Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Аз така или иначе съм привърженик на големите паузи, а не като Рияна, която имам чувството, че пуска албуми през месец..

 

 

Правилно ти е чувството :) Изпълнители като нея и Бийбър например постоянно трябва да бълват продукция, за да бъдат актуални.

 

И аз не съм фен на нов сингъл през 2 месеца да речем.

 

За Гага например още ме е яд, че не успя да направи още няколко сингъла - Scheisse щеше да е хит. Така и не разбрах защо Interscope не й дадоха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярна ли е новината, че продължение на "Telephone" ще има, и ще бъде в албума?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес се навършват три години от издаването на Bad Romance!

 

Това е най-добрият проект в кариерата й до момента според мен.

 

Сякаш беше вчера, а са минали цели 3 години. Като помня само каква истерия беше песента, особено когато излезна клипа. България с тази песен разбра коя е Лейди Гага - показа го и в Арена Армеец. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес се навършват три години от издаването на Bad Romance!

 

Това е най-добрият проект в кариерата й до момента според мен.

 

Сякаш беше вчера, а са минали цели 3 години. Като помня само каква истерия беше песента, особено когато излезна клипа. България с тази песен разбра коя е Лейди Гага - показа го и в Арена Армеец. :)

Ужас как е минало времето верно :1000 (29):

 

Няма да забравя като цъкнах линка, който Борис беше пуснал в скандалите и изгледах клипа, колко се изкефих. Най-добрата й песен е това. И един от най-добрите клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новини..

 

1. Най-вероятно новият албум ще бъде в 2 части. Първата, която ще съдържа комерса и втора, която ще излезе 6-7 месеца по-късно и ще съдържа експериментална музика

2. Има друга версия на Princess Die, която е по-бърза и най-вероятно тя ще влезе в албума

3. Потвърди се песен със заглавие Бурка (най-вероятно това е една от песните, вдъхновени от скандала с концерта в Индонезия. Гага каза, че това много я е разтърсило и вдъхновило за музика)

4. Светещата перука, която видяхме преди няколко месеца ще бъде използвана в клип

 

 

И топ 10 на изпълнителките, продали най-много сингли във Великобритания

 

01 MADONNA 17.8m

02 RIHANNA 11.4m

03 KYLIE MINOGUE 10.2m

04 WHITNEY HOUSTON 8.5m

05 LADY GAGA 7.329m

06 BRITNEY SPEARS 7.324m

07 BEYONCE 6.9m

08 CELINE DION 6.7m

09 MARIAH CAREY 6.62m

10 OLIVIA NEWTON JOHN 6.61m

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето нещо интересно..Лейди Гага goes R&B :) заедно с Кендрик Ламар. В неговият албум песента е без Гага, тази версия няма д абъде издаван официално, но според е много яка, въпреки че е демо.

 

 

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да си има на идея какво е това ?

 

 

 

Скандалната изпълнителка Лейди Гага отново не изневери на стила си и засне провокативен видеоклип.

 

Кадърът от него, който сподели в Туитър, е доста втрещяващ.Изпълнителката е само по бельо, излегнала се върху огромна торта, с която е омазано цялото й тяло, включително и обувките й. Гаргата е цялата в сметана и странно... тя изглежда прекрасно, дори е много секси.

 

Нейните фенове не можаха да я познаят, отбелязвайки, че се е разхубавила и я познаха единствено по отличителната татуировка на лявото й бедро - еднорог.

 

Кадърът е от новия й клип към песента "Cake with Лейди Гага (feat. Kendrick Lamar)" и е заснет от перверзния фотограф Тери Ричардсън. Вече дори има и тийзър към парчето.

 

"Cake" ще се появи в предстоящия албум на Лейди Гага, пишат от lifestyle.bg.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко глупости в тази статия...

1. Cake не е официална песен, а ебавка на Гага върху музика на DJWS

2. Клип на песента, който да излезе официално и да е нов сингъл няма да има

3. Песента не е с Кендрик

4. Песента НЯМА да бъде в новия албум.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко глупости в тази статия...

1. Cake не е официална песен, а ебавка на Гага върху музика на DJWS

2. Клип на песента, който да излезе официално и да е нов сингъл няма да има

3. Песента не е с Кендрик

4. Песента НЯМА да бъде в новия албум.

 

На това попаднах, това поствам ..не съм претендирал за точно инфо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

А междувременно кака ви Гага ще пее заедно с Брус Спрингстийн на концерта по случай 50 години Ролинг Стоунс. Не се знае коя песен ще изпълни с Мик Джагър и компания, но ще бъде епично.

 

А ето какво казва барабаниста на Ролинг стоунс:

 

Despite all the commotion that surrounds Gaga, the Rolling Stones believe she's the real deal.

 

 

"I think underneath she's very talented," Wood said. "I happen to like the way she sings, and it'll be interesting to see the way she handles it."

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ще се сънуват кошмари, няма отърване от тая.

 

Аз все още сънувам, след като видях снимките ти във "Фотогалерия на форумците"

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много,много силно :) и как търчи на тия кокили хах

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...