Jump to content

Katy Perry - Общи приказки


Препоръчани коментари

Максимум 5 песни има от последния албум, които стават за нещо. Другото е бливоч. И тъй като нямаше една открояваща се, хитова песен, реши да снима всичко и да го издаде изненадващо, за да има по-високи продажби.

 

Бионсе голям хит няма от 2009 насам. Положението при нея е доста сериозно.

Положението при нея не е никак сериозно, защото хит не ѝ трябва. Да не би Мадона да има хит в последните 9 години?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Положението при нея не е никак сериозно, защото хит не ѝ трябва. Да не би Мадона да има хит в последните 9 години?

 

4 Minutes и Give it 2 Me какво са? Че и Celebration?

 

Бтв, като за такива дискусии да си отворим отделна, обща тема, тип "Поп фолк скандали", че това определено не е за Пипери, което го говорим. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече стават отегчителни тия приказки как, видиш ли, Кейти нямала талант и затова не заслужавала Грами. :mf_surrender:

Кейти е един универсален артист с хубава и разнообразна музика- комерсиална и не-комерсиална- с едни от най-големите хитове в света и най-силните клипове за последните години... Продава добре и албуми, и сингли, и концерти... Чупи рекорди... Имала е много добри лайф изпълнения, за които някои си затварят очите... Нормално е да й се даде поне едно Грами за толкова години, но какво да се прави- видяло се е, че ще трябва да си почака още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето в това ти е грешката на мисленето. За да печелиш Грами трябва да имаш няколко лоши изпълнения, а не няколко добри.. Лигавщини като Dark Horse не печелят Грами. Там фокусът е върху качеството, а не колко си продал и колко гледания имаш. В противен случай Psy щеше да отнесе 10 Грамита...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем не мисля, че добрите й изпълнения са само 'няколко'.

А Dark Horse спокойно можеше да е номиниран, като гледам някои от синглите, които номинират от край време. Песента си е един много успешен експеримент...

Ок, нека да махнем Dark Horse... Защо Wide Awake не спечели нищо? Firework? :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво носителката на Song of the Year "Single Ladies" e по-добра от "Dark Horse", аз да попитам? (харесвам и двете песни изключително много, да подчертая)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече стават отегчителни тия приказки как, видиш ли, Кейти нямала талант и затова не заслужавала Грами. :mf_surrender:

Кейти е един универсален артист с хубава и разнообразна музика- комерсиална и не-комерсиална- с едни от най-големите хитове в света и най-силните клипове за последните години... Продава добре и албуми, и сингли, и концерти... Чупи рекорди... Имала е много добри лайф изпълнения, за които някои си затварят очите... Нормално е да й се даде поне едно Грами за толкова години, но какво да се прави- видяло се е, че ще трябва да си почака още.

Има други изпълнители,които правят по-добри клипове от Кейта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не съм съгласен, че 'Dark Horse' e слаб клип. Това е изключително силен клип, изключително оригинален, интересно направен, забеляза се и най-важното - разпознаваем, няма друг клип, който да изглежда така, просто няма с какво да го сбъркаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има други изпълнители,които правят по-добри клипове от Кейта.

 

Нивото за клипове е доста високо, но Кейти определено успява да е сред тези, които редовно са си НАЙ. :) Както казах и горе- тя е изпълнителка с някои от най-големите хитове и най-добри клипове.

 

Въобще не съм съгласен, че 'Dark Horse' e слаб клип. Това е изключително силен клип, изключително оригинален, интересно направен, забеляза се и най-важното - разпознаваем, няма друг клип, който да изглежда така, просто няма с какво да го сбъркаш.

