Jump to content



Revenge / Отмъщението


Препоръчани коментари

Официално: “Отмъщение” приключва на 11 май

“Ще видите специален епизод, в който ще приключим историята, защото поне това дължим на верните фенове на сериала. В този епизод има обрат, който ще бъде напълно неочакван, но ще бъде в стила, който Майк Кели е замислил за финал на сериала още при неговото създаване.”

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Официално: “Отмъщение” приключва на 11 май

“Ще видите специален епизод, в който ще приключим историята, защото поне това дължим на верните фенове на сериала. В този епизод има обрат, който ще бъде напълно неочакван, но ще бъде в стила, който Майк Кели е замислил за финал на сериала още при неговото създаване.”

LoL значи няма да има друг сезон. Мисля, че е по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалът със сигурност ще е много силен. Радвам се, че приключват сериала преди да го превърнат в поредната скучна драма. Очаквам с огромен интерес последните дед епизода.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалът със сигурност ще е много силен. Радвам се, че приключват сериала преди да го превърнат в поредната скучна драма. Очаквам с огромен интерес последните дед епизода.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Правилно решение, актьорите са супер тъжни, че приключва, но сериалът е в пика си, особено след последните епизоди. "Съоругите" също завършиха преди да станат скучни и все още продължава да се говори за тях. По-добре коментарите да са "колко жалко, че свърши", отколкото "най-накрая свърши". Грешка, която продуцентите правят при много сериали. Аз очаквам голям обрат, но не искам повече смърт. Време е Аманда да поеме по пътя си, дано в крайна сметка ги съберат с Джак, а и Нолан да си получи щастливия край.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледал съм само първи сезон и то не целия, беше ми много интересно, ама не знам защо спрях да го гледам, това беше преди 2-3 години. Да го почвам ли наново, струва ли си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледал съм само първи сезон и то не целия, беше ми много интересно, ама не знам защо спрях да го гледам, това беше преди 2-3 години. Да го почвам ли наново, струва ли си?

 

Да, струва си сериалчето.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът беше жесток! По време на последната сцена направо изтръпнах, беше брутално! По промото за финала съдя, че ни очаква голямо зрелище. Нямам търпение да видя как ще свърши всичко.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът беше жесток! По време на последната сцена направо изтръпнах, беше брутално! По промото за финала съдя, че ни очаква голямо зрелище. Нямам търпение да видя как ще свърши всичко.

 

Това май ще е най-силният финал на сериал за сезона!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоуууу, коя беше тази в края на епизода?

 

Бен си го заслужи. Няма такъв тъпак, честно. 1000 пъти го помолиха за помощ, а той - перде.

 

Тази в края на епизода е наемен убиец. Мъжът, който работеше за Марго и търсеше улики я беше наел, за да убие Емили .. но Марго каза да не я убиват. Та това е същата женичка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бла бла бла блааа....

Много ми харесва сериала, но много го разтегнаха вече тоя локум. Преди две серии познах какъв ще е сценария на следващите поне две.

В последните епизоди се върнахме в първи сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бла бла бла блааа....

Много ми харесва сериала, но много го разтегнаха вече тоя локум. Преди две серии познах какъв ще е сценария на следващите поне две.

В последните епизоди се върнахме в първи сезон.

Последните епизоди пък точно са уникални, ще започне както завърши - драматично и изненадващо. Брутален сериал, голям кеф ми беше, че го проследих и не ме разочарова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните епизоди пък точно са уникални, ще започне както завърши - драматично и изненадващо. Брутален сериал, голям кеф ми беше, че го проследих и не ме разочарова.

 

Всъщност идеята е добра, но ако половин сезон не разтягаха глупости можеха да я развият по сериозно и задълбочено. А сега на последен дъх разлаят кучетата и на следваща серия слагат катртите на масата.

Иначе като цяло из се радвам, че го проследих до края. :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финалът на сериала определено беше изключително силен, изпълнен с много обрати, разкрития и емоции. Аз лично съм доволен от това, което видях, една великолепно изпипана история с достоен завършек. Това определено ще си ми остане най-любимият сериал. Ще ми липсва дозата отмъщение всяка седмица.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цало не ми хареса последната серия.

