Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Колко заблудени души има да я харесват. :mf_surrender:

 

Горките, живи да ги ожалиш!

 

Но ти прояви разбиране, не може всеки да притежава всевиждащото око и да съзира истината.

 

Тези бедни хорица, докато са се разбивали на шоуто на Гага, не са могли да предположат колко са заблудени и нещастни, всъщност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко заблудени души има да я харесват. :mf_surrender:

 

...казва човекът с аватар и подпис на пропадналата перхидролена свиня, дето няма самостоятелен хит от 10 години. :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, като няма какво да кажеш, се хващаш за глупости. Това вече отдавна не минава.

Гагата е пълна пародия на изпълнител, не знам откъде се пръкна.

Докато Кристина Агилера има уникален глас и талант, а Гагата е един изрод и това е.

Просто не знам как може толкова народ да я харесва.

Както съм го казвала- музиката отдавна не е това,което беше-отдавна е пропаднала.

 

Нали я видяхме Агилерата като пя химна на Ю ЕС ЕЙ...буаххаах тогава ми говори кой е пародия на изпълнител + ЧУЙ Гага как пее на живо и когато имаш какво да кажеш тогава пиши, а не се хващай за глупости. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това недоразумение на природата никога няма да го слушам. Има много по-интересни от нея.

Като обикновена никога няма да пробие, затова се прави на чучело.

 

Ми то и ти си чучело, ама защо не си пробила?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е вторият най-продаван парфюм в историята след този на Коко Шанел - Номер 5.

Но от тези 400 млн. долара, най-много 10% да са за Гага и продуцентите й. Останалото си е за компанията производител :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Princess Die окончателно влиза или не в сетлиста,защото се превърна в символична за феновете и,на турнето се харесва изключително много,набра голяма скорост и много ми се иска да я чуя със студийна версия,с повече китари и барабани,както стана с You and I
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Princess Die окончателно влиза или не в сетлиста,защото се превърна в символична за феновете и,на турнето се харесва изключително много,набра голяма скорост и много ми се иска да я чуя със студийна версия,с повече китари и барабани,както стана с You and I

Да, окончателно е в сетлиста и докато я пее качва хора на сцената. :)

 

Иначе, парфюмът е уникален. Разбира се е 100% женски, тия глупости, че бил унисекс не искам да ги коментирам :1000 (29):

 

И още новини - Гага потвърди, че в новия албум ще има песен озаглавена Tea. Ето част от текста:

 

its been oolong since i've had a sip and I get this feeling, i need a green detox the truth will be the winner tonight

 

 

И също така, както вече разбрахте, Лейди Гага беше удостоена с наградата ЛенънОно за мир от самата Йоко Оно в Исландия.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е вторият най-продаван парфюм в историята след този на Коко Шанел - Номер 5.

Но от тези 400 млн. долара, най-много 10% да са за Гага и продуцентите й. Останалото си е за компанията производител :)

Да, това със парфюмите на известните е малко преувеличена история. Истината е че те просто стават лица на определен аромат, който подхожда на стила им срещу процент от печалбите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това със парфюмите на известните е малко преувеличена история. Истината е че те просто стават лица на определен аромат, който подхожда на стила им срещу процент от печалбите.

Не знам дали и с парфюма на Гага е било така, но ми казаха, че сега когато се прави нов аромат всъщност не се измисля аромата, а после да се търси на кого да се продава, а първо се решава - Таргет групата ни са жени от средна класа между 25 и 35 години. И едва тогава следва направата на парфюм с конкретни аромати :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дали и с парфюма на Гага е било така, но ми казаха, че сега когато се прави нов аромат всъщност не се измисля аромата, а после да се търси на кого да се продава, а първо се решава - Таргет групата ни са жени от средна класа между 25 и 35 години. И едва тогава следва направата на парфюм с конкретни аромати :1000 (29):

 

Ами, Борисе, то като цяло няма продукт, който първо да се произвежда, пък после да се мисли на кой да се продава... Ти като един икономист би трябвало да знаеш това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Princess die ще има две версии, едната ще е с Lana Del Rey

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо :)

 

Напротив, има. Самата Гага го обяви. :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: Трябва да ни зарадва с нещо колкото се може по скоро ;д

Напротив най-добре ще бъде да са минали около 2 години след излизането на BTW за нов албум. Трябва турнето да е свършило, за да може цялата концентрация да бъде върху ARTPOP.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На коя дата е последния концерт?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да гадаем. Първоначално щеше да пусне нов сингъл септември. След това се отложи за октомври. След това сингълът се отложи, на негово място обявиха дует. Дуетът се отложи. Накрая албумът изтече и се оказа, че Гага я няма в песента (или я има съвсем малко, не знам, не съм я слушал песента).

 

100% албумът ще се отложи. Най-вероятно ще удължат турнето и ще забавят албума.

 

Добре поне, че пусна Stache уж нашега, че да има какво да слушам 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...