 

+1

 

И аз очаквах друго от клипа, но и финалният вариант свъвсем не е за изхвърляне- най-малкото е един от най-гледаните в Ютуб за всички времена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти да видиш... Билборд обявяват Кейти Пери за самостоятелен изпълнител номер 1 за годината. :rolleyes:

 

TOP artists

1 ONE DIRECTION

2 KATY PERRY

3 BEYONCE

4 TAYLOR SWIFT

5 JUSTIN TIMBERLAKE

 

TOP female

1 KATY PERRY

2 BEYONCE

3 TAYLOR SWIFT

4 IGGY AZALEA

5 ARIANA GRANDE

 

Hot 100 artist

1 KATY PERRY

2 PHARRELL WILLIAMS

3 IGGY AZALEA

4 JOHN LEGEND

5 ONE REPUBLIC

 

Billboard 200 albums

1 FROZEN

2 BEYONCE

3 1989

4 MIDNIGHT MEMORIES

5 THE MARSHALL MATTERS LP 2

6 PURE HEROINE

7 CRASH MY PARTY

8 PRISM

9 BLAME IT ALL ON MY ROOTS

10 HERE'S TO THE GOOD TIMES

 

С или без Грами... за поредна година сред ТОП имената... :rolleyes:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Явно ще излизат 3 нови песни, но не е ясно дали в преиздадена версия на PRISM, или в EP.

 

She's So Creepy

In Flames

Heartache Crusade

 

Не е ясно и дали ще пее някоя от тях на Super Bowl, но като фаворит за там се очертава She's So Creepy- някои я водят посветена на Тейлър Суифт, отговор на Bad Blood. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Кейти Пери ще пее на Грамитата. Сега въпросът е... какво? :D Съмнява ме тепърва да пуска нов сингъл и да е пропуснала да го представи и на зашеметяващия Super Bowl... Това ме кара да си мисля, че може да пее нещо старо, в случай че грабне някоя награда. Но и на нов сингъл не бих се възпротивил, макар че тя ерата си приключи, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Максимум 5 песни има от последния албум, които стават за нещо. Другото е бливоч. И тъй като нямаше една открояваща се, хитова песен, реши да снима всичко и да го издаде изненадващо, за да има по-високи продажби.

 

Бионсе голям хит няма от 2009 насам. Положението при нея е доста сериозно.

истината е Риана ! почти всяка година има Голям Хит

Link to comment
Сподели в други сайтове

Показах днес на няколко приятеля шоуто на Кейти и всички бяха изключително впечатлени!

 

Да не си го показвал в детската градина?

 

Пеещи акули, танцуващи палми и ще ми лети със звездичка над стадиона....... пикла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път реших да не си правя някакви кой знае какви илюзии, че ще спечели тя. :D Самият факт, че за поредна година е номинирана си е едно достатъчно признание... пък някой ден може да решат и награда да й дадат.

Представянето беше разтърсващо. Специално за хората, които искаха да я видят в една по-семпла и не толкова шарена, но пък чувствена светлина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този път реших да не си правя някакви кой знае какви илюзии, че ще спечели тя. :D Самият факт, че за поредна година е номинирана си е едно достатъчно признание... пък някой ден може да решат и награда да й дадат.

Представянето беше разтърсващо. Специално за хората, които искаха да я видят в една по-семпла и не толкова шарена, но пък чувствена светлина!

Въпреки долното, КП изглеждаше фантастично. Много, много беше секси и по време на изпълнението си и на червения килим. Колкото до самото изпълнение - интересна идея, хареса ми много, че беше семпло. Гласът й не беше много ок, но като цяло беше добро представяне. Колкото до грамитата - май вече е 2-ра във вечната класация за изпълнители с най-много номинации без нито една победа.. :3fdb8960598fa63e:

 

23DCDF2C00000578-0-image-m-76_1418010033551.jpg

 

257DD56F00000578-2945415-A_little_different_Katy_s_dress_featured_a_turtleneck_collar_whi-a-3_1423466256717.jpg

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото до грамитата - май вече е 2-ра във вечната класация за изпълнители с най-много номинации без нито една победа.. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, от жените вече е втора, заедно с Bjork- 13 номинации. :D Иначе е четвърта в цялостност. Този брой- 13 за по-малко от 7 години- е показателен.

 

Представянето на By The Grace of God явно е допаднало на доста хора- вече е 33 в US iTunes, а е от доста старичък албум. Чудно ми е дали ще го третират като сингъл. Вижда се, че има потенциал, но те май вече привършват ерата и надали тепърва да се захващат с шести сингъл.

 

Според мен, Кейти трябва да си вземе кратка почивка и есента да пусне нов сингъл и нов албум. Надявам се да не се забави до следващата година, но и това е възможно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...