Jump to content



Revenge / Отмъщението


Препоръчани коментари

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Айде тази вечер почва 2 ри сезон по Фокс лайф

 

Аз още си чакам субтитри към 13 ти епизод,от видяното в трейлъра ще е доста интересен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този епизод лично на мен ми хареса много. Аманда(истинската Емили) направи грешка, заради която може би ще си изпати в следващия епизод, но поне стана дейна и спря да го играе просто майка или единствено да се усмихва фалшиво на Шарлот, когато са заедно. Виктория обаче ми напълни сърцето. Обичам я! Лично за мен този сезон е много по-силен за Маделин Стоу, а я отрязаха за Златен глобус при положение, че миналата година беше номинирана. Нямам търпение вече за следващия епизод. Искам още кръв, ощеее! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

какво става с тия субтитри,защо толкова ги бавят?Нещо не мога да свалям от тоя сайт адиктед

Link to comment
Сподели в други сайтове

15 ти епизод ще бъде излъчен на 10 ти март.Писна ми от тия почивки,минават 2 епизода и почивка

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни си изтеглих излезлите серии досега от втори сезон.

До днес изгледах първите 6 серии и не съм особено доволен. Като си спомня в началото на първи сезон колко бях зарибен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни си изтеглих излезлите серии досега от втори сезон.

До днес изгледах първите 6 серии и не съм особено доволен. Като си спомня в началото на първи сезон колко бях зарибен...

В средата на сезона нещата се оправят. 14-ти епизод ми хареса много, въпреки че се опитаха да ни заблудят, но просто отдавна се досетихме кой ще умре. Хареса ми финалната сцена, която ми напомни за "Titanic", но отново ще пиша отличен на Victoria, защото беше жестока, когато стоеше и гледаше как Daniel и Conrad й почистват местопрестъплението. А за сцената, която изиграха с Daniel в офиса... OSCAR!!! :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми казвайте кой ще умре,че още не съм гледала 14 ти епизод :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ще съм благодарен , ако някой ми каже от къде да си изтегля епизодите , които са излезли досега от 2 сезон!

Аз съм стигнал до 6 епизод, но не мога да чакам искам да ги гледам и др серии!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ще съм благодарен , ако някой ми каже от къде да си изтегля епизодите , които са излезли досега от 2 сезон!

Аз съм стигнал до 6 епизод, но не мога да чакам искам да ги гледам и др серии!

 

В замунда има озвучен целия 1 ви сезон и всички излезли до момента епизоди на 2 ри сезон

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опасявах се, че поради интереса ще почнат да разливат сериала и това започна да се случва.Хубавото е, че поне още е в поносими граници ..дано не се улеят и съвсем да затлачат нещата!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Иначе до кой епизод са в USA?

 

Тази неделя ще излъчат 16 ти епизод

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси за бързия отговор.

Имало е почивка май?

Да и сигурно скоро пак ще има

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следващия епизод ще е на 17.03, няма да правят повече почивки до края на сезона.

 

Значи би трябвало и на Имало едно време да няма почивки,макар че обявиха че сезона свършва на 12 ти май

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...