Jump to content



Илюминати, Тайни Общества, Нов Световен Ред


Препоръчани коментари

Тази война ще е най-кървата...

 

Колко е тъжно, че една определена група хора (американски и израелски евреи) решават съдбата на милиарди хора и стават причина за смъртта на стотици хиляди невинни... Измамна е тази свобода на 21-и век.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Тази война ще е най-кървата...

 

Колко е тъжно, че една определена група хора (американски и израелски евреи) решават съдбата на милиарди хора и стават причина за смъртта на стотици хиляди невинни... Измамна е тази свобода на 21-и век.

 

Дам за съжаление. И още по-лошото е знаейки вече защо го правят и какво искат да направят и най-вече за кого го правят и на кого се оповават...

 

Нищо... накрая пак доброто ще победи. Въпросът е защо трябва да умират невинните и вярващите? Както е казано в Библията - праведните най-много ще страдат, преди да дойде Второто пришествие на Исус. А след това ще се възцари цялата доброта за тях.

 

Което ме подсеща на един определен цитат от Туин Пийкс:

 

Дамата с дънера казва че дявола е огъня. И се крие като страхливец в пушека. Името на игралният филм е фразата която БОБ казва - Огън: Следвай ме. Все едно Дявола: Следвай ме.

 

БОБ иска да се всели в Лора и затова тя избира да умре.

 

Ето го и самият цитат:

 

Дамата с дънера:

- Когато избухне такъв огън е много трудно да се потуши. Нежните клонки на невинноста изгарят първи. А вятърът ги издига... И после се възцърява цялата доброта...

 

Естествено метафорите на Дейвид Линч :)

 

 

Не че беше важно да го напиша това точно в тоя пост, но просто сега ми дойде и реших да го напиша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо любопитно:

 

2012 г. - Ванга предвидила Трета световна война

 

Евангелия Гущерова, известна като Ванга, е предсказала началото на Трета световна война.

 

Като причина пророчицата посочила, че през 2012 г. ще има опит за атентат срещу президентите на четири държави, пише днес "Максфакс".

 

Изданието твърди, че българската Ванга всъщност е македонка. Тя стана известна със своите сбъднали се предсказания за световните бедствия.

 

Проницателката предвидила 11 септември и нападението над Световния търговски център - "братята американци ще бъдат ударени от нападението на стоманените птици", казала Ванга.

 

Видяла началото на Втората световна война, перестройката в СССР, даже потъването на руската ядрена подводница "Курск".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък смятам, че война няма да има. И е хубаво, че мненията ни тук ще се пазят, за да видим след 12 месеца кой ще се смее последен :)

 

Само нека не припомням, че Иран го нападат от 2008 още...

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

ти сериозно ли ве майна??? :helpsmilie: :mf_surrender: ти не си добре...

Напълно сериозно, "майна". Смятам за вредно за собственото ми здраве да се вкарвам във филми и да се психирам за глупостите, за които се психират хора като теб.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напълно сериозно, "майна". Смятам за вредно за собственото ми здраве да се вкарвам във филми и да се психирам за глупостите, за които се психират хора като теб.

 

Ти си в достатъчно голям филм. И с по-горния си коментар го доказа. Но понеже това не е по темата която е достатъчно сериозна спирам да говоря. Всеки сам да си прави изводите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си в достатъчно голям филм. И с по-горния си коментар го доказа. Но понеже това не е по темата която е достатъчно сериозна спирам да говоря. Всеки сам да си прави изводите...

Мне, Драконе. Всъщност ти си мислиш, че ти говоря така, защото смятам, че илюминатите са глупости.... Това го смятам наистина, но не това е причината. Просто се случи нещо в моя живот наскоро, което ме накара да осъзная много неща. Едно от тях беше, че няма никакъв смисъл да се тормозя с подобни неща. Важното е да правя хората около мен щастливи, да се усмихвам и да не крия чувствата и емоциите си....А дали след 2 часа, 2 месеца или 1 година ще пукна от атомна бомба, от катастрофа, от болест и т.н. - тази алтернатива нито ме плаши, нито искам да ме затормозява. Животът е твърде кратък, за да се отдаваме на страховете си. Предпочитам да живея за мига, да показвам любовта си към хората около мен пък за останалото - каквото съдбата реши.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мне, Драконе. Всъщност ти си мислиш, че ти говоря така, защото смятам, че илюминатите са глупости.... Това го смятам наистина, но не това е причината. Просто се случи нещо в моя живот наскоро, което ме накара да осъзная много неща. Едно от тях беше, че няма никакъв смисъл да се тормозя с подобни неща. Важното е да правя хората около мен щастливи, да се усмихвам и да не крия чувствата и емоциите си....А дали след 2 часа, 2 месеца или 1 година ще пукна от атомна бомба, от катастрофа, от болест и т.н. - тази алтернатива нито ме плаши, нито искам да ме затормозява. Животът е твърде кратък, за да се отдаваме на страховете си. Предпочитам да живея за мига, да показвам любовта си към хората около мен пък за останалото - каквото съдбата реши.

