Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

И аз не бях гледал от 6-ти епизод, въпреки че съм ги дръпнал. За пореден път се убедих, че гледането накуп на сериала е доста по- приятно и сюжетът е по- интригуващ и грябващ. Иначе седмица подир седмица се скъсвам от превъртане и са ми яко клиширани...
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И аз не бях гледал от 6-ти епизод, въпреки че съм ги дръпнал. За пореден път се убедих, че гледането накуп на сериала е доста по- приятно и сюжетът е по- интригуващ и грябващ. Иначе седмица подир седмица се скъсвам от превъртане и са ми яко клиширани...

Абсолютно! Даже мисля, сега като почне втората половина от януари, да ги изчаквам да се събират по 3-4-5 и да ги гледам накуп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах последните серии от новия сезон и за мен няма никакво развитие.

Интересно ми е да видя какъв ще бъде летният им финал след толкова хвалби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е тва Ravenswood ? Пуснали ми промо в страницата на PLL

Нов сериал, който ще е свързан с Лъжкините. Ravenswood се намира до Роузууд и често двата сериала ще се преплитат, както вече стана в последните епизоди на Лъжкините. Кейлъб от PLL ще играе главната роля в Ravenswood.

 

Финалът е брутален. Най-накрая нещо да се разкрие. Време беше. Нямам търпение до хелоуинския епизод. (23 октомври). Винаги съм подозирал Езра, а и след промотата, които пуснаха още миналата седмица за хелоунския епизод, издадоха, че той е А. Мисля си, че може би Алисън е била бременна от него и затова е опитал да я убие. Видяхме, че Червеното палто са двама души - Сиси и най-вероятно Алисън. Страхотен епизод, може би най-добрият досега.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много беше интересен епизода.Алисън е жива,това го знаем от много време.

Не очаквах Езра да е А ,а и сигурно не е сам,но най-сетне да се изяснят нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти, мн яко беше, още не мога да асимилирам новостите.

 

Има две червени палта, за които все още не разбрах дали работят в екип. А явно е срещу Алисън, за която вече е почти на 100% сигурно, че е жива, но не се знае защо червените палта играят в тази игра на шпионирането. А Езра дали наистина е в играта? Кой е нападнал Алисън?

 

А трябва ли да маскираме текста? Все пак си обсъждаме сериала, то няма кво друго да пишем.. Най-добре хората да си влизат тук само след като са изгледали сериите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бахти, мн яко беше, още не мога да асимилирам новостите.

 

Има две червени палта, за които все още не разбрах дали работят в екип. А явно е срещу Алисън, за която вече е почти на 100% сигурно, че е жива, но не се знае защо червените палта играят в тази игра на шпионирането. А Езра дали наистина е в играта? Кой е нападнал Алисън?

 

А трябва ли да маскираме текста? Все пак си обсъждаме сериала, то няма кво друго да пишем.. Най-добре хората да си влизат тук само след като са изгледали сериите.

Аз мисля, че са две червени палта - едното помага на лъжкините, а другото е срещу тях. :1000 (29):

Дали Алисън и Сиси Дрейк са двете Червени палта? Мисля, че Алисън отдеве лъжкините до скривалището на 'А'. Може да им помага...

А аз съм на 50/50 за Езра. Мисля си, че Езра просто е проследил лъжкините и е видял, че там се събира информация за тях и затова блъсна вратата...

Или пък да е 'A'?! Не ми се вярва... Все пак е подглавен(?!) герой.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ли ще стане с Кейлъб и Хана ?

Кейлъб е с главна роля в новия сериал "Рейвънсууд" който тръгва на 22 октомври.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е доста логично Езра да е истинският А. Може Алисън да е имала връзка с него и да е забременяла. Оттам вече да е започнал да я тормози, за да махне бебето и т.н. Не знам кой от другите в сериала може да има мотив да тормози Али и момичетата, освен Джена. Иначе аз се замислих над друго - дали Ариа също не е замесена по някакъв начин в отбора на А.? Да не е била от самото начало, а впоследствие да се е присъединила. Подозрителна ми става напоследък. Не знам, може и да греша. Иначе за това кой е искал да убие Алисън - не знам. Нали се беше разбрало, че Гарет само се е престорил, че я убива, а после тя е говорила с Байрън, пък и Мелиса нещо беше включена. Може да е била Мелиса, защото е мислела, че Иън й изневерява с Алисън.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях изостанала с 6 епизода и най-сетне ги изгледах. Жесток сезон се получи, а финала не го очаквах... точно за Езра не съм си и помисляла, че може да е "А". Мислила съм си дали Пейдж не е в отбора на "А", но за Езра... не съм. Иначе за Алисън подозирам, че е жива още от миналия сезон. И щом едното червено палто е Сиси, то другото дали не е точно Алисън?

