Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И ще стане вампирка .... колко неочаквано.На този сериал му трябва пълен обрат,нещо ново като история и развитие,защото вече не могат да изненадат с единствения петдесети начин,с който имат възможност да убият Клаус, около който се върти сериала вече 2 години... :1000 (10):

Ако стане вампирка ще е по-добре, аз даже го предпочитам :D Поне ще се спре с това постоянно да я спасяват, защото е най-уязвимата. Дразнещо е... Измислиха сто плана как да премахнат древните и веднага хващат Елена и всичко пак отначало. Така поне ще стане някак по-силна, решителна, сама ще се пази. Става адски досадно заради нея всички останали да страдат. Героинята й трябва да се развива малко... Аз примерно започнах да харесвам Керълайн точно след като стана вампир, преди това ми беше голяма лигла, а сега е много готина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да вляза в сериала, само за да убия Елена лично. Ще се постарая да е бързо, защото колкото и да ми се иска да е бавно и болезнено, знам, че ако се забавя, ще се появи Спасителният отряд на Чип и Дейл... опс, на Стефан и Деймън, а не мога да рискувам това нещо да продължава да живее. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този сезон ще умрат или Елена, или Тайлър.. на един от двата залагам.Нали в третата книга Елена вече е вампир..

 

Тайлър няма да е, защото ще играе много важна роля във следващия сезон. Мисля, че Ребека и Мат ще умрат и може би Джереми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е вярно,че Клаус няма да се върне (на което се надявам много) и че в четвърти сезон щяло да има и по-лошо чудовище от него очаквам да дойде първородният върколак :roll1: Голяма тъпня !

А сега ще убият Елена,за да се отърват от Аларик,като я превърнат във вампир :clap: :shit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хубав си е сериала,много!

Но развръзката е предвидима,Елена 100% ще стане вампир,иначе се предполага,че Деймън или Стефън ще са жиголо на една старица след няколко години :D

Сигурно ще избере Стефан сега,което е тъпо.. нагледахме се вече на Елена-Стефан,но пък от друга страна е интересно,защото знаем,че Елена обича и Деймън.И когато не са задно тръпката е по-голяма.. :| :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

..но пък истинската любов е със Стефан. Заедно могат да бъдат вечно, винаги ще се обичат и ще са спокойни. Обаче с Деймън любовта ще е луда, дива и много бързо ще се изконсумира. Аз лично предпочитам втория тип, защото след години ще останат хубавите спомени и винаги ще има тръпка, докато при първия тип всичко е една скука и любовта ще се превърне в едно ежедневие, макар и да не го осъзнаят. Иначе имаше ужасни гафове в този епизод.

 

 

п.с. дано да не избере нито един и нещо да се случи с един от 3мата, че ми писна вече от тия любовни тъпотии, много хора гледаме тоя сериал заради кървищата и екшъна, а не заради незадоволеното Ленче и идиотските братя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо кървищата и ефектите са последното заради което гледам сериала.. и без това ги няма в големи количества тези неща,ако искам такива ще си сваля филм!

Истината е,че героите са супер интересни и търпят развитие,с изключение на Елена..

И все пак на мен Деймън и тя винаги са ми били интересни,очаквам си с кеф Делена моментите :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тайлър няма да е, защото ще играе много важна роля във следващия сезон. Мисля, че Ребека и Мат ще умрат и може би Джереми.

 

Мат и Джереми са ужасно безлични образи и без това..

Иначе драмата на Елена и спасителния отряд вече стана наистина ужасно оттегчаваща..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично го гледам заради неща, които са се случвали в 1ви и 2ри сезон. Винаги си имаше супер интересни и неочаквани моменти, всички очаквахме с нетърпение злодеите - вампирите от гробницата, Катрин, върколаците, Клаус, останалите древни... В този сезон видяхме единствено излишни неща, да видим какво ще стане в 4ти. Всъщност никой персонаж не се развива, видяхме единствено всичките лица на Клаус и Ребека (като 1вия е до болка дразнещ) и естествено Аларик, който най-вероятно ще разкарат. Елена всъщност претърпя голяма промяна - деградира жестоко. А да не говорим колко е скучно без Катрин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен всъщност Катрин ми държи 70% от интереса към сериала,чакам си я и всяка нейна поява е душевен оргазъм за мен.. ако я разкарат завинаги,ще се изложат много!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам докторката да показват, много е яка, а и доколкото разбрах е главен и ключов персонаж в книгите от самото начало, не знам защо я отрязаха от сериала. Иначе няма спор, че Катрин е най-якото нещо в тоя сериал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като се сетя, че в началото се ужасявах от Катрин, всеки път като се появяваше или дори само да предстоеше да се появи, ме побиваха тръпки! А сега я чакам като дъжд в пустиня. :1000 (29):

Нина много я харесвам, ама ако играеше само Елена, щях сигурно да я намразя. А като я гледам в образа на Катрин, й се кефя още повече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе драмата на Елена и спасителния отряд вече стана наистина ужасно оттегчаваща..

Така е, и на мен взе да ми писва... надявам се 4 сезон да е последен.

И защо по дяволите не върнат Катрин.. вече забравих какво се случи последно с нея. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф ... Клаус пак е жив.Е писна ми ... така се зарадвах,когато видях,че умирам (без суб).За кво ще продължават да ни занимават с него и какво още има да ни покажат ?! Изчерпан е !!! :censored:

И това,че Елена ще стане вампир го казах още преди не знам колко време,много изненадващ финал ! Щеше да е изненадващо,ако наистина Клаус е мъртъв,както и Елена.Историята можеше да продължи в някаква различна посока,а не да гледаме поредният изсмукан от пръстите сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четвърти сезон май ще е Делена, защото Елена каза по-рано "Само ако те бях срещнала първи", това е факт, след като стана вампир ще си спомни.. Надявам се да не избере Деймън, ужасно ми е противен, той да си намери друга :1000 (29):

Нещата за Керълайн се уредиха, ето и Клаус в тялото на Тайлър :1000 (10):

Новия сезон - 13 или 20 септември.. :confused:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямаааааа такъв епизодддддд !!!!!!!!!!!!!! Компенсира всички скучни серии през сезона. 1000%20(6).gif Ето заради такива серии, още го гледам! Почти същото е както в книгите. Аларик и Тайлър умряха, Клаус е в тялото на Тайлър, Елена стана Вампир..... ЖЕСТОК ФИНАЛ !!!!!!!! :happyppl: 1000%20(6).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

След поредицата скучни епизоди ето, че последния беше най-интересен! Сега нещата са явни - в четвърти сезон след като Елена стане вампир ще си спомни, че първо е срещнала Деймън и ще се съберат. Керълайн ще се влюби в Клаус, като си мисли, че това е Тайлър, а Стефан... Стефан... не знам, ще стои на сухо. :1000 (29): Въпреки, че предпочитам комбинацията Стефан-Елена, но...

И дано най-после върнат Катрин!!!! :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшен финал! Това с Елена и Деймън беше супер яко, винаги съм искал да са заедно, дано през новия сезон да се съберат. Иначе нямаше изненада, беше ми ясно, че Елена ще стане вампир, дано не дразни вече. Клаус е ужасно непоносим, обаче Бони определено не сбърка като направи разменящото заклинание, все пак всички щяха да умрат. Иначе до самия край си мислех, че Илайджа ги е превърнал, все пак той беше близък с Роуз, а Роуз превърна Катрин, Катрин превърна братята и така..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...