Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

И аз. :D

Мислех, че е някакъв момичешки сериал, пък то се обърна на криминален. :D

 

Иначе аз го гледам по БТВ, а една приятелка ги гледа на английски и хем и казах да не ми казва нищо, и тя ми издаде, че Мона щяла да бъде А, но не главният А, а по-скоро като помощник. И щяло да има някаква близначка на Алисън, което си е малко измислено според мен.

 

Иначе е страшно объркващо, понякога си пускам епизода отново в Интернет, за да дообмисля нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Абе, бозица взе да става... хич не им се връзват нещата в 3 сезон. Най-добре ще е ако е последен.

 

СПОЙЛЕР

 

И на мен трети сезон изобщо не ми харесва. Много е слаб засега. :1000 (27): Абсолютно нищо интересно не се случва, за да ми задържи вниманието. Наистина дано този сезон е последен, че адски разводнената история стана. Още не са разрешили едно убийство, стана второ. :1000 (27): Само загадки, а отговори няма. Нито убиец се разкри, нито А. Историята в този сезон с Мая не ми е интересна нещо. Тя като цяло Мая ми беше леко противен персонаж, добре че я убиха. :1000 (29): Не знам, но 6 такива сезона още не бих издържал. Дано сценаристите решат да ни поднесат малко отговори най-накрая.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Осми епизод на трети сезон:

2.222.000 зрители.

0.9 от общия дял.

 

Ако се задържи така - добре.

 

Премиерата на втори сезон е гледана от 3.68 (in millions) зрители.

Премиерата на трети сезон е гледана от 2.93 (in millions) зрители.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да го гледам най-вече заради нашите 4 момичета, защото са симпатяги. :D Но наистина много го разтягат сериала, само се заплита. Аз искам да се разбере вече кой е -А и как ще се развият събитията след като се разкрие. Но както е тръгнало няма да стане скоро това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да го гледам най-вече заради нашите 4 момичета, защото са симпатяги. :D Но наистина много го разтягат сериала, само се заплита. Аз искам да се разбере вече кой е -А и как ще се развият събитията след като се разкрие. Но както е тръгнало няма да стане скоро това.

 

Сценаристите и продуцентите да не се изненадват, ако рейтингът намалее повече, отколкото трябва. В интерес на истината, се случват събития, разкриват се тайни, но не такива, които са първостепенни. Така, както е тръгнало- да има 1000 А, може да си влачат интригата вечно, докато хората спрат да гледат.

На мен също ми харесват героините, особено Тобито и Спенсър. Ария също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕР!

 

На 28 август (29 за България) ще се излъчи последният епизод преди почивката. Изглежда в него ще се разкрият някои неща. Сценаристите казват, че зрителите ще научат някои отговори, убиецът на Мая ще бъде разкрит, а може би някой друг ще пострада.

 

 

 

120806mag-pretty-little-liars1_210x305.jpg

 

Тук е цялата статия на английски, за тези които се интересуват.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Сценаристите и продуцентите да не се изненадват, ако рейтингът намалее повече, отколкото трябва. В интерес на истината, се случват събития, разкриват се тайни, но не такива, които са първостепенни. Така, както е тръгнало- да има 1000 А, може да си влачат интригата вечно, докато хората спрат да гледат.

На мен също ми харесват героините, особено Тобито и Спенсър. Ария също.

 

Точно, че излиза все нещо ново и ново от миналото, а в крайна сметка нищо съществено не се случва, много е неясно всичко...Наистина може да продължи до безкрай така...

 

Дано скоро наистина станат някакви обрати и да се поизяснят нещата. Поне да си заслужава да продължаваме да гледаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, ама аз позагубих всякакъв интерес към сериала. Последните 2-3 серии съм ги свалил, но никакво желание да ги изгледам. Дано отговорят на някои от хиладите въпроси и загадки скоро, инак не го виждам да продължи след края на трети сезон :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕР!

 

Поне в 12 епизод ще разкрият убиеца на Мая. Пак е някакво разкритие. Между другото вие кой мислите, че е? Разбра се, че не е Гарет, нито Ноел и Джена. Аз си мисля за Пейдж.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах първите 5 епизода, като цяло съм раздвоен. От една страна има нещо зарибяващо в сериала, от друга е супер хаотично и абсурдно. Гледам ся, че в трети сезон още ги изнудват, макар и друг човек... Тва определено писва, става блудкаво. Трябва да се търсят различни сюжетни линии, а не всичко да се върти около едно и също. Разбира се по-малоумен сериал от "Тайния живот на американския тийнейджър" няма и няма и да има, така че тоя пак е добре... :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се по-малоумен сериал от "Тайния живот на американския тийнейджър" няма и няма и да има, така че тоя пак е добре... :mf_surrender:
:1000 (29): И аз бях направил грешката да си загубя времето с първите му два сезона. Голяма тъпотия!

