Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

В тубе има достатъчно информация по въпроса, както и гугъл. Който иска да разбере да гледа това клипче или да се напъне. За тея дето не ги интересува няма да пускам текст с картинки...

 

http://www.youtube.com/watch?v=NHvTy_fVdJ8

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Когато бях 8 и 9 клас се бях побъркал на тема "илюминати", "масони", "тайни общества", "темплиери", "зидари" и т.н.

 

Буквално на един дъх прочитах всичко, което ми попаднеше в Мрежата, изчетох книги, които намерих в библиотеката в дома, отделно взимах от тази в гимназията.

 

Аз лично вярвам силно, че нещата, които виждаме по новините и които променят начина, по който живеем, не винаги се случват по публичния начин. Убеден съм, че на сбирките се взимат важни решения.

 

Всеки, който се интересува, може да прегледа и материалите за 25 кадър, още една от забулените тайни на днешното общество. Ето 25-ия кадър в Цар Лъв: http://jmccormick.files.wordpress.com/2008/04/lionkg2.jpg

 

... сами преценете дали някой не Ви контролира, без да знаете.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки, който се интересува, може да прегледа и материалите за 25 кадър, още една от забулените тайни на днешното общество. Ето 25-ия кадър в Цар Лъв: http://jmccormick.files.wordpress.com/2008/04/lionkg2.jpg

 

... сами преценете дали някой не Ви контролира, без да знаете.

 

Аз ли съм толкова рус, че не мога да разбера какво е посланието в точно този 25. кадър? Аз уча психология иначе във ВТУ и доста говорихме за този прочут 25. кадър. Използва се главно за внушение. Например 25. кадър в повечето реклами на кока-кола е жаден човек, който да предизвика жажда във всеки един от нас и те така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки, който се интересува, може да прегледа и материалите за 25 кадър, още една от забулените тайни на днешното общество. Ето 25-ия кадър в Цар Лъв: http://jmccormick.files.wordpress.com/2008/04/lionkg2.jpg

 

... сами преценете дали някой не Ви контролира, без да знаете.

 

Звездите ли трябва да гледаме, не мога да разбера какво изобразяват?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно те ще предизвикат през 2012 смут .Няма извънземни в действителност те ни контролират 1945 точно тези илюминати пускат летящите чиний.Те правят това и ще с покажат праз 2012 да уплашат хората като изписват на небето най-различни послания с помощта на технологии хората ще виждат Буда ....Христос....Аллах.Летящите чиний с пуснати от Третият Райх.2012 ще стане ясно и хората ще помислят ,че е краят на света .Няма да е така просто илюминатите ще се покажат .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно те ще предизвикат през 2012 смут .Няма извънземни в действителност те ни контролират 1945 точно тези илюминати пускат летящите чиний.Те правят това и ще с покажат праз 2012 да уплашат хората като изписват на небето най-различни послания с помощта на технологии хората ще виждат Буда ....Христос....Аллах.Летящите чиний с пуснати от Третият Райх.2012 ще стане ясно и хората ще помислят ,че е краят на света .Няма да е така просто илюминатите ще се покажат .

 

Хах не знам кой ще се покаже, но извънземни има. По думи на Ванга за първи път ще ги засече унгарска апаратура около 2065 година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Tова за 25-я кадър ми беше, а и е все още, адски интересна тема. Например в интрото на Боби Турбото има надписи като "Секс", мисля, че имаше и Бапхомет.

Ама това, че ни контролират са пълни простотии. Може би подтикват безсъзнателно някои, но в никакъв случаи не ги карат. Например никога не съм си купувал кока кола след като съм й изгледал рекламата 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Хах не знам кой ще се покаже, но извънземни има. По думи на Ванга за първи път ще ги засече унгарска апаратура около 2065 година.

 

Думите на Ванга винаги са били преувеличавани. Винаги ще намерят с нещо да си дигнат тиража и на първа страница Ванга е познала свинския грип и Обама и цените на парното...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Думите на Ванга винаги са били преувеличавани. Винаги ще намерят с нещо да си дигнат тиража и на първа страница Ванга е познала свинския грип и Обама и цените на парното...

 

Xaxax, а за птичия грип дали не е говорила.

Редактирано от bademata
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Риана не я коментираме, откъде това момиче има толкова номер 1 хитове не знам.

 

Познай :)

 

Ако ти си някой който иска силно оръжие, няма ли да направиш всичко възможно с огромия ресурс с който разполагаш за да му го осигуриш? Като той върши твоите цели. За него слава, пари и т.н. а за теб една задача по-малко за изпълнение.

