Jump to content



Revenge / Отмъщението


Препоръчани коментари

Значи би трябвало и на Имало едно време да няма почивки,макар че обявиха че сезона свършва на 12 ти май

 

Обявените дати са си за всяка седмица, но за последните два епизода (21ви и 22ри) засега няма нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 256
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Обявените дати са си за всяка седмица, но за последните два епизода (21ви и 22ри) засега няма нищо.

 

Ясно,мерси :lol:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Целият сезон беше толкова скучен, че и финала не ми хареса много, очаквах доста повече.

Не успя да ме накара да очаквам с нетърпение следващия сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден любим невинен персонаж си замина. Финалът ми хареса само заради разкритието в последната секунда. Останалото беше типичното за спасяване на рейтинга. Предполагам успяха, но на каква цена. Сега да видим дали и в "Анатомията на Грей" ще постъпят по същия начин, за да знам да не захващам никога повече сериал на abc, които освен с трагедии не могат да задържат зрителите си по друг начин. Е, аз пасувам, мерси! Нещастници! :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последните 3-4 епизода и този, в който Аманда умря, бяха най-силните за сезона. Аз лично съм много доволен от финала, но имаше 2-3 неща, които те по много тъп начин направиха предвидими. Ами ако не издържа това, ами ако... абе вкарвайте го вътре и след това шокирайте. И тая джигитайката кога пък сложи парола на програмата при положение, че тя само вкара Кериан и веднага ченгетата я закопчаха :laughing: Доста материал си оставиха за следващия сезон, но силно се надявам да не пропилеят всичко още в първия епизод и после да се къпят в боза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

пс:Абе кой го гледа това бебе?
Джак спомена нещо май, че временно ще го гледа някаква роднина ли, не помня вече. Сега според мен ще направят така, че Емили да започне да се грижи за детето или Шарлот ще бута двойна количка :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Джак спомена нещо май, че временно ще го гледа някаква роднина ли, не помня вече. Сега според мен ще направят така, че Емили да започне да се грижи за детето или Шарлот ще бута двойна количка :1000 (29):

 

Ако Шарлот не се хвърли от покрива на някоя сграда.1000%20(29).gif

 

Финалът ми хареса, спомних си защо обикнах този сериал.

Подкрепям мнението ти, че епизода с лодката и последните два бяха най-силните от сезона + този, в който Аманда падна от втория етаж.

Доста неща не ми станаха ясни... Защо Падма натопи Нолан така?

Ейдън мъртъв ли е? Дали Патрик ще е някой от познатите ни герои или ще е съвсем нов?

 

Имаше доста слаби моменти през този сезон, но пък точно тези епизоди компенсираха по някакъв начин. Не знам как ще се чака до есента! :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм малко по - назад от вас, снощи гледах 13, 14 и малко от 15 епизод и за мен бяха супер емоционални, най - добрите за сега от 2 сезон. А 13 епизод се наложи да го гледам с оригиналното аудио, защото май не е записан на БГ иии още през първите 5 минути започнах да съжалявам, че до сега съм го гледала с дублаж. :helpsmilie: Стана ми много гадно за Аманда, какво беше виновно момичето, че трябваше да умре. :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Дам, ама не са толкова зле колкото ги изкарахте де. :D

По-добричка е в този сезон.

Именно! Прекалено много слабости има вече.

Разрешавам и да и пука само за Джак и Нолан :P :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На 16-ти юли започват снимките на 3-ти сезон.

 

Доста неща не ми станаха ясни... Защо Падма натопи Нолан така?

Ейдън мъртъв ли е? Дали Патрик ще е някой от познатите ни герои или ще е съвсем нов?

Имаше доста слаби моменти през този сезон, но пък точно тези епизоди компенсираха по някакъв начин. Не знам как ще се чака до есента! dontgetit.gif

Тия от инициативата преди да я убият я накараха да запише такова видео.

Ами загатва се нещо такова. Дано не го разкарат, аз много го харесвам!

Спорен мен нов и сигурно ще се съюзи с Аманда с/у Виктория.

 

И аз не знам как ще чакам 1000%20(29).gif, сигурно пак ще изгледам двата сезона.

 

И нещо важно:

"Най-важното, което засяга сериала е фактът, че създателят му, Майк Кели, отказа да продължи работа си по него и може би затова подсказа основната линия, която ще бъде развита в новия сезон – свалянето на ореола около Дейвид Кларк – бащата на Емили."

инфо: цък

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 16-ти юли започват снимките на 3-ти сезон.

 

Тъкмо щях да питам дали изобщо е сниман, защото:

 

Отмъщението

Приятели, благодарим ви, че бяхте с нас и заедно споделихме емоциите от Отмъщението! (Очаквайте трети сезон скоро в ефира на Нова Телевизия! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...