Но пък след разводняването в последния сезон нямаше какво друго да направят. И все пак ми липсваше грандиозния край, който се полага за всеки нашумял сериал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятен и както го определиха епичен финал! Може би един от най-добрите завършеци на сериал изобщо. Толкова се радвам, че не сглупиха да се правят на интересни и всичко завърши както исках. Опитвам да не спойлвам, но наистина велик сериал! Толкова много ще ми липсва, стяга ме като си помисля, че неделите (смятай понеделниците) няма да го има вече. Емили (така и не се научих да й казвам Аманда), няма да е същото вече без нея! :Vishenka_05: Good played, Ems!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ще ми липсва сериалът!

Имаха слаби епизоди през годините и смятах, че ще го развалят тотално, но ме изненадаха с последните 4-5 епизода, които ми припомниха защо обожавам да го гледам през тези четири години!

Все още не мога да осмисля това, че вече няма да пускам с нетърпение епизодите му!

Страхотен финал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм раздвоен. Някои неща ми харесаха, но други - не. Липсваше ми публичното излагане на Виктория. Това винаги е бил най-големия й страх - да се изложи публично. И с това инсценирано убийство трябваше да бъде разобличена подобаващо. Повече би ми допаднал варианта, в който Аманда бяха от затвора, приспива Виктория и я вкарва в килията на своето място.

Луис поне беше честна и взе правилната страна. А оная амеба Марго е толкова слабохарактерна, че нямаше очите да поиска прошка от когото трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм раздвоен. Някои неща ми харесаха, но други - не. Липсваше ми публичното излагане на Виктория. Това винаги е бил най-големия й страх - да се изложи публично. И с това инсценирано убийство трябваше да бъде разобличена подобаващо. Повече би ми допаднал варианта, в който Аманда бяха от затвора, приспива Виктория и я вкарва в килията на своето място.

Луис поне беше честна и взе правилната страна. А оная амеба Марго е толкова слабохарактерна, че нямаше очите да поиска прошка от когото трябва.

 

Според мен Виктория получи своето публично излагане, когато Емили даде интервю на живо по телевизията и разкри цялата истина. Убийството според мен беше правилният завършек за Виктория, след като многократно се разбра, че друго не може да я спре. Иначе и аз се радвам, че Луис се осъзна и видя, че е била измамена и се върна на страната на Нолан и Емили. А за Марго - трябваше да я дадат как страда зад решетките след всичките злини, които стори. Като цяло немалка роля във финала изигра и Шарлот. Според вас Емили сънуваше, че е получила сърцето на Виктория или това наистина се е случило. Доста интригуващо го загатнаха според мен и всеки може да го тълкува по свой си начин.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас Емили сънуваше, че е получила сърцето на Виктория или това наистина се е случило. Доста интригуващо го загатнаха според мен и всеки може да го тълкува по свой си начин.

Четох интервю с Маделин Стоу, в което споменава че в първоначалния сценарии на епизода това наистина се случва и не е сън. Според мен на Емили ВанКамп не и се е понравило май. :D Иначе определено този елемент във финала ми хареса най-много, доста зловещо и в определен смисъл справедливо (като едно наказание за Аманда, заради която все пак пострадаха доста хора). Но в крайна сметка чрез съня ни показват, че Виктория винаги ще е част от Аманда и ще я преследва до края на живота и.

 

Сериалът имаше своите слаби моменти но винаги съм го очаквал с нетърпение през тези 4 години и ще ми липсва. Няма да забравя диалозите на Конрад и Виктория, супер якото забавление ми беше. :1000 (29): Многото емоционални и силни моменти все пак доминират над тези със скучни нови герои, които ни натрисаха от време на време... ще спомена и flashforward-ите, които бяха много приятна идея, както и репликите на Емили (Аманда, whatever :D ) в началото и в края на епизодите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...