Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Кое е пропаганда?

 

Населението расте ли? - Да, вече официално сме 7 млрд.

Има ли финансова криза? - Да, има. Виждаме го навсякъде, повечето - и по джобовете си.

Изчерпват ли се ресурсите? - Да, нефта в света свършва след 50г. Търсят се алтернативни енергийни източници. Прясната вода е все по-малко.

 

Пропаганда е причините които изтъкват за това и следствията от тези неща. Населението на земята въобще не е толкова огромно и плашещо, колкото го описват и изкарват - ето това ти е пропагандата. Защото всичките 7 милиарда души където сме на земята може да се побере САМО в Австралия, като всеки човек си има своя собствена територия на която да живее и да обработва земята за препитание и пак част от Австралия ще е необитаема както и останалите 6 континента... Финансовата криза е създадена защото цялата икономика е тази измислена от евреите и обслужва тях и похватите които прилагат обслужват тях. Финансова криза има и те са причината да я има, както и невежеството на хората и предателството на всички правителства по света които са техни хора. Изчерпаемите ресурси са на привършване защото никой не ти казва, че Никола Тесла е изобретил електромобил още 1930 г. или, че ти можеш да правиш неща, които винаги са ти казвали че не можеш. И че има напълно безплатна и неизчерпаема енергия в пространството наречена етер открита от същия Никола Тесла която може да се използва от задвижването на автомобили и получаването на електричество до зареждането на джиесеми и готвенето на пиле във фурната... Естествено пълните му разработки и описания са засекретени от ФБР а той е мъртъв и тук-таме нещо нахвърляно на отделни листове от него и излязло на публична светлина показва тези разработки и открития които някои хора нямат абсолютно никакъв интерес да ги разкрият на света, защото същите тези изчерпаеми природни ресурси ще са ненужни и няма да могат да държат хората в ръцете си, чрез данъци и такси, горива и петрол ;)

 

 

Ето по темата:

 

Автомобилът на Тесла

"С подкрепата на компаниите Pierce-Arrow Co. and General Electric през 1931 Тесла свалил бензиновия двигател от новият автомобил на фирмата "Pierce-Arrow" и го заменил със стандартен електромотор за променлив ток с мощност 80 к.с. (1800 об/мин) без нито един от традиционно известните външни източници да захранване.

 

После купил от местния магазин за радиочасти 12 електронни лампи, няколко проводника, шепа резистори и събрал всичките тези придобивки в кутия с дължина 60 см, ширина 30 см и височина 15 см с две стърчащи навън пръчки с дължина 7,5 см. Закрепвайки кутийката зад седалката на шофьора, той издърпал пръчките и обявил: "Сега имаме енергия". След това той карал колата една седмица със скорост до 150 км/ч.

 

Тъй като двигателят в колата бил с променлив ток без никакви батерии, тук възниква въпросът – откъде взема енергия? Тесла отговарял: "От етера около нас". Хората започнали да говорят, че Тесла е безумец и няма начин да не се е съюзил със зловещите сили във вселената.

 

Това разсърдило Тесла, той свалил тайнствената кутия от транспортното средство и се върнал в лабораторията си в Ню-Йорк. Тайната му си отишла заедно с него!

 

 

Тесла казва така:

"Електрическата енергия е навсякъде, в неограничени количества и може да задвижи всички машини по света без нужда от въглища, нефт или газ".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

хора много се филмирате с тея илюминати .. признавам си като ме въведохте в темата и по-специално дракона , много се вманиачих , клипове , статии , филми и всякви др. работи изчетох .. но след един дълъг разговор с баща ми , установих че няма смисъл да си товаря мозъка с подобна информация , която е силно преувеличена ... стига сте се натоварвали с линкове и разни други неща , гледам бая работи се постнали някой от които са безумни , просто е по-добре да помислите на др тема - извънземните и как на земята през определн период ни се снася информация .. Как според вас стават откритията , и тея невъзможни неща ?? Ей така от нищото ли ? Аз съм на мнение ,че ни се дават тея умения от горе , и по специално за пирамидите и др-те работи , нз маите амааа пирамидите са дело на извънземни , просото е невъзможно с човешка ръка да бъдат построени ...