 

Имаш медиите, имаш властта, имаш всички средства с които да направиш и най-големият некадърник суперзвезда.

 

Има безброймного хора с талант и страшни гласове обаче никому неизвестни. Бритни Спиърс, Риана и Мадона какви певици са? Но и трите са оръжия, естествено насочени за различните вкусове.

 

Понякога обаче има и такива които спират да ти играят по свирката и знаем какво се случи с Майкъл Джексън например :) Първо побеля, после стана педофил, после му се разби здравето, накрая умря...

 

Срещу Тупак има няколко опита за убийство, затвор с обвинение за изнасилване, побой и накрая той сам инсценира смъртта си за да се спаси. Последният му албум се казва The Don Killuminati :)

 

Когато знаеш техните методи можеш да ги използваш и срещу тях

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато знаеш техните методи можеш да ги използваш и срещу тях

 

Да, аз вече съм убеден, че повечето американски звезди са инструмент на илюминатите за контрол над масите. A самите илюминати вече са постигнали тотален контрол в Америка. Ето на пример ликът на еднодоларовата банкнота, върху която гордо е поставен главният им символ (пирамидата с всевиждащото око):

 

800px-United_States_one_dollar_bill,_reverse.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Драконе, ти не можеш ли да допуснеш, че е възможно човек да харесва даден изпълнител просто защото се кефи на музиката? Аз не съм тръгнал да оформям окултен ъгъл в стаята си и не съм тръгнал да проповядвам дяволски неща въпреки, че слушам Лейди Гага. Как за бога някакви си илюминати, масони и прочее простотии ще повлияят на чисто биологичното и психическо усещане, което имам към музиката!? С кое принадлежането към илюминатско тайно общество прави Гага по-малко талантлива или по-лош изпълнител на сцена? Да не съм сляп, че да не видя как се раздава на сцената, да не съм глух, че да не чуя как пее... Ей, мама му стара, ужасно много мразя хора, които отдават целите нещастие и лудост по света на тази или онази секта, на това или онова тайно общество. Аз разбирам, че това сигурно ви успокоява и ви кара да приемате по-лесно собствената ви липса на талант и неспособност на нещо велико...смятайки, че по "стария" начин на простото МОЖЕНЕ и простата МНОГО РАБОТА не могат да се постигнат успехи. Но, действителността е съвсем различна...и тя е, че просто някои хора са се родили с талант и късмет. Да, и на мен ми се щеше да съм талантлив и известен като Гага, но съдбата ми очевидно е друго...при все, че това НЕ ми пречи да я слушам и харесвам. В крайна сметка музиката е нещо субективно и е изцяко въпрос на лично възприятие...И никой, при никакви обстоятелства няма право да критикува или осъжда моя личен вкус.
image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Драконе, ти не можеш ли да допуснеш, че е възможно човек да харесва даден изпълнител просто защото се кефи на музиката? Аз не съм тръгнал да оформям окултен ъгъл в стаята си и не съм тръгнал да проповядвам дяволски неща въпреки, че слушам Лейди Гага. Как за бога някакви си илюминати, масони и прочее простотии ще повлияят на чисто биологичното и психическо усещане, което имам към музиката!? С кое принадлежането към илюминатско тайно общество прави Гага по-малко талантлива или по-лош изпълнител на сцена? Да не съм сляп, че да не видя как се раздава на сцената, да не съм глух, че да не чуя как пее... Ей, мама му стара, ужасно много мразя хора, които отдават целите нещастие и лудост по света на тази или онази секта, на това или онова тайно общество. Аз разбирам, че това сигурно ви успокоява и ви кара да приемате по-лесно собствената ви липса на талант и неспособност на нещо велико...смятайки, че по "стария" начин на простото МОЖЕНЕ и простата МНОГО РАБОТА не могат да се постигнат успехи. Но, действителността е съвсем различна...и тя е, че просто някои хора са се родили с талант и късмет. Да, и на мен ми се щеше да съм талантлив и известен като Гага, но съдбата ми очевидно е друго...при все, че това НЕ ми пречи да я слушам и харесвам. В крайна сметка музиката е нещо субективно и е изцяко въпрос на лично възприятие...И никой, при никакви обстоятелства няма право да критикува или осъжда моя личен вкус.

