Jump to content



Revenge / Отмъщението


Препоръчани коментари

tumblr_loyc4jr3Pm1r09fbfo1_500.JPG

Сериалът е базиран върху творби на Александър Дюма-баща и е съсредоточен върху съдбата на младо момиче, което се появява от нищото в голям град. Бързо намира своето място в обществото, но хората около нея не подозират каква е основната цел на непознатата. Тя е тук, за да отмъсти на тези, които са унищожили семейството й.





Сериалът е интересен, препоръчвам го :)
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Актьорите са избрани много добре и всеки си влиза в ролята перфектно. Имат добра външност, запомнящи са и двойките си пасват страхотно за сега, въпреки че 100% ще има промени.

Харесва ми, че постоянно има някакви мистерии и действия, които ми задържат интереса от до... Не помня от кога не бях попадал на сериал, чийто сцени не пропускам заради тъпотата им или герои и актьори, които не са ми приятни...

Много се кефя как Емили(Аманда) със спокойствие минава през всички ситуации и се приближава все по- близо до целта й, но за разлика от първите епизоди вече има доста препъни камъчета, които ще направят отмъщението по- сладко и дано да доведат всичко до втори сезон...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Актьорите са избрани много добре и всеки си влиза в ролята перфектно. Имат добра външност, запомнящи са и двойките си пасват страхотно за сега, въпреки че 100% ще има промени.

Харесва ми, че постоянно има някакви мистерии и действия, които ми задържат интереса от до... Не помня от кога не бях попадал на сериал, чийто сцени не пропускам заради тъпотата им или герои и актьори, които не са ми приятни...

Много се кефя как Емили(Аманда) със спокойствие минава през всички ситуации и се приближава все по- близо до целта й, но за разлика от първите епизоди вече има доста препъни камъчета, които ще направят отмъщението по- сладко и дано да доведат всичко до втори сезон...

 

Съгласен съм с теб. Всичко по сериала е доста добре изпипано и успява да ми прикове вниманието... страхотен е. Има обаче нещо което не знам как да го тълкувам! Не ви ли се струва, че вече знаем кой е убиеца на Даниел? Според мен ще се случи нещо и Тайлър ще избяга от лудницата/затвора и в развръзката, той ще е този който ще направи двете дупки в гърба на Дани. Или другия вариант е, убития да не е Дани. :D Нямам търпение за следващия епизод :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А може и Емили да го е убила иначе откъде е този пясък по ръката й? Може да е научил нещо за нея точно преди годежа и да са решили да го отсранят... Ще видим скоро :]

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много объркан и заплетен ми стана този сериал и спрях да го гледам. Вече изобщо не мога да хвана нишката на всичко, което се случва.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е точно това му е хабовото на сериала- заплетен е и не е плосък, като всичко останало, което в момента е хит.

Жалко, че сезонът ще е само от 13 епизода, но дано да обявят скоро втори сезон и тогава да има поне 22 епизода... Критиците го харесват, рейтингът е добър, имат номинация за "Златен Глобус"... трябва да има още!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено привлече вниманието ми. Признавам си, че първите няколко епизода ми бяха странни, но сега всичко се нарежда. Надявам се да не го спрат...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо аз си го изгледах веднага щом се събудих и много ми хареса как Emily(Amanda) подпали къщата :1000 (33):

Но след като разкараха Tyler(може би временно) в този епизод ми бе малко мъчно за Nolah. Милионер, а без човек до себе си... :confused:

Редактирано от Tikei
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тея от замунда са се побъркали, не откривам нито един епизод на сериала...

Дори новия не е качен! Тея май подхванаха да трият наред сериали!

 

 

 

Явно няма да го качват, защото ще бъде излъчван по българска телевизия... Не помня точно коя започваше излъчването му...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, да ни е честито! Пак ще чакаме, защото следващия епизод излиза на 8 февруари... :gun_bandana: :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз започнах сериала вчера и останах много доволен. Аманда е жестока, много обичам такива персонажи. Няма да го давам много бързо обаче, защото като гледам има паузи както при всички други. Само да питам 1 сезон 24 епизода ли ще е и говори ли се нещо за 2-ри?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз започнах сериала вчера и останах много доволен. Аманда е жестока, много обичам такива персонажи. Няма да го давам много бързо обаче, защото като гледам има паузи както при всички други. Само да питам 1 сезон 24 епизода ли ще е и говори ли се нещо за 2-ри?

 

Сезонът ще е 15 епизода... Остават още два да бъдат излъчени.

За втори сезон още нищо не се знае, все пак това са ABC...

Рейтингът е добър и би трябвало да го подновят за нов сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм на 5 епизод и направо ме разби сериала. Емили/Аманда е най-добрият персонаж, сигурно от години не съм срещал по-добре изграден образ. Сред фаворитите ми се нареди вече от всички сериали. Виктория също е много интересен персонаж. И двете актриси играят повече от добре. Направо да не повярваш как започнах сериала ей така и мислех, че е някакъв блудкав, а то какво се оказа. Много по-добро е от всичко в момента, което се излъчва. Да го продължават веднагически, само да не го развалят!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм на 5 епизод и направо ме разби сериала. Емили/Аманда е най-добрият персонаж, сигурно от години не съм срещал по-добре изграден образ. Сред фаворитите ми се нареди вече от всички сериали. Виктория също е много интересен персонаж. И двете актриси играят повече от добре. Направо да не повярваш как започнах сериала ей така и мислех, че е някакъв блудкав, а то какво се оказа. Много по-добро е от всичко в момента, което се излъчва. Да го продължават веднагически, само да не го развалят!

 

И аз съм на мнение, че това е най-интересния сериал, който се излъчва в момента. По интересен ми е и от вампирската диария, която и без това в последно време си е заслужила името диария :feminist_en:

Revenge и Ringer са ми сериалите, които чакам с нетърпение и голямо любопитство какво ще се случи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Сезонът ще е 22 епизода, не 15.

Дойде момента който всички гледащи чакахме, в 15-ти епизод стигаме до първите минути на сериала. ;) Много интересно свърши 14, сега и още един човек знае тайната на Аманда. Освен ако в къщата и не е нахълтала истинската Емили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен азиатците, които й помогаха с подготвянето, са отмъкнали сандъка й и сега ще й дадът няколко нови урока...

Сериалът е невероятен и се радвам, че повярваха в него, направиха дълга пауза и ся успяли да направят още епизоди, което вече ме кара да чакам всеки следващ епизод с по- голямо нетърпение, защото ще има втори сезон :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

В началото ясно се вижда, че пада Даниел, а пък Тейлър умря... Следващите епизоди явно ще се въртят около времевата дупка- как Емили е стигнала до плажа, защо дават Даниел е изпаднал в безсъзнание, как Даниел е бил оцапан с кръвта на Тейлър и т.н. Става все поооо- интересно :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Revenge - 01x16 - "Скандал"

Субтитрите ми за новия епизод! Този епизод е супер интересния и както бях предположил по-нагоре в коментарите ми,

наистина се оказа, че убития не е Даниел. Но това да видя, че е Тайлър също беше доста стряскащо :D

И кой да предположи, че убиецът е бил Такеда. ШООК!

Някой има ли информация, кога ще излезе следващия епизод, защото в IMDb не пише нищо за 17 епизод :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...