Стига с тея илюминати , дайте да правим тема за извънземните

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1000000000000000000000000

ами мисля ,че ще извадим бая интересни неща базирани на повече факти , особено за създаването на пирамидите и това с информацията която ни се дава от горе , понеже ни гледат сеира само ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

но след един дълъг разговор с баща ми , установих че няма смисъл да си товаря мозъка с подобна информация , която е силно преувеличена ...

 

Е, разбира се, че баща ти ще е на мнение, че това не са неща, над което едно младо момче да си блъска главата ... ти да си гледаш учението, работата и жените, илюминатите и без теб ще се оправят ... просто си представям разговора. :lol:

 

Дракона може и да преувеличава, но същината на нещата, които говори, ми е била показвана като истина от десетки страници от различни книги, вестници, списания, сайтове, филми, че даже и песни. Особено с последната, появила се от абсолютното нищо криза, нещата станаха съвсем подозрителни.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

хора много се филмирате с тея илюминати .. признавам си като ме въведохте в темата и по-специално дракона , много се вманиачих , клипове , статии , филми и всякви др. работи изчетох .. но след един дълъг разговор с баща ми , установих че няма смисъл да си товаря мозъка с подобна информация , която е силно преувеличена ... стига сте се натоварвали с линкове и разни други неща , гледам бая работи се постнали някой от които са безумни , просто е по-добре да помислите на др тема - извънземните и как на земята през определн период ни се снася информация .. Как според вас стават откритията , и тея невъзможни неща ?? Ей така от нищото ли ? Аз съм на мнение ,че ни се дават тея умения от горе , и по специално за пирамидите и др-те работи , нз маите амааа пирамидите са дело на извънземни , просото е невъзможно с човешка ръка да бъдат построени ...

Стига с тея илюминати , дайте да правим тема за извънземните

 

Явно баща ти е голям капацитет на тема "тайни общества" и подробно се е запознал с плановете и действията им :wacko:

 

Но както ВИНАГИ съм казвал - всеки е свободен квот иска да прави. На сила тука никой не е вързан в тая тема, нито да чете, нито да пише, нито да вярва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросът е, Драконе, защо ако наистина съществуваха и искаха да са тайни, да не се знае за тях, да контролират от дистанция и да се покажат като дойде момента..защо ще оставят толкова явни следи за своето присъствие!?

Борисе, според мен те разчитат на това, че 99% от хората на тая земя изобщо не се интересуват от подобни неща и смятат нас /тези, които вярваме и се интересуваме/ за някакви безумци, които се "вживяват прекалено много". Хората са толкова заети в ежедневните си помии, че почти никой не би повярвал на нещо такова. А и повечето са твърде зомбирани години наред от публикации в пресата и телевизията.

 

И какво сега....и маите ли са били илюминати?

Всевиждащото око в пирамидата е открито като издълбан знак в скала още по тяхно време. А най-интересното е, че когато се подложи на определена светлина... самият знак също започва да свети.

 

Колкото до извънземните - напълно съм съгласен. Неслучайно е доказано, че хора е имало още по времето на динозаврите, а в Царичина са открити уникални капсули, съдържащи човешкия геном. Т.е. ние не сме произлезли от маймуните. Какво сме тогава - продукт на извънземен разум?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото до извънземните - напълно съм съгласен. Неслучайно е доказано, че хора е имало още по времето на динозаврите, а в Царичина са открити уникални капсули, съдържащи човешкия геном. Т.е. ние не сме произлезли от маймуните. Какво сме тогава - продукт на извънземен разум?

 

Всевиждащото око в пирамидата е открито като издълбан знак в скала още по тяхно време. А най-интересното е, че когато се подложи на определена светлина... самият знак също започва да свети. [/b]

Ако се върнем по-назад в миналото окото като символ присъства и в митологията на древните египтяни. Нещо повече - всевиждащото око е досущ същото око на върховния бог и бог на слънцето, Ра, което е било извадено от Сет при жестока битка между двамата... Следователно всевиждащото око е някакъв архетип, съществуващ от дълбока вечност и подсказващ ни, че винаги някой ни е гледал постоянно... Но дали това е Бог, водачът на илюминатите или някой извънземен разум... е въпрос на вкус, може би...

