Jump to content



Lady Gaga - Общи приказки


Препоръчани коментари

Еее, в тубата са оставили само гадното лирикс видео... а онова, с обложката на сингъла, имаше над 12 милиона гледания. Знае ли се по кое време днес излиза официалното видео към Аплауз?

Link to comment
Сподели в други сайтове

в 14:00 българско време.

Ухууу, очаквам да е много добро. Но сега, като е изтрила клипа с обложката на сингъла, сме принудени да гледам лирикс видеото, ако искаме да е от канала ѝ де хах

Редактирано от NazzkO
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ухууу, очаквам да е много добро. Но сега, като е изтрила клипа с обложката на сингъла, сме принудени да гледам лирикс видеото, ако искаме да е от канала ѝ де хах

 

Кой е казал, че трябва да го гледаш, може да си пуснеш линка и да махнеш екрана, музиката пак си върви :baaasmiley:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е казал, че трябва да го гледаш, може да си пуснеш линка и да махнеш екрана, музиката пак си върви :baaasmiley:

Хаха, да де :)

 

Иначе с официалното видео вече няма значение

Главозамайваща :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ли ми се струва така или 5 милиона са твърде малко? Или може би тубата не ги е обновила?

графики от applause;

Не ги е обновила още, но не са малко. Важното е, че видеото има изключително положителен рейтинг.

 

А междудругото, мислех си че никое видео няма да бие Телефон, като мое любимо нейно, но вече съм категоричен, че Applause ми е любимото й видео. УНИКАЛНА е. Освен, че е супер красива, много ме кефят лудите образи и физиономии, които прави.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гагата може и да не подобри рекорда за най-много гледания за 24 часа, но удари 10 милиона вече!!!

Подобри го, VEVO го написаха в twitter. Въпрос на време е да се актуализира с истинските гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да призная, че този път видеото е много професионално и добре направено. Гага е отвратителна, естествено (всъщност, там където е с мидите и бухналата коса, дори прилича на жена), но самата картинка и цветовете са добри. Но и тук го има същия проблем като със всичките й видеа - никаква посока на видеото, много хаотично и безидейно, нахвърляни 15-20 визии с никаква връзка помежду им, само колкото да има зрелища. И все пак - добро видео - браво!

 

Песента обаче си остава мега провал, страшно клиширана и отблъскваща, дори и яката част (от 0:55 до 1:22) не ми е достатъчна да я харесам. Текстът, както всички на Гага, е ужасяващо тъп и безсмислен. И като гледам не само аз мисля така - само за осем дни песента, дето щеше да навре цялата индустрия в миша дупка, вече е извън топ 10 в iTunes Австралия, в САЩ е 6-та, във Великобритания - 9-та, в Германия - 7-ма. То и на Гага й личи, че е разочарована и отчаяна, щом като луда пише постоянно да гледат видеото и да купуват сингъла...

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Потвърждение, че ще бъде сниман клип продължение на Telephone. Режисьорът най-вероятно отново ще е Jonas Akerlund (Paparazzi и Telephone)

2. Azealia Banks няма да бъде в албума.

3. На фестивала iTunes, Гага ще пее цял час нови песни от албума, но live version, които ще се различават от версиите в албума.

4. Applause дебютира на 6-то място в Billboard Hot 100 и на 1-во в Electronic/Dance songs.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Потвърждение, че ще бъде сниман клип продължение на Telephone. Режисьорът най-вероятно отново ще е Jonas Akerlund (Paparazzi и Telephone)

2. Azealia Banks няма да бъде в албума.

3. На фестивала iTunes, Гага ще пее цял час нови песни от албума, но live version, които ще се различават от версиите в албума.

4. Applause дебютира на 6-то място в Billboard Hot 100 и на 1-во в Electronic/Dance songs.

 

Най-сетне telephone 2 време им беше, изчакахме си чакането :D тва събитие на Itunes ще може ли да се приема live на стандартен pc?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да призная, че този път видеото е много професионално и добре направено. Гага е отвратителна, естествено (всъщност, там където е с мидите и бухналата коса, дори прилича на жена), но самата картинка и цветовете са добри. Но и тук го има същия проблем като със всичките й видеа - никаква посока на видеото, много хаотично и безидейно, нахвърляни 15-20 визии с никаква връзка помежду им, само колкото да има зрелища. И все пак - добро видео - браво!

 

Песента обаче си остава мега провал, страшно клиширана и отблъскваща, дори и яката част (от 0:55 до 1:22) не ми е достатъчна да я харесам. Текстът, както всички на Гага, е ужасяващо тъп и безсмислен. И като гледам не само аз мисля така - само за осем дни песента, дето щеше да навре цялата индустрия в миша дупка, вече е извън топ 10 в iTunes Австралия, в САЩ е 6-та, във Великобритания - 9-та, в Германия - 7-ма. То и на Гага й личи, че е разочарована и отчаяна, щом като луда пише постоянно да гледат видеото и да купуват сингъла...

 

Доста глупости на едно място.

Макар, че не харесвам нито песента, нито клипа, при Гага винаги има смисъл в клиповете, дори и много често скрит, дори и окултен, но смисъл има. Същото важи и за текстовете. И какво значи "този път видеото е професиално"?! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...