Jump to content



Revenge / Отмъщението


Препоръчани коментари

Мале, уникален е този сезон! 10-и епизод беше много интересен, особено накрая. Честно казано, мислех че друг ще застреля Емили, някой който изобщо не подозираме. Но и така нещата доста се заплетоха. Вече отмъщението й доста се обърка, след като Грейсън имат доказателство за това, че Емили не е тази, за която се представя. Нямам търпение за следващият епизод на 6 ануари.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

  • 1 month later...

Сезонът стана страшно интересен, а тук не се коментира. Срамота!

 

Жалко, че са толкова време в почивка. ;(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, много големи почивки правят. Бяха казали уж, че този сезон ще има само една почивка, но по-дълга, както при Имало едно време, но нещо промениха нещата. Сега местят и сериала в по-късен час. Не са много доволни от рейтинга нещо. Но все пак четвъртият сезон е сигурен.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Току що изгледах 20 епизод и беше нещо страшно.

Даниел от любим персонаж почна леко да ме дразни.

Виктория и Емили както винаги на ниво.

Много ме е яд за Паскал. :(

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериалът е подновен!

 

Нямам търпение за последния епизод от сезона. По промото съдя, че Виктория стои зад писмата и пръстена от бащата на Емили, за да види тя какво ще предприеме. Най-якото от рекламата е, че Виктория най-накрая разкри Емили!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такъв финал! Поднесе ми в един епизод всичко, което чаках вече три сезона. Не знам накъде ще тръгнат нещата в четвърти сезон и нямам търпение.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните епизоди наистина бяха добри, но лично аз съм доста разочарован, че Дейвид е жив. Писна ми да вкарват сапунени елементи в сериала.

Още в 1 епизод на 1 сезон трябваше да ти е ясно, че Дейвид ще се окаже жив. Просто това им е последния коз, защото отмъщението реално се изчерпа с последната сцена на този финален сезон. Кралицата майка си плати и както очаквах поемаме в нова посока. Надявам се сезон 4 да е последен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още в 1 епизод на 1 сезон трябваше да ти е ясно, че Дейвид ще се окаже жив. Просто това им е последния коз, защото отмъщението реално се изчерпа с последната сцена на този финален сезон. Кралицата майка си плати и както очаквах поемаме в нова посока. Надявам се сезон 4 да е последен.

Подозирах, че е жив но се надявах да не е. Просто се дразня, амнезии, завръщащи се мъртви в лицето на Лидия и Дейвид... Дързост и красота. Иначе съм фен на Revenge от 1 епизод, но се дразня когато го развалят.

Да ама работата е там, че най-главния продуцент "се надява сериала да продължава още години и не мисли за край". Явно няма визия за край, 4 сезон няма да е последен засега но ако рейтинга продължи да пада не ги виждам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина новият продуцент се надява на още няколко сезона, но аз се надявам четърти да е последен. Няма нужда от излишно разтягане на локуми. А и рейтингите започнаха да падат доста. Само се надявам, ако от телевизията решат да го приключат след чътвърти сезон, да се съобщи по-раничко, че сезонът е финален, за да имат време сценаристите да измислят подобаващ край.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина новият продуцент се надява на още няколко сезона, но аз се надявам четърти да е последен. Няма нужда от излишно разтягане на локуми. А и рейтингите започнаха да падат доста. Само се надявам, ако от телевизията решат да го приключат след чътвърти сезон, да се съобщи по-раничко, че сезонът е финален, за да имат време сценаристите да измислят подобаващ край.

С такъв актьорски състав нормално да иска много сезони. :))

Аз също не искам да свършва. ;х

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

С такъв актьорски състав нормално да иска много сезони. :))

Аз също не искам да свършва. ;х

 

Няма да свърши след 4 сезон, то е ясно от сега. Историята още не е разказана, тепърва има накъде да се разгръщат нещата. Имам чувството, че ореолът, който Емили беше изписала около Дейвид Кларк ще започне да се рони бавно, бавно в новия сезон. Няма да е толкова невинен, колкото го изкарват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да свърши след 4 сезон, то е ясно от сега. Историята още не е разказана, тепърва има накъде да се разгръщат нещата. Имам чувството, че ореолът, който Емили беше изписала около Дейвид Кларк ще започне да се рони бавно, бавно в новия сезон. Няма да е толкова невинен, колкото го изкарват.

 

То е достатъчно, че толкова години се кри като мишле и остави всичко в ръцете на дъщеря си, за която явно не му е пукало особено, щом я заебал да се справя сама в живота и отмъщението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да свърши след 4 сезон, то е ясно от сега. Историята още не е разказана, тепърва има накъде да се разгръщат нещата. Имам чувството, че ореолът, който Емили беше изписала около Дейвид Кларк ще започне да се рони бавно, бавно в новия сезон. Няма да е толкова невинен, колкото го изкарват.

 

Проблемът е, че телевизиите се интересуват единствено от рейтинги. Ако гледаемостта продължава да спада, не мисля, че ще има пети сезон. Всичко си зависи от сценаристите. Надявам се да измислят интересни неща за новият сезон и зрителите да са доволни, за да има и пети сезон.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рейтингът на повечето финали тази година е зле, доста съм изненадан. Бяха времена, дето удряха 22-25 милиона, а сега се радват на 7-8 и то с голяма мъка ги събират толкова. Но е нормално от друга страна може би, наистина прелива от сериали и историите се повтарят по един или друг начин. Колкото до "Revenge", сигурен съм че Дейвид ще е главно действащо лице в сезон 4 и ще се окаже, че в крайна сметка не е толкова добър. Иначе няма да има смисъл от това появяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Майка им стара мръсна на сценаристите, ненавиждам гииии! Веднъж да се заслушат в мнението на зрителя, потресен съм! Как можаха да убият и него, по двама ключови и обичани персонажа на сезон, евалатааа! Дано това е последния и тая кучка Виктория да я пречукат, да се свършва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...