Jump to content



The Vampire Diaries / Дневниците на вампира


Препоръчани коментари

Естествено,че Ребека ще убие Клаус!Тя взе коловете и ги скри,където само тя си ги знае.. а Клаус постоянно й пада в очите.Скоро ще му бие.. кола :D :D :D

А и цял сезон и половина ни занимават с него,лично на мен ми писна.

По-скоро цял 2ри сезон и половина :1000 (29): :1000 (10): По-нагъл противняк от Клаус няма, наистина дразни хипер много, дано да не се налага да го гледам и в 4ти сезон, че бях на път да спра да гледам сериала заради тоя :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 880
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен почна да става малко досадно цялото това въртене на сюжета около древните... В смисъл свикнах с образите на Илайджа, Клаус, Ребека и по някакъв начин симпатизирам и на тях, въпреки че са "лошите" така да се каже. :D Oт една страна не искам да ги махат, но все пак сериала трябва да се развива! Не знам какво са ни приготвили за по-нататък, но трябва да се вкара нова интрига. Така сериала стои на едно място сякаш.

Но последната серия беше добра, хареса ми, имаше действие. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че сериала затъпява. Личат си вече отчаяните опити да поддържат постоянно някакво напрежение иначе изпадат в девета глуха. Лично на мен вече не ми е толкова интересно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях доста скиптично настроен към сериала, но заради съквартирантката ми се загледах няколко пъти и резултата беше няколко безсънни нощи , за да изгледам всички епизоди от първи сезон до края... :lol: :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Абе някой в този сериал работили изобщо?Май само сервитьорчето.И защо всеки ден имат празник в града?Това е много дразнещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе някой в този сериал работили изобщо?Май само сервитьорчето.И защо всеки ден имат празник в града?Това е много дразнещо.

Нали :1000 (29): :1000 (29): В "The secret circle" е същата работа, всеки ден имат някакви празници, паради :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе някой в този сериал работили изобщо?Май само сервитьорчето.И защо всеки ден имат празник в града?Това е много дразнещо.

 

Аларик е учител, Мат учи и е сервитьор, а другите са само ученици... 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен пък това е сериала,в който от 3 сезона само 2 епизода най-много да има,които да не са ми харесали НЕНОРМАЛНО МНОГО!

Не знам,как го правят.. но определено успяват да задържат вниманието ми,всеки път.Особено в епизодите с присъствието на Катрин :dizzy: :heart: :heart: :dizzy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джоузеф Морган говори за финала на сезона: “Последните двадесет секунди от епизода ще оставят хората със сърца в устата им. Отчаяно ще искате да минете напред и да гледате първия епизод от 4-ти сезон, защото е страшно драматично. Има нещо много шокиращо и то ще промени света на “Дневниците” завинаги. Трябва да сте изплашени! Мисля, че не всички ще го харесат; ще провокира някои силни мнения. Наистина това ще накара хората да говорят и точно това искаме.”

 

В следващите епизоди ще покажат живота на Елена преди да се запознае с братята, ще дават даже катастрофата на родители й.

За епизода - интересен ми беше, но просто Елена много ме дразни, защото уж обичаше Стефан и накрая.. :1000 (10):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти якия финал на епизода!!! Цял сезон го изкараха на лигавщини, точно последните няколко серии ще са супер яки, и като знам, че има още една и ще чакаме чак до Септември......... :helpsmilie: :mf_surrender: Стана ми кофти за Аларик..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена яко започва да дразни, неориентирана пикла, 50 сезона не може да реши с кого да бъде :wacko: Бони също дразни с обвиняването на Деймън и Стефан за всичко, след като заради Елена се случват всички гадни неща. Аз викам да пречукат Лена-тъпото и Катрин да се връща :1000 (19): Аларик винаги е бил страхотен персонаж, ама от километри си личи, че края му наближава :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена яко започва да дразни, неориентирана пикла, 50 сезона не може да реши с кого да бъде :wacko: Бони също дразни с обвиняването на Деймън и Стефан за всичко, след като заради Елена се случват всички гадни неща. Аз викам да пречукат Лена-тъпото и Катрин да се връща :1000 (19): Аларик винаги е бил страхотен персонаж, ама от километри си личи, че края му наближава :(

 

И мен Елена ме побърква, толкова ли не могат да я оставят без Стефан и Деймън, брадичка ли ще й порасте, ако няма кого да разиграва като дресирано кученце?

Джули Плек казва, че Катрин ще се върне, само когато Клаус изчезне завинаги, защото двете неща са свързани.

Ами, в такъв случай, да си взима Клаус Елената, а и дразнещата Бони, по възможност, да събира родата досадна и да заминават...

...че да си дойдат интересните персонажи, най- сетне!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой на кого кръвта пие, на кой чия кръв му трябва... пълна каша стана вече. :mf_surrender: Вече имаме по-могъщ герой от древното семейство. Остана само Аларик да си направи армия от тролове и великани, за да има какво да гледаме в 4 сезон. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, в такъв случай, да си взима Клаус Елената, а и дразнещата Бони, по възможност, да събира родата досадна и да заминават...

...че да си дойдат интересните персонажи, най- сетне!

:notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Досадни сценаристи!!! Дано Стефан умре,Деймън да замине някъде,а Елена да е заета с учене по цял ден та да не ги показват тези персонажи..

Да си дойде Катрин,да остане Аларик,може и Деймън,и готово.. писна ми от безличните Елена и Стефан,писна ми от липсата на интересната и готина Катрин,писна ми от смъртта на готини персонажи :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последния епизод някой щял да умре. Според мен това ще е....

Елена

:)

 

 

И ще стане вампирка .... колко неочаквано.На този сериал му трябва пълен обрат,нещо ново като история и развитие,защото вече не могат да изненадат с единствения петдесети начин,с който имат възможност да убият Клаус, около който се върти сериала вече 2 години... :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ще стане вампирка .... колко неочаквано.На този сериал му трябва пълен обрат,нещо ново като история и развитие,защото вече не могат да изненадат с единствения петдесети начин,с който имат възможност да убият Клаус, около който се върти сериала вече 2 години... :1000 (10):

Абсолютно, точно това ще е "изненадващото" в последните 20 секунди, което ще е 0% изненада, по-скоро ще се посмеем на тъпотията и предсказуемостта им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...