Jump to content



Pretty little liars / Малки сладки лъжкини


Препоръчани коментари

Интересен обрат, в началото на сезона Мона беше в лудница, а сега Спенсър :gun_bandana:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Да, поредният добър епизод. Остават още 3 епизода до финала на сезона.

 

Ще има ли четвърти сезон? Ако има, кога ще започне той?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, четвърти сезон ще започне през юни тази година.

 

СПОЙЛЕР:

Между другото аз нещо не се вързах за убийството на Тоби. Спенсър не му видя лицето... Нещо ми е съмнително.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз след 15-ти епизод спрях да го гледам.. Мноо банално ми стана, а и като че ли след Хелоуинския са сменили режисьора, нещо ми е променено.. Ама като казвате, че следващите епизоди са яки, мое пак да почна.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Този епизод беше страхотен, нямам търпение за финала :Vishenka_05:

Между другото, Спенсър вече е част от - А? :helpsmilie:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това със Спенсър беше голяма изненада. Ама аз мисля, че целта й е да разбере повече за участниците в отбора. Чакаме финалът другата седмица. По промотата съдя, че ще е доста добър.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това със Спенсър беше голяма изненада. Ама аз мисля, че целта й е да разбере повече за участниците в отбора. Чакаме финалът другата седмица. По промотата съдя, че ще е доста добър.

 

Същото си мислехме и за Тобката, ама... :1000 (29):

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същото си мислехме и за Тобката, ама... :1000 (29):

Него поне го подозирахме в началото на първи сезон. Финалът сигурно ще е супер интересен, пак ще загатнат някакви неща и ще ни оставят да се чудим до юни. 1000%20(29).gif

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На финала ще видим жената с червената качулка. Страшен беше 3-ти сезон, предния беше леко скучен и ми затъпя сериала, обаче с този сезон пак ми се върна интереса, който имах през 1-вия. Спенсър е жестока!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спенсър ми се струва, че стана от А, за да разбере какво пише в дневниците на Алисън, да й се изясни цялата история и да й се изясни защо отборът на А започна да ги предследва след смъртта на Али.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майкоо, излязъл е снощи финалът на сезона. Нямаше БГ субтитри, затова го гледах с английски, което всъщност е 100 пъти по-приятно и занапред така ще ги гледам, то с нашите некадърни преводачи.. 1000%20(27).gif

 

 

Беше страхотно, просто нз как ще издържа до юни месец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майкоо, излязъл е снощи финалът на сезона. Нямаше БГ субтитри, затова го гледах с английски, което всъщност е 100 пъти по-приятно и занапред така ще ги гледам, то с нашите некадърни преводачи.. 1000%20(27).gif

Беше страхотно, просто нз как ще издържа до юни месец.

И аз го изтеглих снощи и го гледах сутринта, без субтитри. Уникален финал, много мистериозен!!! Според мен Али е жива... Не може трима човека да са халюцинирали.... :D

 

А кой ли е бил в багажника, че така се уплашиха момичетата?! Според мен е бил Уилдън или Тоби... :o

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз го изтеглих снощи и го гледах сутринта, без субтитри. Уникален финал, много мистериозен!!! Според мен Али е жива... Не може трима човека да са халюцинирали.... :D

 

А кой ли е бил в багажника, че така се уплашиха момичетата?! Според мен е бил Уилдън или Тоби... :o

 

What about Jason? :D

 

 

Може да е жива, а може и да е маска.. Може и да е близначката й, ако са решили да включат тази част от книгите. Но това не обяснява целите й, защо се крие, защо е изсценирала смъртта си.. И си мисля, че Мона би разпознала гласа на Алисън, когато е говорила с нея по телефона и в лудницата. Което според мен изключва възможността това да е някой, който Мона познава много добре.

