Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Сега,като гледам по нета за 2010 какво ли не се е изписало,ама начало на 3-та световна,предсказания от Ванга и Ностердамус,същото това,че ще взъникне конфликт между 4-ри страни го пише и за 2010,тежка година,ала бала .. и повечето новини са писани януари месец :D

За всяка година някой се опитва да всее страх и притеснение у хората,аз лично мисля,че всички фалшиви тревоги все пак тази година ще се окажат истина де :)

 

И това, че ти не си видял, чул или разбрал за нещо, което се е предсказало и случило, означава ли, че то не се е случило? Или си мислиш, че всички събития по света се отразяват от медиите правоподобно, целейки всеки един индивид по света да бъде информиран за случващото се около него? Глупости. 2010 беше тежка година, 2011 също, тази няма как да е по-различна, както и тези, които предстоят... Но такъв е кръговратът на живота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не съм казал, че човек трябва да е безразличен. Напротив, аз съм голям привърженик на гражданското общество, на борбата за справедливост, свобода и т.н. Смятам, че човек трябва да се интересува, да е винаги проактивен и да търси истината за нещата. Смятам, че човек не трябва да бъде манипулиран и контролиран. Но... най-големият човешки страх е смъртта, както собствената, така и на близките ни. Затова се страхуваме от земетресения, войни и всякакви други събития, които могат да предизвикат смърт. И аз бях така, и аз така се чувствах докато един най-обикновен филм не ме промени из основи. Вече съм убеден, че човек не трябва да го е страх - да взима решения, да прави това, което сърцето и душата му чувстват. Не трябва да се страхуваме от смъртта, а да живеем, за да даваме любов на хората, които толкова обичаме. Това е моето решение за живота ми занапред. Не искам да се "събудя" на 50-60-70 години и да осъзная, че целият ми живот е пропилян в страхове и "what ifs". Всеки човек заслужава да е щастлив и в хармония с чувствата си. Пожелавам го на всички.

И в доказателство на моите думи, ето една статия от Дневник от вчера:

 

Петте неща, за които умиращите най-много съжаляват

1. Иска ми се да бях живял по начина, по който аз искам, а не по начина, който другите очакват от мен

2. Иска ми се да не бях работил толкова много

3. Иска ми се да имах смелостта да изразявам чувствата си

4. Иска ми се да бях поддържал връзка с приятелите си

5. Иска ми се да си бях позволил да бъде по-щастлив

 

Много си прав. И аз напоследък се усещам, че супер много затъвам в тея конспирации и чак се отклонявам от собствения си живот, мислейки си за това, което евентуално би станало... Винаги ще има богати и психясали боклуци, които ще искат цялата световна власт и ще искат да тъпчат обикновените и добри хора като нас. Но ние трябва да си следваме собствения път.

А че човек трябва да живее без страх и да следва сърцето си - по-съгласен не мога и да бъда! Целият пост ми харесва много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става въпрос да се побърквате и да седите и да чакате да стане или да не стане нещо и да ви се пропилее живота. Става въпрос че вече знаете за много неща и сте наясно. Оттам вече може да се предпазите или да предприемете нещо ако това не ви харесва. А може и да знаете и просто да седите и да наблюдавате без да правите нищо... Все пак сме били 500 години под турско робство именно от това че всеки е седял и просто е гледал безучастно... Но е повече от глупаво да си затваряте очите и да си мислите че ще имате като предишния си начин на живот...

 

Както и да е... Всеки си има право на мнение, на виждания и на избор. Никой с нищо не задължавам или упреквам.

 

И все пак - доброто и любовта трябва наистина да са преди всичко и над всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мадона толкова много започна, да ме дразни последно време... Преди години имаше страхотни песни като 'hung up' '4 minutes' 'Give it to me' 'Celebration' но сега някак си не й се получава и все едно насила се състезава с новите звезди - пък и изглежда, че след всяко изминало медиино присъствие трябва да си опъва лицето все повече и повече... :whistling: Явно е от тези дето не искат да се виждат остарели. :1000 (34):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес разбрах,че в цялото ни даскало,вклюително и стаите щели да слагат камери,в коридорите вече има !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o Това нормално ли е хора ? Големия брат и в училищата ли отива ?

Отиде ни личното пространство в нета,сега и в даскало.. още малко в къщите ще ни заслагат камери..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес разбрах,че в цялото ни даскало,вклюително и стаите щели да слагат камери,в коридорите вече има !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o Това нормално ли е хора ? Големия брат и в училищата ли отива ?

Отиде ни личното пространство в нета,сега и в даскало.. още малко в къщите ще ни заслагат камери..

:mf_surrender: че в моето даскало имаше камери още като бях 11 клас, а сега съм 2 курс, т.е. преди доста време

че и във всички училища в града ни си имаше

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За горния клип няма нужда и от стоп кадри ....

 

Иначе ето още малко за Турция

 

Някой да вижда нещо нередно в тази снимка :1000 (29):

sertap-erener-everyway-that-i-can.jpg

 

Тази резиденция се намира познайте къде ?

 

naomi-campbell-illuminati-ada-1.jpg

 

Да не говорим и за илюминатските сериали

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото БТВ е купил турски илюминатски сериал ...

 

Става дума за "Великолепният век" - историята за Султан Сюлейман

Времето се развива по време на пика на Османската Империя

 

Чудех се как БТВ се е осмелила да купи сериал за най-болезнения за българите период ...

 

А иначе ето няколко стоп кадъра

 

asdasdasddaskopya.jpg

6411.jpg

283299_130548203700286_125305440891229_222230_1994482_n.jpg

988780153_323662f32b.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудех се как БТВ се е осмелила да купи сериал за най-болезнения за българите период ...

 

Хах и кое е учудващото? Та те се подиграха с целия ни народ, подкрепяйки тази измет Кирил Рашков....................

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах и кое е учудващото? Та те се подиграха с целия ни народ, подкрепяйки тази измет Кирил Рашков....................

И излъчвайки турски сериал в прайм тайма на 3ти март.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво символизира ?

На мен ми прилича на шахматна дъска (ако и тя не е илюминатска де :D ) и съм сигурен,че Анелия почти няма представа какъв е фона.. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво символизира ?

На мен ми прилича на шахматна дъска (ако и тя не е илюминатска де :D ) и съм сигурен,че Анелия почти няма представа какъв е фона.. :D

И на мен ми е странно ... това шахматното подреждане на черно и бяло и червената рокля също са илюминатски символи. А са неща често срещани в ежедневието ни.

 

 

btw ... Програмите на bTV заемат 49 от всички 50 позиции в класацията на най-гледаните програми за януари ... това има ли го изобщо другаде по света, където има толкова много голям избор на телевизии, да се гледа само една :slapin:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...