Jump to content



Revenge / Отмъщението


Препоръчани коментари

Тъкмо щях да питам дали изобщо е сниман, защото:

Отмъщението

Приятели, благодарим ви, че бяхте с нас и заедно споделихме емоциите от Отмъщението! (Очаквайте трети сезон скоро в ефира на Нова Телевизия! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Така говорят, все едно те ще си снимат някакъв сериал. 1000%20(29).gif

 

 

Ето как изглежда къщата на Емили:

397940_327137860632365_2141547426_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На 16-ти юли започват снимките на 3-ти сезон.

 

Тия от инициативата преди да я убият я накараха да запише такова видео.

Ами загатва се нещо такова. Дано не го разкарат, аз много го харесвам!

Спорен мен нов и сигурно ще се съюзи с Аманда с/у Виктория.

 

И аз не знам как ще чакам 1000%20(29).gif, сигурно пак ще изгледам двата сезона.

 

И нещо важно:

"Най-важното, което засяга сериала е фактът, че създателят му, Майк Кели, отказа да продължи работа си по него и може би затова подсказа основната линия, която ще бъде развита в новия сезон – свалянето на ореола около Дейвид Кларк – бащата на Емили."

инфо: цък

То е ясно, че Емили ще измисли как да измъкне Нолан! :Vishenka_05:

Дано Ейдън е мъртъв - не го харесвам. :gun_bandana:

А от прочетеното си мисля, че съюзът срещу Грейсън се очертава да е Емили, Нолан, Джак, Патрик и Шарлот :P

 

Хареса ли ти м/у др финала? :P

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Дааа, нямам търпение. Сега гледам отново втори сезон, за да си поприпомня всичко. 1000%20(29).gif

 

Промото е колкото интересно, толкова и объркващо .. Емили wft??

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак някъв сън е сигурно.

 

Не е сън. В първите 60 сек. от първият епизод ще дадат именно тези кадри, в които прострелват Емили и после ще се върнат няколко месеца назад, за да ни покажат как се е стигнало до всичко това (сватбата, стрелбата и т.н.). Така направиха и с предишните два сезона. Чак към 14-15 епизод ще се разкрие всичко.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е сън. В първите 60 сек. от първият епизод ще дадат именно тези кадри, в които прострелват Емили и после ще се върнат няколко месеца назад, за да ни покажат как се е стигнало до всичко това (сватбата, стрелбата и т.н.). Така направиха и с предишните два сезона. Чак към 14-15 епизод ще се разкрие всичко.

Така е, но според мен ще се разкрие и по-рано. Този път ще разделят сезона на две и няма да има чести паузи, а дълга след края на 12-13 епизод. Иначе промото е супер, дано сериала направи силен сезон, какъвто беше първия. :bi:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но според мен ще се разкрие и по-рано. Този път ще разделят сезона на две и няма да има чести паузи, а дълга след края на 12-13 епизод. Иначе промото е супер, дано сериала направи силен сезон, какъвто беше първия. :bi:

Да, видях, че от ABC са променили програмната схема. Така е много по-добре, да има една почивка, макар и по-дълга, отколкото през няколко епизода да има почивки от по 2-3 седмици. А и видях, че този сезон ще бъде от 24 епизода.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, но според мен ще се разкрие и по-рано. Този път ще разделят сезона на две и няма да има чести паузи, а дълга след края на 12-13 епизод. Иначе промото е супер, дано сериала направи силен сезон, какъвто беше първия. :bi:

 

Определено очаквам много силен сезон и аз :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Вече излезе 1 ви епизод на 3 ти сезон,само че все още няма субтитри

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо старата Еми се върна,пак започна с отмъщението.Мн ми хареса как разкара Ашли и без това не я понасях.Обаче Джак май ще е пречка за плановете и.А това с болестта на Конрад ми се вижда малко невъзможно.Първо Болестта на Хънтингтън е генетична и се предава от поколения на поколения,а той се разболя само като пи от онази чаша,не знам какво точно му сипаха,обаче не става ей така.Ейдън вече от страната на лошите ли ще е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конрад не е болен, Емили му фалшифицира резултатите, а това което му сложиха във водата просто го упои.

Иначе епизода си беше силен, доста въпроси се повдигнаха, не липсват и нови герои. А за Ейдън не е сигурно още на коя страна е, но става напечено за отмъстителката :D ултиматума на Джак си беше доста кофти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха знаех си аз,че има нещо гнило с болестта на Конрад.Дано Ейдън е от добрите все още,макар че силно се съмнявам в това.А тази новата приятелка на Дани дето се появи май и тя ще създава проблеми

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 ри епизод ми беше малко скучен. Даниел много започна да ме дразни,колкото го харесвах в първи сезон,сега не мога да го понасям.Еми не заслушава нито него,нито Ейдън,нито Джак.Според мен трябва да се появи някой нов на хоризонта,но да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса епизода. Най-накрая се завърна към отмъщението, че с тая Инициатива много се бяха отклонили. Определено този сезон ще е много добър.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Охххх Ейдън още е на страната на Емили,толкова убедителни бяха и двамата,че за миг помислих,че наистина е минал на страната на Виктория.Епизода беше добър иначе,100 % Виктория има нещо общо с катастрофата на Конрад и Отец Пол

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...