Jump to content



Revenge / Отмъщението


Препоръчани коментари

Стигнах до 17 епизод,но от Арена нещо не ми дава да го тегля.Някой да знае къде още го има качен сериала?

 

цък

И на мен в началото от Арената не ми даваше да тегля,ама пробвах на другия ден и стана. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...

Страшен е тоя сериал бе,а вчерашният епизод беше муцка. :Vishenka_05:

 

Дано като свърши 1-ви сезон по Нова да пуснат и втори,но едва ли..а и като гледам само до 10 епизод на 2-ри сезон са стигнали с излъчването в USA...така,че е невъзможно и ще има дългааа пауза.

 

хаха,Емилия си има сестричка..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да видя как ще се развие историята.

Надявам се накрая наистина да се влюби в Даниел.

пс. Истина ли е че Даниел Кларк е жив ?

Дано наистина е с Даниел ,а всички други да умрат :a040:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излъчващият се в момента американски сериал "Отмъщението" ("Revenge") в ефира на Нова Телевизия, където се върти повторението на първия сезон, продължава с нов от следващия месец. Продължението на поредицата за Емили и Аманда, която е и най-гледаната в САЩ, ще завладее ефира на Fox Life, като премиерно за България ще стартира излъчването втория сезон от "Отмъщението" ("Revenge").
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера, защо го рекламират като най-гледаният в САЩ след като не е... явно, за да предизвикат по-голям интерес. Аз също следя шоуто и ми харесва. :) И наистина FoxLife си го излъчваха още миналата година, а Нова постоянно повтарят "премиера за България". За националния ефир може, но не и за България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, тая вечер почвам да си го доглеждам, че го позарязах миналата година на 18-ти епизод, просто не намирах време за него. Гледам, че вече е стигнал до 11-ти епизод на 2-ри сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези турци се излагат вече, едно към едно са го изкопирали. Питам се такива простотии имат ли рейтинг, аз не вярвам. Преди погледнах 1 серия на "Съпругите" и направо се отчаях. Ужас!

Link to comment
Сподели в други сайтове

След цялата тази масова истерия по сериала реших, че е твърде комерсиален и няма да го гледам.Прегледах рецензията и се оказах прав : Малката сладка Аманда, чийто баща е невинен, но натопен зверски от поредното богато семейство идваща да отмъсти на същите тези за това, което са го причинили.Но имах време за убиване и реших все пак да дръпна няколко серии, та ..8 дни по-късно свърших сезона и в момента дърпам втория.Сериала е направен добре, въпреки пропуските на моменти.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак срив не бих казал, но определено някои неща са досадни, като например историята около Нолан. По американските сайтове го критикуват и за провлачената история с бара, "компанията", някои пък не харесват Ейдън. Недоволства се най-вече за това, че сериала се отдалечи от основната си идея по която се движеше в първи сезон

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на същото мнение, че вторият сезон е по-слаб от първия. Загуби динамиката си, но все още го очаквам с нетърпение. Надявам се да се вземат в ръце!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина сериалът малко се отдалечи от основната си идея, но все пак си ми е любим. Следващият епизод ще е уникален. Ще дадат това, за което загатнаха в началото на първи епизод на втори сезон.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...