Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

И на мен ми е странно ... това шахматното подреждане на черно и бяло и червената рокля също са илюминатски символи. А са неща често срещани в ежедневието ни.

btw ... Програмите на bTV заемат 49 от всички 50 позиции в класацията на най-гледаните програми за януари ... това има ли го изобщо другаде по света, където има толкова много голям избор на телевизии, да се гледа само една :slapin:

Защо вярваш на всичко ,което прочетеш в интернет? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Знам, че рейтингите са преувеличени, но е факт, че БТВ е доста повече гледана от нейните конкуренти.

 

В изключително честия случай bTV е прокламирана като по-гледана от всички останали тв канали, взети заедно. Това е особено смущаващо в случаи като онзи отпреди близо седем години, когато каналът регистрира 70% дял от зрителите по време, в което БТК е провеждала профилактика на ретранслаторите. Тоест 70% от зрителите са гледали програмата на телевизия в момент, в който тя изобщо не излъчва. Казано по-елемнтарно: зяпали са усърдно снежинки на екрана. Пак през януари 2005-та шуменската Топ тв се оказа с рейтинг от 0.3% (около 25 000 зрители)… три месеца след като бе закрита.
Link to comment
Сподели в други сайтове

не бяха ли Нова?

 

 

Да:

 

Нова Teлевизия не спира да ни изненадва. Навръх националния празник на България телевизията избра да излъчи две серии от турския сериал "Любов назаем" вместо да покаже някой български филм.

Прекрасен начин за отбелязването на 132-та годишнината от Освобождението на България.

 

Това беше особено цинична проява от страна на Нова. Все пак обаче бТВ по-често прави фалове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересното е, че докато беше собственост на Мърдок, bTV почти не разписваха гафове, особено от такова естество като проблемът с "цар" Киро... а доколкото знам Мърдок си е илюминат и то от доста високо ниво. Нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почвате сериозно да се увличате. Гарантирам, че Анелия не е илюминат, бих се учудил много, ако въобще знае какво е това нещо. Много й разбира главата на Аня от световни конспирации ... тя гледа да уреди участия и ротация по клубовете, световната хегемония не виждам да я вълнува.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почвате сериозно да се увличате. Гарантирам, че Анелия не е илюминат, бих се учудил много, ако въобще знае какво е това нещо. Много й разбира главата на Аня от световни конспирации ... тя гледа да уреди участия и ротация по клубовете, световната хегемония не виждам да я вълнува.

Просто не знае какво копира :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:b3ffdc5588

Само това Илюминати ми се стори странно , иначе в клипа няма кой знае какви фрапантни неща , или поне аз не ги виждам

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа е от април миналата година :mf_surrender:

 

 

 

После пак кажете че "теорията на конспирацията" е измислици и премислици...

 

Но според мен НСР ще дойде след Третата световна война и всичко изброено по-горе в клипчето ще е в следствие от нея. Говоря именно за доброволното приемане на НСР от хората, на чиповете, на следенето и на всичко... :censored: :censored: :censored:

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:b3ffdc5588

Само това Илюминати ми се стори странно , иначе в клипа няма кой знае какви фрапантни неща , или поне аз не ги виждам

Illuminant означава осветен, светъл, просветен, озраен и т.н.

Самите илюминати са просветени в нещо и знаят някаква тайна и т.н. за това се наричат и така

 

Не винаги думата се свързва с организацията

Ето още примери

 

 

 

 

 

 

 

Или нощта на илюминациите в "Дневниците на вампира"

 

Отделно тея кръглите прозорчета в самолетите и корабите също се наричат илюминанти или нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отделно тея кръглите прозорчета в самолетите и корабите също се наричат илюминанти или нещо такова.

 

Kазват се илюминатори.

 

По принцип английската дума "illuminate" си означава "просветявам" и няма негативен смисъл. Докато "illuminati" си е латинският й вариант и е множествено число на "illuminatus".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен много ме притесняват Иран и Сирия. Янките рушат цели държави заради петрола.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен много ме притесняват Иран и Сирия. Янките рушат цели държави заради петрола

Не знам ... щом спокойно си създадоха държави като Израел и Косово на горещи точки , значи могат и да рушат

Не е като да нямат опит

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Абсолютно съм против създаването на каквито и да е парламенти на религиозна основа . . . На какво прилича това? И българка го е предложила . . .

Link to comment
Сподели в други сайтове

То отдавна се знае, че Maybelline e илюминатски продукт, но това е, че толкова бързо го показват в рекламите си, че хората първоначално не могат да го видят. (Както в една имаше знаци на 666 и oчи в пирамиди - и това не в реклама за спирала)

Не случайно има пудра/коректор наречен - "Maybelline New York Mineral Power Illuminator" или "Dream Lumi Touch Illuminating concealer"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...