Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само аз ли не разбирам какъв е проблемът тук?!

Един вид, че ето, стана 2012 и първите земетресения започнаха..Демек, програмата е в ход, 21.12.2012 е близо. Новият световен ред идва..

 

Нищо, че попринцип и то от милиони години всеки ден стават земетресния из целия свят.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само аз ли не разбирам какъв е проблемът тук?!

Ами това всъщност е от забавен сайт и това е с чувство за черен хумор, но все пак - нали се предрича край на света през 2012, а още на първият ден има силно земетресение в Япония и човечето осъзнава, че се е започнало (с апокалипсиса)...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само знам, за златния бик, че е свързан със стария завет, фараона и изгонениtе израелтяни :D

Ако ви е любопитно мога да проуча ... но клипа е пълен със символика ... във всеки кадър има нещо

 

Песента си е типично емо песничка.

 

Как са се разделили, тя искала да се обеси, защото била сънувала някав розов гроб и искала да си посегне на живота

бла бла :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

давай, на мен ми е интересно :girl_witch: особено за бесилото на портрета и ония стряскащ човек с някъв компас или нещо от сорта, както и оная жена с пръстена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега дават при Венета едни ясновидци, които са се събрали и дават прогнози за 2012 за България. И Николета една от тях каза, че към 2017 година ще има много епидемии, заразяване на водата, въздуха и т.н. искат да умрем... и Венета попита: Кой иска да ни убие? И тя: Илюминати се казва... и Венета измести темата, за нещо друго почнаха да говорят.

 

Пс. Ставаше въпрос специално за Дунавската равнина главно Видинската обл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега дават при Венета едни ясновидци, които са се събрали и дават прогнози за 2012 за България. И Николета една от тях каза, че към 2017 година ще има много епидемии, заразяване на водата, въздуха и т.н. искат да умрем... и Венета попита: Кой иска да ни убие? И тя: Илюминати се казва... и Венета измести темата, за нещо друго почнаха да говорят.

 

Пс. Ставаше въпрос специално за Дунавската равнина главно Видинската обл.

има ли го качено ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шистовия газ е перфектен за целта - няма по ефективен начин за отравяне на плодородна почва.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледате ли кво става :mf_surrender: Воуг пуснала си оная тема на неправилното място. За тук е 1000%20(27).gif

 

Абе не знам какво точно са намислили, но работата не изглежда розова - гадното е че никой не знае до къде ще стигнат и колко още цензури ще слагат...

 

edit: Видяхте ли Обама как си пее пък в същия момент какви ужасни неща стават по света...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...