Jump to content



Revenge / Отмъщението


Препоръчани коментари

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Разочарование!

Исках dark finale!

Омръзна ми любовта да побеждава.

Моля????? Специално този сериал даде толкова много жертви през сезоните, оставаше и някой от Емили, Джак или Нолан да умре... Айде да спрем да се правим на интересни с тия dark финали, че заради интересното в хиляда сериала направиха безумни глупости. Феновете още малко петиция не пуснаха финалът да е щастлив, че на всички ни омръзна от несправедливости. Преминаваш с героя през какви ли не моменти с години и накрая някой си решава, че трябва да го убие, за да развълнува публиката и да е супер оригинален. Точно така трябваше да си завърши!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Отмъщението

5 часа ·

Страхотна новина! Последният четвърти сезон на хитовата поредица „Отмъщението” прави своя дебют по Нова телевизия, на 3 юли, петък, в 23.00 ч.:

Наистина ли 4 сезон е последен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отмъщението

5 часа ·

Страхотна новина! Последният четвърти сезон на хитовата поредица „Отмъщението" прави своя дебют по Нова телевизия, на 3 юли, петък, в 23.00 ч.:

Наистина ли 4 сезон е последен?

 

Да, последен е!

Нова пак се сетиха, по фокс лайф са към края на сезона вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Nova са смешници, по Fox Life следващия епизод е големия финал... Как ми липсва само сериала, гледам го с майка ми дублиран и тя горката като знае, че останаха само едни 40 минути и край и не иска да гледа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...