Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

И за първи път изпълнение на The lady is a tramp с Тони Бенет. НЕВЕРОЯТНО ИЗПЪЛНЕНИЕ!

 

Много ми харесвааа, страхотни са и двамата ;)

А иначе Caro открай време ме радав, не знаех за този кавър на Гага :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

"I'd rather be poor and happy, than rich and alone." - ----- -- ---- - #ARTPOP

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Турнето на Гага се прекратява, има разкъсвания на едното бедро и се налага да я оперират.

И всички концерти до края се отменят? За колко дати става въпрос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъжно, дано се възстанови възможно най-бързо. Жалко и за хората, които няма да могат да се докоснат до магията на The Born This Way BALL

Link to comment
Сподели в други сайтове

Perfection! So sexy and hot!

 

http://vimeo.com/60001372#at=0

 

Има ли друг линк към видеото, защото това е лично?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Никъде в написаното не видях името Бритни, но и да е имала предвид нея си е права, макар да и облиза задника на VMA миналата година....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не ми се вярва изобщо да е истински статуса, но ако е и ако е имала предвид нея, да си помисли коя е тя и коя е Бритни Спиърс и защо изобщо си отваря устата... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
НОвинките са, че възстановяването от операцията протича чудесно. Албумът се довършва, а записите на джаз албума с Тони Бенет ще бъдат през юни, което значи, че можем да го очакваме за Денят на благодарността :)
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко сингъла ще пусне преди албума?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
Гага почна да ме нервира !!!! Искам нова песен !!!!!!!!!!!!!!!

Не си единствен, но най-вероятно първият сингъл ще излезе септември и ще бъде промотиран на VMAs :)

 

Кое ще значи 2 години и половина без нова музика и близо 2 години без нов клип...WOW! Ако не друго, на хората вече им липсва Гага :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

BJRh5jzCUAEHYVk.jpg

Да се надяваме, че ще е нещо от Гага :beware_mods:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ето нещо интересно, което не знам дали е било поствано тук:

Доста коментирана е реакцията на Гага, когато Кейти казва, че тя е 'next Madonna... but better'. :1000 (29):

 

Също така четох, че ARTPOP щял да е в две части, но не знам доколко е достоверно инфото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес се навършват 2 години от излизането на Born this way на пазара! :) :happyppl:

 

Помня как го въртях непрестанно, а и сега доста често най-любимите песни. Обаче се усеща липсата на Гага някакси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...