Jump to content



Revenge / Отмъщението


Препоръчани коментари

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Последният епизод направо беше лудница. Супер добър! Марго вече не се търпи, супер много ме дразни и сега вече като го няма бебето, спокойно може да я убият. :D Сега Виктория пак ще се върне към отмъщението, заради лъжите на Марго, а като гледам в следващия епизод ще се случват доста интересни неща отново. Луис много ме кефи, скандализира яко. :D Става ми любим персонаж.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, следващият епизод ще е ключов и ще промени историята завинаги. Мисля, че от него до финала ще се решава съдбата на сезон 5 и в каква посока ще поеме. Честно казано се надявах на край, но мисля, че ще продължи въпреки че рейтингът е зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

До края на сезона ще се случват доста интересни неща. Надявам се ако този сезон е последен, сценаристите да завършат добре историята, а не да оставят нещата по средата, въпреки че мисля, че ще има още един сезон.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано се надявам това да е последен сезон. Щом се стигна до разкриването на Емили, не виждам вече с какво могат да вдигнат рейтинга. Така или иначе основната идея се изчерпа отдавна... Дано само не вкарат някаква драма с Луис - честно казано много ме кефи, ама сега кой знае каква глупост ще сътвори.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм стигнал до настоящите епизоди, но ако разкриват Емили преди тя да разкрие техните мръсотии и да им каже сама коя е - всичко губи смисъла и блясъка си
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм стигнал до настоящите епизоди, но ако разкриват Емили преди тя да разкрие техните мръсотии и да им каже сама коя е - всичко губи смисъла и блясъка си

Споко, всички добре ще ги нареди преди да я разкрият. Кралицата майка в последния епизод от 3 сезон така си го получи, че последната сцена ми е един от любимите телевиознни моменти ever. Но да, не очаквай сериалът да не те разочарова в някои посоки, страхотен е, но като всеки друг си има слабите моменти и лоши линии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Споко, всички добре ще ги нареди преди да я разкрият. Кралицата майка в последния епизод от 3 сезон така си го получи, че последната сцена ми е един от любимите телевиознни моменти ever. Но да, не очаквай сериалът да не те разочарова в някои посоки, страхотен е, но като всеки друг си има слабите моменти и лоши линии.

Последните 2 епизода от 3-ти сезон са жестоки!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу, не знам някой гледа ли последният епизод, но наистина беше брутален. Последната сцена беше като за финал на цялото шоу, как само им го сложи на всички! Сега вече сценаристите имат думата, могат да завъртят каквото си искат от ситуацията и очаквам с интерес завръщането на сериала след празниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уоу, не знам някой гледа ли последният епизод, но наистина беше брутален. Последната сцена беше като за финал на цялото шоу, как само им го сложи на всички! Сега вече сценаристите имат думата, могат да завъртят каквото си искат от ситуацията и очаквам с интерес завръщането на сериала след празниците.

Тихо че имам още 6-7 епизода и ви настигам. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да дойде 13ти :happyppl:

много ми интересна реакцията на всички, дано не си навлече проблеми и

не мисля че ще започнат на нея да и отмъщават, ако стане така сигурно ще направят 5ти сезон..

Колкото и да ми е любим сериала, надявам се за оставащите 6/7 серии да го свършат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емили Ванкамп беше пуснала в Туитър снимка, на която е облечена в затворнически гащеризон, след което бързо я махна. Освен това, някои от актьорите разкриха, че финалът на сезона завършва с невероятен обрат, тъй че ако не го подновят за нов сезон, ще сме доста прецакани. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я вкарат в затвора сигурно, доста неща има, за които ще се хванат. Но пък затвора сигурно ще е колкото на Нолан - от последния епизод на единия сезон до първия на следващия. :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

19ти епизод на няколко пъти ми намокри очите.... :1000 (33):

последната сцена беше предсказуема - първо помислих че е любовницата на Конрад, но после видях че е мъж. Само да не е той самия, че ще стане миш-маш. :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Марго как може да е толкова глупава. Смени си мнението 3 пъти в един епизод. Толкова ли не може да отиде и да попита Аманда какво толкова й е направила Виктория и да се убеди като види записите с психоложката. :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехааа, следващият епизод ще бъде зрелищен.

 

 

Накрая бомба ли експлодира или пак пожар, още не съм гледал и миналия епизод от задачки, но... Според мен финалът ще бъде зрелище, този сезон се доближи максимално до първия по изненади и интересни моменти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ехааа, следващият епизод ще бъде зрелищен.

 

 

Накрая бомба ли експлодира или пак пожар, още не съм гледал и миналия епизод от задачки, но... Според мен финалът ще бъде зрелище, този сезон се доближи максимално до първия по изненади и интересни моменти.

 

Току що изгледах 20-ти епизод. Брутален беше, особено финалната сцена! Брутална! Няма такъв обрат на нещата и то точно от Виктория Грейсън.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами една финална сцена не значи нищо. Очаквах много от епизода предвид трейлъра, а той си беше супер скучен.

Подозирах, че Виктория ще направи нещо такова, защото това й е последната възможност. Само че на отмъщение да отвърнеш с отмъщение няма смисъл. Грейсън вече е сама като куче и никой не я иска. И пак не си направи равносметка за всичко, което е направила. Напротив, ползва фалшиво разкаяние само в моментите, когато трябва да баламоса някой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам на това, което се случи. За мен Виктория ще се окаже жива, не приемам такъв финал за нея. Истината е, че този сезон е страхотен, толкова интересни моменти. Мисля си обаче, че на финала нещата ще се обърнат наопаки и все повече се доверявам на теориите, че и Конрад ще се окаже жив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не стана ясно кой нападна Вики Грейсън в гаражите?!

От 21 епизод става ясно, че ще има още един сезон <_< , като последният епизод ще е с отворен край.

Според мен Виктория е подготвила всичко и е жива и здрава.

 

ето и промото на 4х22

https://www.youtube.com/watch?v=RBSTDuiMliA

 

за съжаление много го разводниха този сериал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четох интервюта на Маделин (Виктория), в които казва, че това е края с персонажа й. Обмисляли са убийството още в първи сезон със самолета, но са решили да я задържат. През трети сезон отново, но сега окончателно се сбогуваме с персонажа й. Мисля, че това ще е последният сезон... ако не вкарат някакви огромни драми със Шарлот, която би трябвало да се появи скоро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако този сезон ще бъде последен, дано има някакъв подобаващ завършек. Иначе аз мисля, че без Виктория няма смисъл от още един сезон, то не остана вече какво да вкарат като сюжет, всичко се изчерпа.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако този сезон ще бъде последен, дано има някакъв подобаващ завършек. Иначе аз мисля, че без Виктория няма смисъл от още един сезон, то не остана вече какво да вкарат като сюжет, всичко се изчерпа.

Винаги има какво да вкарат, но зависи дали то ще грабне вниманието. Все още има достатъчно живи хора, които Емили съсипа и сега е техния шанс уж да й го върнат. Иначе определено Виктория добре е нагласила нещата. Ситуацията с летището дори й дойде като бонус - просто Емили няма алиби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...