Jump to content



Revenge / Отмъщението


Препоръчани коментари

Сезонът ще е 15 епизода... Остават още два да бъдат излъчени.

За втори сезон още нищо не се знае, все пак това са ABC...

Рейтингът е добър и би трябвало да го подновят за нов сезон.

Явно инфото ти е грешно! В IMDb, са го обновили и сериалката ще е с пълен сезон от 22 епизода :ar: :jump: :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Явно инфото ти е грешно! В IMDb, са го обновили и сериалката ще е с пълен сезон от 22 епизода :ar: :jump: :clap:

 

Да, знам. Все пак мнението ми е от януари, след това обявиха още 2 епизода, после още и така...

След малко ще гледам новия епизод, че все не стигам до него... :1000 (10): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Много се радвам, че Тайлър умря. Страаашно много ме дразнеше и само проваляше плановете на Емили, а пък аз така искам да стигне до целта си да отмъсти на всички :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Изгледах го за 2 дена, страшен е, най-добрият нов сериал след "Once upon a time" :) Емили наистина е супер яка, обаче истинската Емили (сегашна Аманда) супер много ме дразнеше с нейните глупости, само пречеше :wacko: А Тайлър-психото си получи заслуженото :cheers:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Обаче изглежда, че убийството сега ще го дъвчат до края на сезона, очаквах го, ама те пък вече не знам кой епизод само около това се въртят.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Убийството промени плановете на Emily доста, така че е нормално да се въртят около него тези епизоди та дори и през следващия сезон.

Става все по- напечено положението и това ме радва. Усещам потенциал в този сериал за доста сезони...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

В началото бях много скептичен, но засякох първи и втори епизод по фокс лайф наскоро и ме грабна адски много, и го изгледах за има- няма 3 дена.

 

Новият сезон започна доста обещаващо, и да видим докога Емили ще успява да ги заблуди :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Много се зарибих и изгледах 1-ви сезон и 4-те епизода, които са излезли от 2-ри за 3-4 дни, страхотен сериал! Няма нито една слаба серия, историята е много интересна. Като гледам промото на 5-ти епизод се очертава да е доста интересен. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

От Януари ще почне и турската версия на сериала, с главна актриса - Берен Саат (Забраненият плод, Пепел от рози)

Та влязох да видя, дали е интересен сюжета

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първите 5 епизода от този сезон м исе струват като поставящи основите за сезона- историята с майка ѝ на преден план, отмъщението на заден, надявам се да се върнат малко към формата от миналата година. И да гръмнат Деклан, брат му и да взривят бара- адски тъпа история.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
От Януари ще почне и турската версия на сериала, с главна актриса - Берен Саат (Забраненият плод, Пепел от рози)

Та влязох да видя, дали е интересен сюжета

 

Тенск за инфото,гледам,че има някво промо за филма.Определено и него ще следя.

 

Следващия вторник започва по Nova, ще му дам шанс! :)

 

Голяма реклама,голямо чудо..ще му дам шанс и аз в осем. ;дд

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо от всички американски сериали избраха точно този и го рекламират все едно е спечелил 15 награди ЕМИ... Гледах му полотния епизод, никак не ме впечатли. Има далеч по-добри сериали.
Link to comment
Сподели в други сайтове

От Януари ще почне и турската версия на сериала, с главна актриса - Берен Саат (Забраненият плод, Пепел от рози)

Та влязох да видя, дали е интересен сюжета

 

 

Берен Саат е уникална, но WTF след абсурдната версия на Отчаяните и това ли... ?

 

Иначе сериалът е супер :Vishenka_05:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам защо от всички американски сериали избраха точно този и го рекламират все едно е спечелил 15 награди ЕМИ... Гледах му полотния епизод, никак не ме впечатли. Има далеч по-добри сериали.

 

По Fox Life го даваха още Януари месец, а тея от Нова се сцепиха да повтарят, че това е Премиерата на сериала в България 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми първия епизод.От къде мога да си сваля епизодите с бг субс,в Замунда ги няма..а Арената не ми тръгват да ми се свалят.

 

пс:колко епизода е първи сезон?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми първия епизод.От къде мога да си сваля епизодите с бг субс,в Замунда ги няма..а Арената не ми тръгват да ми се свалят.

 

пс:колко епизода е първи сезон?

 

22 :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, че не съм доволен от втория сезон, но първият си е първи! Толкова много динамика, екшън и отмъщение имаше, а сега всичко започна да се движи доста по-бавно. Силно се надявам втората половина на втория сезон да бъде доста по-напрегната и шокираща, защото искам да продължа да го следя. Ако някой не е гледал все още "Revenge", определено трябва да започне да го следи по Нова, тъй като и озвучаването не е никак зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен, тези дни имах повече свободно време и вече съм на средата на първи сезон! Историята много ми харесва, актьорите също - особено Виктория, Емили и Даниел! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стигнах до 17 епизод,но от Арена нещо не ми дава да го тегля.Някой да знае къде още го има качен сериала?

http://dox.bg/files/dw?a=da4c85bc36

Toва е торент файлче за целият 1 сезон, а втори май го има в Замунда,той сега тече. :beware_mods:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...