Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

i4c8682c032093_700.png

but most of all its elegance is so art pop. am i a rich russian princess turned popstar?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

i4c8682c032093_700.png

but most of all its elegance is so art pop. am i a rich russian princess turned popstar?

Дано не е свързано с обложката на диска,не искам вече черно като доминиращ цвят и черно-бели фотосесии. Искам цвят и красиво момиче,искам да видя Гага да си изглежда като 26 годишното момиче,с тоалети за тази възраст!

Иначе снимката е страхотна,представя края на 19 и началото на 20 век.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това на снимката не е Гага. Това е снимка от издание на Венити Феър от 1953 година, която фен е използвал и е сложил таговете за Artpop. Едва тогава Гага ги е видяла, харесала и споделила в социалните медии.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е мислех си, че до края на живота си няма да надмине по точност коментарите си по адрес на Ивана и Росица Кирилова, но на финалната права успя да ми докаже, че съм го подценил :roll1: Искам още!!! :roll1:

 

P.S. Дано GaGa се задържи повече време с новия й цвят, защото много ме кефи така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От днес може да намерите "FAME" в магазин "Sephora" в София.

Цените са както следва:

30 мл - 57 лв

50 мл - 77 лв

100 мл - 138 лв

 

391545_373588289379424_664891939_n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази жена е революция!

 

 

Im excited to tell you all that ARTPOP is going to be a multimedia experience that comes in different forms. The most major way to fully immerse yourself in ARTPOP is through the APP. ARTPOP will be released as an IPAD, iPhone, mobile and computer compatible application (WORLD) that is completely interactive with chats, films for every song, extra music, content, gaga inspired games, fashion updates, magazines, and more still in the works! I will also be able to upload new things to the APP all the time, the same way i upload to twitter and LM.com. You inspired me to create something that communicated with images, because YOU do, YOU communicate with me and each other with .gifs and pictures, and artwork, graphics ALL DAY 24/7/ YOU'RE an ARTPOP generation. Im hoping you will all continue to grow together and stay connected through your creativity. much love.

 

love, gaga

 

p.s (start asking for IPADS FOR XMAS!!) its gonna be so fun. but dont worry. it will also be released in the regular physical and digitals which will be unique and different to the app.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна е Гага. Точно когато всеки си мисли, че няма с какво повече да изненада, тя изкача с подобна идея. Страшна симпатяга! :1000 (6): :1000 (6): :1000 (30): :1000 (30):

 

Редактирано от NazzkO
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече търпението в мен се изчерпва,надминава очакванията ми,прекланям се пред желанието и отдадеността на Гага,нямам търпение да държа албума в ръцете си!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Взех си 100ml Фейм, Боже все едно държа някакво си извънземно...нещо невиждано, космическо...обаче ухае на друг парфюм който съм имала...;д;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Взех си 100ml Фейм, Боже все едно държа някакво си извънземно...нещо невиждано, космическо...обаче ухае на друг парфюм който съм имала...;д;д

Честитооо :1000 (6):

Унисекс ли е? Би ли го ползвала, ако не беше на Гага?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честитооо :1000 (6):

Унисекс ли е? Би ли го ползвала, ако не беше на Гага?

Определено и мъж може да се пръска ;р Аз като отидох го взех без да го тествам хахаах но бих казала, че дори и да не беше на Гага щях да го взема ..след тестване разбира се...(даже мириса леко ме възбужда, това го имам само с този парфюм и с 'magnifique' на lancome ) :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено и мъж може да се пръска ;р Аз като отидох го взех без да го тествам хахаах но бих казала, че дори и да не беше на Гага щях да го взема ..след тестване разбира се...(даже мириса леко ме възбужда, това го имам само с този парфюм и с 'magnifique' на lancome ) :1000 (29):

 

ММмммм, любопитно звучи това.

Определено ми е интересно да усетя аромата, но точно сега не бих си го взел, че съм се набъкал с парфюми на всякакви мартки :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гага представи новия си парфюм с доста екстравагантно шоу, при което тя спа, след което й направих татуировка на живо. Според мен явно препращане към Private in Public. Вече има и много интервюта по различни медии за парфюма.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пробрах Фейм във Виена и много ми хареса. Не знам дали бих го ползвал, прекалено сладък е за мен, но е приятен, ако някой друг се е напръскал ххаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах представлението на парфюма, страхотно беше.. Много беше сладка когато спеше, и хората пипаха косата ѝ :1000 (29): :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Lady Gaga, аз, 75 000 little monsters в Париж..и въпреки, че френската публика е най-зле от всички и в това се убеждавам за пореден път..Концерът беше невероятен! Неописуемо невероятен! Тази жена е просто един път! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...