 

Иначе излиза, че Джена, Шона и Мелиса също участват в играта. Може би има 2 A teams? Много объркано стана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересен финал, ама много объркан, аз накрая нищо не разбрах, баси кашата. Трябваше да разкрият повече неща, поне това с багажника... А последната част с ръката беше изключително тъпа, поне в тоя сериал нямаше разни фантасмагории, сега и тука почнаха :mf_surrender: Иначе вс друго е ок, страхотен сериал, нямам търпение за другия сезон. :phpgrin2:

 

п.п. Аз не вярвам, че Алисън е жива, според мен ако беше така щяха да я покажат по-ясно. То така на 2-3ма им се привидяло, не знам и аз. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах мнооого повече от финалът. То в общи линии нищо не разкриха, а само заплетоха нови неща. Интересно беше, но имах нужда от малко развръзка вече.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

What about Jason? :D

Може да е жива, а може и да е маска.. Може и да е близначката й, ако са решили да включат тази част от книгите. Но това не обяснява целите й, защо се крие, защо е изсценирала смъртта си.. И си мисля, че Мона би разпознала гласа на Алисън, когато е говорила с нея по телефона и в лудницата. Което според мен изключва възможността това да е някой, който Мона познава много добре.

 

Иначе излиза, че Джена, Шона и Мелиса също участват в играта. Може би има 2 A teams? Много объркано стана.

Ииии, да, и аз мисля, че ще е Джейсън...

 

Интересен финал, ама много объркан, аз накрая нищо не разбрах, баси кашата. Трябваше да разкрият повече неща, поне това с багажника... А последната част с ръката беше изключително тъпа, поне в тоя сериал нямаше разни фантасмагории, сега и тука почнаха :mf_surrender: Иначе вс друго е ок, страхотен сериал, нямам търпение за другия сезон. :phpgrin2:

 

п.п. Аз не вярвам, че Алисън е жива, според мен ако беше така щяха да я покажат по-ясно. То така на 2-3ма им се привидяло, не знам и аз. 1000%20(29).gif

 

Е, какъв е смисълът да разкриват на финала баш?! :) Нали трябва да има догатки и предположения през тия 3 месеца кой е бил в багажника и т.н.

 

Алисън е жива, разбира се... И според мен са открили тялото на близначката ѝ, ама няма логика Алисън да се разкарва ей така по улиците с червено сако/палто....

 

Не знам, не знам... Много заплетен стана, което е интересно, но и банално до няква степен, щото досега на нито един човек не сме разбрали убиеца. Нито на Мая, нито на Али, нито на Иън...

 

Нямам търпение за 4-ти сезон.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В колата е трупа на близначката ама без зъби,за да не се разбере,че не е Али.

Иначе има тийм две,но мисля,че той не изпраща съобщенията,а имат друга игра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В колата е трупа на близначката ама без зъби,за да не се разбере,че не е Али.

Иначе има тийм две,но мисля,че той не изпраща съобщенията,а имат друга игра.

:o Инфо?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:o Инфо?

Мои си предположения.Това за зъбите го четох в интернет някъде.Иначе тийм две са (като имена не ги помня) : момичето,което беше сляпо,полицая,новата негърка,сестрата на лъжкинята и може би още някой.Подозирам и новата руса мацка,приятелкат на Али.

В тийм А пък са Мона,Тоби и брата на Али,като предполагам,че той знае,че тя е жива,но манипулира другите.

 

Според мен Алисън иска да накара лъжкините да разберат кой я тормозеше,без да се разбира,че тя е жива,за да може да му отмъсти.

Отбор Б пък крие тайната за убийството на близначката,като не подозират,че Али изобщо е жива.

 

И двата тима според мен изпращат съобщения от името на А,но не забелязвате ли,че някои съобщения от А им помагат,докато други са точно обратното.

Единствено не мога да си обясня защо брата на Алисън и Мона опитаха да убият лъжкинята във влака,след като според мен тях ги управлява Алисън,която не иска да ги убива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...