 

Боби, темата е много дълга и с удоволствие бих говорил с теб ако виждах разбиране или най-малкото дискусия, дори и на различни мнения да сме. Вчера ти отговорих и смятам, че оттук нататък няма смисъл да продължаваме да дъвчем едно и също. Всеки избира в какво да вярва. Просто се надявам някой ден да видиш и другата страна на нещата. Аз преди години също мислех като теб, така че няма смисъл да те убеждавам, да се караме и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боби, темата е много дълга и с удоволствие бих говорил с теб ако виждах разбиране или най-малкото дискусия, дори и на различни мнения да сме. Вчера ти отговорих и смятам, че оттук нататък няма смисъл да продължаваме да дъвчем едно и също. Всеки избира в какво да вярва. Просто се надявам някой ден да видиш и другата страна на нещата. Аз преди години също мислех като теб, така че няма смисъл да те убеждавам, да се караме и т.н.

Не мога да намеря вчера какво си ми отговорил и не е в това въпроса.

Повярвай ми, може и да не давам вид, но съм запознат с подобни теории за тайни общества..дори имам близък семеен приятел, който е побъркан на тази тема, а с една негова приятелка - гадателка :helpsmilie: по цял ден само за това четат и с това се занимават. Просто обаче съм на мнение, че базирано на чисто физиологичното функциониране на тялото, опитите за mind control са успешни само на хора със слаба психика, без самочувствие и т.н. Аз не се възприемам като слаба личност, дори напротив и поради тази причина не смятам, че някой може да ми влияе. Освен това съм категорично антирелигиозен, така че въобще не ми пука дали Гага или който там използват християнски, мюсюлмански или други религиозни символи. (29):

Това, което се опитвам да кажа е, че ако действително има такива тайни общества, те могат да влияят само на хора със слаба психика, ако пък са чак толкова могъщи, че всички да сме им подвластни...Пак не ми пука особено дотолкова, доколкото съм щастлив от живота си.. В крайна сметка какво значение има всичко това ако:

1. Не знаеш, че си манипулиран

2. Щастлив си от живота си

3. Имаш категоричното усещане, че животът ти зависи само от самия себе си

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, мама му стара, ужасно много мразя хора, които отдават целите нещастие и лудост по света на тази или онази секта, на това или онова тайно общество. [/b]

 

Надявам се не смяташ, че Осама, 11 септември, световната финансова криза и петролните войни са се зародили от самосебе си. Да се твърди, че няма тайни общества, които не решават до голяма степен световното политическо, културно и икономическо бъдеще е присъщо за Киро Голфа от Лесидрен, който е твърдо убеден, че над Обама няма никой, понеже така казват по телевизора. Разбира се, има и пресилени твърдения, които са вече израз на истерия и вманиачаване.

 

btw, как си обясняваш неустоимата ти любов към кола-кола допреди 2 години. Ето, вече над 100 седмици тялото ти е свободно от нея и ти не изпитваш нито физическа, нито психическа необходимост от напитката. Но защо преди това не е било така?

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надявам се не смяташ, че Осама, 11 септември, световната финансова криза и петролните войни са се зародили от самосебе си. Да се твърди, че няма тайни общества, които не решават до голяма степен световното политическо, културно и икономическо бъдеще е присъщо за Киро Голфа от Лесидрен, който е твърдо убеден, че над Обама няма никой, понеже така казват по телевизора. Разбира се, има и пресилени твърдения, които са вече израз на истерия и вманиачаване.

 

btw, как си обясняваш неустоимата ти любов към кола-кола допреди 2 години. Ето, вече над 100 седмици тялото ти е свободно от нея и ти не изпитваш нито физическа, нито психическа необходимост от напитката. Но защо преди това не е било така?

27 ноември 2007 година :1000 (29): Обяснявам си го, че проявих воля и спрях да пия газирано, което комбинирах с усилено ходене на фитнес..За красота и здраве, а не защото съм се откъснал от влиянието на някое тайно общество. :1000 (29):

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря вчера какво си ми отговорил и не е в това въпроса.

Повярвай ми, може и да не давам вид, но съм запознат с подобни теории за тайни общества..дори имам близък семеен приятел, който е побъркан на тази тема, а с една негова приятелка - гадателка :helpsmilie: по цял ден само за това четат и с това се занимават. Просто обаче съм на мнение, че базирано на чисто физиологичното функциониране на тялото, опитите за mind control са успешни само на хора със слаба психика, без самочувствие и т.н. Аз не се възприемам като слаба личност, дори напротив и поради тази причина не смятам, че някой може да ми влияе. Освен това съм категорично антирелигиозен, така че въобще не ми пука дали Гага или който там използват християнски, мюсюлмански или други религиозни символи. (29):

Това, което се опитвам да кажа е, че ако действително има такива тайни общества, те могат да влияят само на хора със слаба психика, ако пък са чак толкова могъщи, че всички да сме им подвластни...Пак не ми пука особено дотолкова, доколкото съм щастлив от живота си.. В крайна сметка какво значение има всичко това ако:

1. Не знаеш, че си манипулиран

2. Щастлив си от живота си

3. Имаш категоричното усещане, че животът ти зависи само от самия себе си

 

Доста силни думи, които ми харесаха, както относно слушането на музика като тази на Лейди Гага не прави човек съпричастен към вярванията и да не кажа голяма дума и да не обидя някой - етническата принадлежност - всеки има право да прави каквото желае в демократичният свят без да нарушава ничие спокойствие .