И другото - този накрая с зеления костюм и противогаза кой може да е? Доста загатки оставиха, което ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пораздвижиха се малко нещата, но след толкова опити за заблуждения, не могат да ме накарат да вярвам, че Езра е А.

 

Ами то точно това е якото, никога не знаеш какво ще се случи. Те и Сиси толкова я обсъждаха, че участва, че си викам "Няма как да е толкова лесно.", ама ето, че тя е Red Coat или поне едната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, на мен Ариа ми е много подозрителна. По-нагоре бях написал, че според мен е замесена в цялата история с А., но ще видим. Надявам се да не е, защото ми е любимка от четирите момичета.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях изостанала с 6 епизода и най-сетне ги изгледах. Жесток сезон се получи, а финала не го очаквах... точно за Езра не съм си и помисляла, че може да е "А". Мислила съм си дали Пейдж не е в отбора на "А", но за Езра... не съм. Иначе за Алисън подозирам, че е жива още от миналия сезон. И щом едното червено палто е Сиси, то другото дали не е точно Алисън?

И другото - този накрая с зеления костюм и противогаза кой може да е? Доста загатки оставиха, което ми харесва.

 

С противогаза е Езра. Нали даваха кадри на костюма докато в тайното място на А.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, на мен Ариа ми е много подозрителна. По-нагоре бях написал, че според мен е замесена в цялата история с А., но ще видим. Надявам се да не е, защото ми е любимка от четирите момичета.

 

СПЕНСЪР !!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От поне 2 сезона имам подозрения за Ариа, преди това бях за Спенсър, но не ми се вярва вече. Изгледал съм още клипчета с улики срещу Ариа, за мен би било доста логично една от 4-те да е А, а всичко сочи към Ариа. Обаче вече е разкрита от зрителите, та сигурно ще променят сюжета накрая. За Езра също изобщо не съм изненадан, още от 1-ви сезон се носеха слухове, че може да е А, а и като гледах внимателно пак 1-ви епизод, всичко се връзваше и сочеше към Езра, а в един от хелоуинските епизоди, май този от 2-ри сезон, видяхме, че Ариа е имала голям скандал с Али точно преди да умре, защото искаше да каже на майка й за връзката на баща й с онази русата.

 

Ариа е с раздвоение на личността и тепърва ще скандализира яко!

 

- А

Link to comment
Сподели в други сайтове

От поне 2 сезона имам подозрения за Ариа, преди това бях за Спенсър, но не ми се вярва вече. Изгледал съм още клипчета с улики срещу Ариа, за мен би било доста логично една от 4-те да е А, а всичко сочи към Ариа. Обаче вече е разкрита от зрителите, та сигурно ще променят сюжета накрая. За Езра също изобщо не съм изненадан, още от 1-ви сезон се носеха слухове, че може да е А, а и като гледах внимателно пак 1-ви епизод, всичко се връзваше и сочеше към Езра, а в един от хелоуинските епизоди, май този от 2-ри сезон, видяхме, че Ариа е имала голям скандал с Али точно преди да умре, защото искаше да каже на майка й за връзката на баща й с онази русата.

 

Ариа е с раздвоение на личността и тепърва ще скандализира яко!

 

- А

Аз съм на абсолютно същото мнение. Подозирам Ариа и Езра още от първия епизод и сега като разкриха Езра, вече съм сигурен, че и Ариа е замесена. Въпреки че чета някакви неща, че може Езра да има зъл близнак и той да е А. Може така да извъртят историята с близначките.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От поне 2 сезона имам подозрения за Ариа, преди това бях за Спенсър, но не ми се вярва вече. Изгледал съм още клипчета с улики срещу Ариа, за мен би било доста логично една от 4-те да е А, а всичко сочи към Ариа. Обаче вече е разкрита от зрителите, та сигурно ще променят сюжета накрая. За Езра също изобщо не съм изненадан, още от 1-ви сезон се носеха слухове, че може да е А, а и като гледах внимателно пак 1-ви епизод, всичко се връзваше и сочеше към Езра, а в един от хелоуинските епизоди, май този от 2-ри сезон, видяхме, че Ариа е имала голям скандал с Али точно преди да умре, защото искаше да каже на майка й за връзката на баща й с онази русата.

 

Ариа е с раздвоение на личността и тепърва ще скандализира яко!

 

- А

 

Аз получих някакви подозрения чак след като гледах тия клипчета! 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много як Хелоуин епизод. Гледайте го!

Следващия епизод май ще е чааак януари...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече е сигурно, че Езра е лош. Смисъл, теорията, че ги е проследил и се изнервя от видяното се изпари. Много се радвам... най-накрая няква развръзка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...