 

Ок - право на личен избор и разбирания, което го уважавам.

 

Имам едно нещо, което обичам да казвам - Истинският живот започва след смъртта. И е много важно да внимаваш какво правиш докато си жив. Всеки според дължимото му :) Това пък са мойте разбирания :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок - право на личен избор и разбирания, което го уважавам.

 

Имам едно нещо, което обичам да казвам - Истинският живот започва след смъртта. И е много важно да внимаваш какво правиш докато си жив. Всеки според дължимото му :) Това пък са мойте разбирания :)

:az:

 

ПП: Аз също смятам, че най-хубавите неща предстоят след смъртта, макар и моите разбирания да са малко по-различни от тези, които предполагам са твоите :)

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние можем да подкерпим когото и да било , но няма как да се включим след като нямаме армия (най-малкото) .. Отделно това , още не е ясно дали въобще ще подкрепяме някого , и дали като цяло САЩ ще нападат Иран . Силно се надявам това да не става , но и преди 2 години имаше спекулации с това ,че Сащ ще нападат Иран, което за радост не е станало до сега . А това за войната и всички тея работи мисля ,че идва от 2012 , и повечето се чудят какъв скандал да спретнат с това ,че идва края на света .. И аз съм чел достатъчно неща , наясно съм че има илюминати и фамилия Ротшийлдс контролира света над 500 години , но все пак не мисля че ще направят подобно нещо (поне се надявам)

 

 

п.п Боби поздравления за горния пост .. много ми хареса !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо любопитно:

 

2012 г. - Ванга предвидила Трета световна война

 

Евангелия Гущерова, известна като Ванга, е предсказала началото на Трета световна война.

 

Като причина пророчицата посочила, че през 2012 г. ще има опит за атентат срещу президентите на четири държави, пише днес "Максфакс".

 

Изданието твърди, че българската Ванга всъщност е македонка. Тя стана известна със своите сбъднали се предсказания за световните бедствия.

 

Проницателката предвидила 11 септември и нападението над Световния търговски център - "братята американци ще бъдат ударени от нападението на стоманените птици", казала Ванга.

 

Видяла началото на Втората световна война, перестройката в СССР, даже потъването на руската ядрена подводница "Курск".

Аз,честно да ти кажа,не вярвам в на медиите и техните приписани предсказания.Много се спекулира с тия неща,особено когато вече нещо се е случило и винаги пишат "еди кой си го предсказа".

Но през 80-те години бях гледала един документален филм с водещ Орсън Уелс,в който се говореше за предсказанията на Нострадамус.Доколкото си спомням филма е правен 80-81-ва година.Самите предсказания бяха направени като филмче.Повечето от нещата там естествено не се сбъднаха.Но си спомням една сцена,в която даваха небостъргачите в Ню Йорк и как два самолета се врязват в тях.Даже преди 2 години попаднах на този филм в youtube и пак гледах точно този откъс.Но съм склонна да вярвам,че атентатите от 11 септември са си дело на самите американци и те сами си сбъднаха този сценарий.Въпреки,че Нострадамус предвиждаше и доста други разрушения и цялостно сриване на няколко града в щатите.Според предсказанията на Ностардамус също ще има Трета Световна война.

Съмнявам се,че България пряко ще участва в каквото и да е,а и не смятам,че една нова световна война ще изглежда по начина на Първата и Втората световна.Аз мисля,че всички тия намеси на американците в близкия изток,с подкрепата на други държави,си е един вид световна война.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди по-малко от век имаше ДВЕ световни войни. И тогава не сме били в средновековието...

Само, че тогава войните се водеха с конвенционални оръжия и само втората световна завърши с изпробване действието на атомната бомба.Последиците ги знаем всички и едва ли има трезвомислещ човек който да не е наясно с последиците от използването на натрупания ядрен арсенал от някои страни.В Иран не мога да кажа, че има трезвомислещи и е правилно да има санкции срещу тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо любопитно:

Като причина пророчицата посочила, че през 2012 г. ще има опит за атентат срещу президентите на четири държави, пише днес "Максфакс".