Поздравления и поклон за горенаписаното, колега .

 

 

С Уважение : Пепи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря вчера какво си ми отговорил и не е в това въпроса.

Повярвай ми, може и да не давам вид, но съм запознат с подобни теории за тайни общества..дори имам близък семеен приятел, който е побъркан на тази тема, а с една негова приятелка - гадателка :helpsmilie: по цял ден само за това четат и с това се занимават. Просто обаче съм на мнение, че базирано на чисто физиологичното функциониране на тялото, опитите за mind control са успешни само на хора със слаба психика, без самочувствие и т.н. Аз не се възприемам като слаба личност, дори напротив и поради тази причина не смятам, че някой може да ми влияе. Освен това съм категорично антирелигиозен, така че въобще не ми пука дали Гага или който там използват християнски, мюсюлмански или други религиозни символи. (29):

Това, което се опитвам да кажа е, че ако действително има такива тайни общества, те могат да влияят само на хора със слаба психика, ако пък са чак толкова могъщи, че всички да сме им подвластни...Пак не ми пука особено дотолкова, доколкото съм щастлив от живота си.. В крайна сметка какво значение има всичко това ако:

1. Не знаеш, че си манипулиран

2. Щастлив си от живота си

3. Имаш категоричното усещане, че животът ти зависи само от самия себе си

 

Ок, разбирам те, а и честно казано не ми се занимава повече с подобна дискусия. Всеки да вярва, мисли и действа както иска. Ти мислиш така, аз мисля иначе. На мен Гага по-приятна няма да ми стане. За мен винаги ще е една илюминатска :) която върши нещо лошо. За теб ше е любимка :) Та така :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ако отидете да видите Джеси Джей какъв масонски ритуал си прави в "Price Tag", направо ще ви прилошее ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ако отидете да видите Джеси Джей какъв масонски ритуал си прави в "Price Tag", направо ще ви прилошее ...

Kакви бе,пак с твойте хиперболи...много се разочаровах като видях,не че съм си мислел че тя е изключение,разбирайки за какво влияние става въпрос,но нейните знаци са далеч по-завоелирани от тези на Гага,Бионсе,Бритни,Риана и тн. Да не говорим че никак не са едностранни-кадрите с марионетките например колкото може да показват илюминантските пъпетс,толкова и символизират че хората са марионетки на парите...Както написах и на Борис,не е като да гълта кръстове и да стреля на месо,докато пее как Бог не прави грешки. Но има време де 1000%20(29).gif

podpis.jpg

Як за тебе, аз съм виждала много по-хубави момчета от него. На работа момчетата ни-готвачи, които са на 27-28 години са много по-готини. Тук има и готини, но Ивалът не е от тях.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера тъкмо гледах едно клипче в ютуб, в което първата песен на Бритни е пусната наобратно и ясно се чува "Fuck me, I`m not too young" - това във връзка с линка на Дракона към песента на Тупак. Иначе към края на клипчето имаше един ужасяващ писък и един изрод се появява, настръхна ми косата и моментално изгасих монитора. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Kакви бе,пак с твойте хиперболи...много се разочаровах като видях,не че съм си мислел че тя е изключение,разбирайки за какво влияние става въпрос,но нейните знаци са далеч по-завоелирани от тези на Гага,Бионсе,Бритни,Риана и тн. Да не говорим че никак не са едностранни-кадрите с марионетките например колкото може да показват илюминантските пъпетс,толкова и символизират че хората са марионетки на парите...Както написах и на Борис,не е като да гълта кръстове и да стреля на месо,докато пее как Бог не прави грешки. Но има време де 1000%20(29).gif

 

Хайде, хайде, и тя като оня дето ще играе една игра с т'ва малко колИло ... :1000 (6):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера тъкмо гледах едно клипче в ютуб, в което първата песен на Бритни е пусната наобратно и ясно се чува "Fuck me, I`m not too young" - това във връзка с линка на Дракона към песента на Тупак. Иначе към края на клипчето имаше един ужасяващ писък и един изрод се появява, настръхна ми косата и моментално изгасих монитора. :1000 (29):

 

А това гледал ли си го:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...