от "21", но песента бе стабилна през цялата година в itunes, а и много сериали, като "Ringer" и "Glee", й направиха добра реклама, така че е логичен сингъл. Следваща спирка- "Turning tables".

Искам видео поне на "Turning tables", защото ми писна от тези live-ове, които изъчват по телевизиите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече не смята ли да се размърда и да направи нещо! Колкото и да я харесвам ми писна само да си седи, разбирам колко пари изкарва така, ама нито клипове, нито нищо. Разбрахме, че нови песни няма да има, ама поне клипове да прави, да ги промотира, да пее по предавания, заспала работа, почна да ми писва, нищо не се случва около нея.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Албумът "21" на британската сензация Адел продължава да жъне небивали успехи из чартовете.

 

Още един култов албум в британската класация на най-продаваните за всички времена - "Thriller" на Майкъл Джексън – падна под напора на "21", който е на пазара от януари 2011 г.

 

От него вече са продадени 4 274 300 копия на Острова, с 500 повече от тавата на Краля на попа от 1982 г., посочва Gigwise.com. Разликата помежду им вероятно ще продължава да расте.

 

"Постижението на Адел с преборването на "Thriller" в класацията за най-продаваните албуми е забележително", коментира директорът на официалната компания за чартове Мартин Талбът.

 

Все пак албумът на Адел все още има конкуренти пред себе си – все още е "едва" на пето място в класацията. Точно пред него е вторият студиен албум на Oasis "(What's The Story) Morning Glory?".

 

Вторият албум на Адел постави рекорди в различни страни, а трите му сингъла - "Rolling in the Deep", "Someone Like You" и "Set Fire to the Rain" станаха номер едно почти в целия свят.

 

Към април 2012 г. от албума са продадени над 20 милиона копия в световен мащаб и беше обявен за най-продавания албум на 2011 г. Тази година "21" спечели награди "Грами" и БРИТ за най-добър албум на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...