Иначе съм съгласен за "PLL"- гледах няколко епа по bTV и има нещо зарибяващо, а и мацките са толкова готини, че дори и само заради тях си заслужава гледането :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): И аз бях направил грешката да си загубя времето с първите му два сезона. Голяма тъпотия!

 

Ами да, диалозите са безумни и отегчителни, а героите имам чувството, че са полуидиоти или бавноразвиващи се... :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

До къде са по бТВ ...

Аз съм гледал малко от 2-ри сезон, имаше някаква специална Хелоуйн серия - до нея съм някъде...Дали и по бтв са го минали :rolleyes:

Днес е бил 18-ти епизод.

Аз вчера гледах 12 и 13-ти (Хелоуинския) епизод, най - добрите за мен са до този момент, особено втория ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът за Хелоуин определено беше най-добрият от тези, излъчени досега по БТВ, много ми е интересно как са стояли нещата, когато Алисън е била жива, тя е УНИКАЛНО интересен персонаж.

 

Нямам търпение по БТВ да свърши сезон 2, че да почвам на английски, защото явно доста неща са се разкрили в трети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕР

 

Какво ще кажете за летния финал? Дали не ни изненадаха? Точно това исках от сериалчето - интрига. Време беше да се случи нещо, което изцяло да преобърне сюжета и да заинтригува зрителя. По-добър епизод досега не е имал сериалът. Много добре замислена работа. Въпреки слабото начало на третия сезон, интересът ми се върна на макс. Нямам търпение да разбера какво ще се заплете по-натам. Забелязвам, че в отбора на А. са все хора много близки до момичетата. Хана - Мона, Спенсър - Тоби, остават Ариа и Емили. Да не стане наистина както бях чел някъде:

 

 

A - Алисън

T - Тоби

E - Езра

A - Ариа (След разкритието, че Тоби също е в отбора, очаквам всичко. :D )

M - Мона 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рейтингът е внушителен - 2.977 милиона зрители. Много добре!

 

Днес някой гледа ли финалът на втори сезон по БТВ? Всъщност няма как де. От БТВ-то нещо прецакаха работата и през половината време беше черен екран и накрая пуснаха само последните 10 минути от епизода. Как можаха точно на последния епизод за сезона. Тцтцтц. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 Според мен си е жива. В края на втори сезон, когато някой посети Мона в лудницата, мисля, че беше именно Али. А и ако вървят по книгите... 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Рейтингът е внушителен - 2.977 милиона зрители. Много добре!

 

Днес някой гледа ли финалът на втори сезон по БТВ? Всъщност няма как де. От БТВ-то нещо прецакаха работата и през половината време беше черен екран и накрая пуснаха само последните 10 минути от епизода. Как можаха точно на последния епизод за сезона. Тцтцтц. :D

 

Мда, ужасно се разочаровах. Защото си бях свикнал с българските гласове и исках финалът да го изгледам така. Но.. нищо, така или иначе започвам да ги гледам с английско аудио, ще трябва да свикна..

 

На колко време пускат нови епизоди?

 

Трудно ми е да повярвам, че Алисън е жива, тя все пак е била за издирване, после са обявили, че е мъртва, а градът им е супер малък, тя не може да се разхожда ей-така по улиците, в болниците и лудниците, някой ще я разпознае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, ужасно се разочаровах. Защото си бях свикнал с българските гласове и исках финалът да го изгледам така. Но.. нищо, така или иначе започвам да ги гледам с английско аудио, ще трябва да свикна..

 

На колко време пускат нови епизоди?

Попринцип всяка сряда излизат, но сега са почивка. Ще има един епизод за Хелоуин и после чак януари 2013.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, този Тоби! Ще ми се да има някакво извинение или благородно оправдание. На мен ми беше много мъчно за него, когато в първи сезон го обивиниха, че е част от мизериите, а изглеждаше невинен, съчувствах му, после се радвах за него и Спенсър... Ако тя наистина няма представа, ще е разбита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...