 

А възможно ли е масоните и илюминатите да са марионетки на извънземните или пък по-скоро обратното - извънземните да са продукт на илюминатството? Все някой трябва да контролира този свят и да бъде първопричината, което пък веднага ме препраща към вечната дилема кое е първо - яйцето или кокошката...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно това, че населението на земята е 7 милиарда.

Ако всички 7 милиарда души се съберем на едно място и застанем един до друг, то ще заемем територия голяма колкото Лос Анджелис.

Това много ли е ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Електрическата енергия е навсякъде, в неограничени количества и може да задвижи всички машини по света без нужда от въглища, нефт или газ".

Не разбирам от автомобили, за това въпроса ми може да се стори адски смешен, но щом акумулатора се зарежда от движението на колата, а електрическите автомовили се движат с ток, не може ли колата да се движи с този ток, който сам произвежда ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно това, че населението на земята е 7 милиарда.

Ако всички 7 милиарда души се съберем на едно място и застанем един до друг, то ще заемем територия голяма колкото Лос Анджелис.

Това много ли е ?

 

Ние хубаво ще заемем територия колкото Л.А.

 

А вода? А храна? А нефт? А газ? А въглища?

 

Наистина ресурсите на Земята още десетилетия ще са наред, но те в момента не се разпределят правилно.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно баща ти е голям капацитет на тема "тайни общества" и подробно се е запознал с плановете и действията им :wacko:

 

Но както ВИНАГИ съм казвал - всеки е свободен квот иска да прави. На сила тука никой не е вързан в тая тема, нито да чете, нито да пише, нито да вярва...

ари ако обичаш да не се изказваш какъв капацитет е баща ми ... със сигурност знае повече и от теб и от всички в тоя форум , и е изчел книги колкото щеш , а разговора ни не е бил да ме убеждава да не вярвам и тем подобни ... ама както и да е , явно тука не се приема друго мнение .. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОТАЛНО Изтрещях на тая тема ! Снощи сънувах,как идва новия световен ред,как родителите ми умират пред очите ми просто се побърквам !

Днес ЦЯЛ ден в даскало,чета темата и за плана "Ран Ът" направо нямам думи.

И аз мисля,че догодина ще дойде НСР,вече всеки втори знае за илюминатите,прекалено много започнаха да се показват а и 21.12.12 НОВО НАЧАЛО ... Не знам,изперквам вече,как я бях оставил тая тема още от лятото и сега пак се върнах на нея,ужас ! :D

Каквото и да става хора,вярвайте в Бог там ще намерим спасение :)

 

BTW ще ви разкажа нещо много странно,което ми се случи миналата седмица !

Сънувам,че играя на айофна си,обаче самия сън е като в реалността даже не знам дали наистина не играх.. :D

Та,вътре в играта самия герой премина през една врата,която врата като се обърнеш отпред има едно око,много страшно такова и се появяваше само за част от секундата !

Та натиснах въпросното око с пръст (нали телефона е с тъч скрийн ) и от телефона започнаха да излизат невероятно страшни звуци и дяволски смях,в следствие не което ме парализират и започвам да се треса ама много силно... беше в 3:00 през нощта и направо се побърках след,като се събудих повече не заспах ! И най лошото е,че телефона ми беше до мен...

Сигурно е в следствие на прекалено многото мислене за тия неща,не знам обаче психясвам :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като заговорихте за пирамидите,преди няколко години по Дискавъри мисля бях гледала документален филм,в който голяма група учени бяха направили копие на Обелиска,със същите размери и се опитваха да го поставят така както е оригиналния.Използваха кранове,дори с хеликоптер опитваха,но не успяха да го изправят и сложат прав.Правиха много изчисления и така и не стигнаха до решение как древните египтяни са успели да издигнат паметник с такива размери.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Eminem - I'm not afraid - Заслушайте се в текста и се загледайте в клипа :) Дори е сменил медальона си с триъгълник с кръст.

