Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Интересно беше. Наистина нямаше да предположа, че е Мона ако някъде не бях чел, че в книгите че е тя. Това е единствената причина поради, която имах подозрения. Все пак не разбрах какви са мотивите й да тормози лъжкините, или поне не видях нищо реално. Каза, че са й били отнели Хана, което не е точно така защото всяка една от тях получаваше смс-и преди групата да се свормира отново на погребението на Алисън в началото на 1-ви сезон. Тоест тя е започнала да ги праща преди да получи този мотив. Със сигурност обаче този епизод не беше края на "А" , но предпочитам да не гадая ще видим като тръгне следващия сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И на мен ми хареса, леко странно ми се стори всичко, ама беше яко. Да не вземат накрая да забъркат Хана и британското докторче на Спенсър?

 

п.с. Мелиса се връща в следващия епизод :1000 (6): :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нашите мацки пак ще има да ги разпитват, както винаги, то се е видяло :D Интересно ми е какво развитие ще имат нещата. Да го видим този сезон. :))) Интересно ми е да видя и с Мона какво ще стане. Дали ще им каже нещо и ще мине на тяхна страна или е намислила нещо. По-скоро последното може би. Тя доста умело се преструва, че е луда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 Много добро начало на сезона. Хареса ми това, че от време на време епизодът напомняше първи епизод на първи сезон - сцените в началото, когато се бяха събрали момичетата и си говореха, а навън се вихреше буря; еднаквите песни; сцените в магазина (в първи сезон Хана открадна очила, сега за малко по погрешка да открадне пак). Казаха, че в този сезон "А" ще е много по-психясъл и брутален. Дано е така. Харесва ми да има напрежение. Ще видиме какво ще заплетат по-натам. 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че нашите мацки разбраха за Джена. Дано наистина да го използват и да понаучат нещо ново.

А интересно кой ли е подхвърлил обиците в офиса на бащата на Ариа? Да не е била Алисън, ама защо? :ac: Или са на някоя друга и той е изневерявал не само веднъж? :blink:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Не знам за вас, но Лъжкините взеха да ми писват, то са им толкова еднакви епизодите, че направо... Особено последния доста трудно го изтърпях. Като цяло се надявам това да е последния сезон, такива каши бъркат, че накрая квото и да изкарат (считай Али е жива, убита е близначката ѝ и прочие) ще бъде адски неестествено. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният епизод беше пълна каша. Много ме разочарова. Ако трябва да съм честен и аз предпочитам този сезон да е последен. Да се разплита всичко и край. То е ясно, че ще е както в книгите всичко, нищо че сценаристите допоследно отричат. Те и за "А" казваха, че няма да е Мона. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнах да следя епизодите по БТВ, преди малко свърших втори епизод. Най - много ме кефи Спенсър, а Емили ми прилича на Ани Хоанг. :1000 (29): Мислех да не чета коментарите, но видях тоя над мен, особено с последното изречение се обезсмисля гледането, ама нищо. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнах да следя епизодите по БТВ, преди малко свърших втори епизод. Най - много ме кефи Спенсър, а Емили ми прилича на Ани Хоанг. :1000 (29): Мислех да не чета коментарите, но видях тоя над мен, особено с последното изречение се обезсмисля гледането, ама нищо. :1000 (29):

 

А, не, хич не се обезсмисля даже. Продължавай да следиш и ще разбереш защо. Но ако разчиташ само на БиТиВито, ще трябва да се пазиш от спойлери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

интересно е сериалчето, но повече от 3-4 сезона не трябва да е щот те на 15 години са били когато са били събитията и да ги изнудват 20 години не върви и ще стане много тегаво и безинетерсно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки делник и то по 2 епизода - след 2 седмици ще го изпукат целия. Много са зле тия бтв

Сериала следях с интерес в началото, но сега не помня докъде съм

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки делник и то по 2 епизода - след 2 седмици ще го изпукат целия. Много са зле тия бтв

Сериала следях с интерес в началото, но сега не помня докъде съм

По 1 епизод дават от 10 до 11 часа. В 11 почва някакъв друг сериал :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Започнах да следя епизодите по БТВ, преди малко свърших втори епизод. Най - много ме кефи Спенсър, а Емили ми прилича на Ани Хоанг. :1000 (29): Мислех да не чета коментарите, но видях тоя над мен, особено с последното изречение се обезсмисля гледането, ама нищо. :1000 (29):

Малеее, много съжалявам. :( Забравих, че сега започва по БТВ и че нови хора ще започнат да го гледат. Но наистина това не е всичко, има много интриги.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малеее, много съжалявам. :( Забравих, че сега започва по БТВ и че нови хора ще започнат да го гледат. Но наистина това не е всичко, има много интриги.

Ее, няма проблем, не си виновен ти ;д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли новия епизод? Нещо взеха да се излагат. Не съм доволен. Нищо не се случи. Този сезон засега идва доста по-слаб от втори. Дано се заформи нещо интересно.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Защо не се обсъжда сериала тук, където си му е точно темата?

 

А по въпросната тема... :1000 (29): Новия минус А (-A), е много по- опасен, но далеч по- малко дразнещ. Нямам предположения кой може да е, въпреки че, по- скоро, не ми се спекулира засега.

 

Много харесвам Тоби и Спенсър, не бих предположила, когато гледах сезон 1, че ще са толкова страхотни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам сериала по БТВ, обаче ми е малко муден, не се случва нищо чак толкова интересно. :mf_surrender: Финала на 1 сезон въобще не си личеше, че е такъв. По едно време ми беше писнало от А, как пък успяват (

понеже четох, че не е само Мона

) да им следят всяко движение и да знаят за какво говорят, след като няма никой толкова близо, че да чуе. :gun_bandana: :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам сериала по БТВ, обаче ми е малко муден, не се случва нищо чак толкова интересно. :mf_surrender: Финала на 1 сезон въобще не си личеше, че е такъв. По едно време ми беше писнало от А, как пък успяват (

понеже четох, че не е само Мона

) да им следят всяко движение и да знаят за какво говорят, след като няма никой толкова близо, че да чуе. :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Обяснението на това е най- малоумното нещо, което съм чувала! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обяснението на това е най- малоумното нещо, което съм чувала! :mf_surrender:

А кога ще се разбере кой е А, към кой епизод? Аз очаквах в края на 1 сезон да е, но не стана ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

А кога ще се разбере кой е А, към кой епизод? Аз очаквах в края на 1 сезон да е, но не стана ..

 

В края на втори сезон, но това пак не е цялата истина... Затягай колана! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...