 

Този триъгълник не е ли бил симбола на АА = Alcoholics Anonymous

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа в днешното си интервю:

 

"Доколкото знам, други гадатели са казали, че през 2012 няма да свърши светът... няма как ей така да свърши. Факт е, че нещата се промениха в последната година, че стана по-трудно - притеснява ме, че може би ще стане още по-трудно. Но не искам да бъда песимист. Може пък 2012 да донесе нови правила, да започнат да се обръщат нещата."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предполагам всички знаете така говорената дата 21 декември 2012 година. Какво точно ще се случи е дебат на много предположения. Аз моето няма да го споделям, предполагам на повечето oт вас е известно. Правя тоя пост не за друго а да видим на същата толкова "важна" дата какво друго се е случило. Мислех си, че тая дата няма как да е "случайна" не само заради годината и мястото на слънцето в което ще се намира и реших да проверя какво друго е ставало на нея. Останах поразен с фактите. Няма да коментирам нищо друго, само ще кажа, че ако това е някаква "сакрална" и "важна" дата за някой, би следвало на нея да има или "важни" и "сакрални" неща, които да се случат или да се почете "подобаващо" с кръв... като за жертвоприношение...

 

Изводите оставям на вас:

 

 

На 21 декември:

 

1196 г. — Папа Целестин III дава на Тевтонския орден привилегии, подобни на другите ордени - (Орден на Тамплиерите, Малтийски орден)

1266 г. — Английската кралска войска, след шестмесечна обсада влиза в замъка Кенилворт и разгромява първия парламент в историята на Англия.

1860 г. — Южна Каролина става първия щат, отделил се от САЩ — процесът на отделяне на 11 щата, несъгласни с премахването на робството става причина за избухването на гражданската война (1861-1865).

1898 г. — САЩ установяват военно управление на Филипините..

1935 г. — За първи път е прожектиран филмът Снежанка и седемте джуджета.

1958 г. — Шарл дьо Гол е избран за първи президент на Франция.

1968 г. — Програма Аполо: Изстрелян е Аполо 8, първият пилотиран космическият кораб, който достига друго космическо тяло.

1971 г. — Самолет на БГА Балкан Ил-18 катастрофира при излитането на летище София — загиват 30 души, сред които е естрадната певица Паша Христова, а оцеляват певците Мария Нейкова, Борис Годжунов и Янка Рупкина.

1972 г. — Двете германски републики — ГДР и ФРГ, подписват спогодба за взаимоотношения, с която взаимно се признават като отделни държави.

1974 г. — След държавен преврат в Етиопия Менгисту Хайле Мариам обявява, че държавата ще се развива по социалистически път.

1975 г. — Терористи нахлуват в седалището на ОПЕК във Виена и взимат за заложници 11 политици и висши чиновници.

1978 г. — Спускаемият модул на съветския космически апарат Венера 11 достига повърхността на Венера.

1988 г. — Атентатът над Локърби: Либийски терористи взривяват бомба на борда американския самолет Боинг 747, в резултат на което загиват 270 души, включително 11 на земята.

1996 г. — На 42 извънреден Конгрес на БСП Жан Виденов обявява, че подава оставка като Министър-председател на България.

2001 г. — В софийската дискотека Индиго загиват седем деца, вследствие на задушаване при влизане на тълпа в дискотеката.

 

Данните са от Уикипедия, като сам оставил най-интересните и странните...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо особено. Толкова данни излизат за която и да е друга дата. :)

 

И ако трябва с нещо да се свърже 21.12.2102, то това ще бъде точно обратното на поставяне на нов световен ред от илюминатите - а именно нова осъзнатост на човечеството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо особено. Толкова данни излизат за която и да е друга дата. :)

 

И ако трябва с нещо да се свърже 21.12.2102, то това ще бъде точно обратното на поставяне на нов световен ред от илюминатите - а именно нова осъзнатост на човечеството.

 

Ще видим. Остана по-малко от година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...