 

Това го пишеше за друга година, сигурен съм. Журналистите просто сменят годината

 

 

Аз пък смятам, че война няма да има. И е хубаво, че мненията ни тук ще се пазят, за да видим след 12 месеца кой ще се смее последен :)

 

Да, Сигурен съм, че Дракона ще си умре от кеф, че е познал, ако има световна война

 

Ние можем да подкерпим когото и да било , но няма как да се включим след като нямаме армия (най-малкото)

 

Това, че няма наборна армия, не означава, че няма армия изобщо ;)

В Иран не мога да кажа, че има трезвомислещи

 

Сигурен съм, че мнението на подкрепящите Иран е същото за американците

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе няма такова нещо като 2012 - края на света. Тва са пълни глупости и холивудски пропаганди за да се отклони вниманието към същественото нещо.

 

ВИнаги така правят. Дори си мисля, че тия Пипа, Акта и Сопа са точно стръвтта която ще отклони вниманието на хората от истинските проблеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конспирации е имало и винаги ще има.Ясно е,че цялата власт е концентрирана в шепа хора,които имат неограничени финансови възможности и начини за контрол.

На мен също са ми любопитни въпросните,но до някаква степен.Абсолютно съм съгласен с написаното от Боби,за истински важните неща в живота. Каквото има да става ще стане,не всичко зависи от нас,но нека поне се справяме прилично с това,което си зависи от нас.От всеки един от нас. :)

 

ПП: Видях,че сте писали и за 2012,което се опитаха да изкарат края на света според маите,но това изобщо не е така. Поинтересувайте се за маите и техните слънца,за да видите за какво става въпрос. Не вярвайте на всичко,което прочетете,чуете,пък било то и повторено хиляди пъти!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конспирации се развиват още от времето на Тамплиерите, през Розенкройцерите и йезуитите, че до илюминатите, но аз все си мисля, че това са едни и същи общества, с почти единни цели и направлявани от една основна идея! Различията идват само от произхода, но дори и в най - сериозните конфликти на определени държави е имало организации в тях, които са били във взаимодействие и са се стремяли да изпълнят ПЛАНА! Дали АСТА е част от този план съм почти убеден, както и предните наложени световни реда. Това обаче в действителност се случва постепенно и няма как да мине незабележимо! Такива думи от типа на "живота е прекалено кратък" и "по - важно е да правиш хората около теб щастливи" ги оставете за розовите приказки и сапунените сериали!!! Никой не би следвало да остане безразличен към задаващите се събития, особено към Третата световна война, която според мен дори закъсня или е вече започнала, но все още в по - дипломатически рамки, за момента. Със сигурност ще има и нещо по - сериозно за в бъдеще и за пореден път Ванга ще е познала. Не съм и голям фен, но със сигурност е врачка номер 1, дори и на Балканите!

 

 

Колкото до самата война - имам предпочитания към САЩ. Не защото са много честни или невинни, много добре ми е ясно, че в последниет години са едни от главните виновници за всички размирици. Просто стандарта им ми допада и ако има един начин да сме под тяхното крило без да сме им роби или нечии мишени за мен е допустимо бъдеще за държавата ни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конспирации се развиват още от времето на Тамплиерите, през Розенкройцерите и йезуитите, че до илюминатите, но аз все си мисля, че това са едни и същи общества, с почти единни цели и направлявани от една основна идея! Различията идват само от произхода, но дори и в най - сериозните конфликти на определени държави е имало организации в тях, които са били във взаимодействие и са се стремяли да изпълнят ПЛАНА! Дали АСТА е част от този план съм почти убеден, както и предните наложени световни реда. Това обаче в действителност се случва постепенно и няма как да мине незабележимо! Такива думи от типа на "живота е прекалено кратък" и "по - важно е да правиш хората около теб щастливи" ги оставете за розовите приказки и сапунените сериали!!! Никой не би следвало да остане безразличен към задаващите се събития, особено към Третата световна война, която според мен дори закъсня или е вече започнала, но все още в по - дипломатически рамки, за момента. Със сигурност ще има и нещо по - сериозно за в бъдеще и за пореден път Ванга ще е познала. Не съм и голям фен, но със сигурност е врачка номер 1, дори и на Балканите!

 

 

Колкото до самата война - имам предпочитания към САЩ. Не защото са много честни или невинни, много добре ми е ясно, че в последниет години са едни от главните виновници за всички размирици. Просто стандарта им ми допада и ако има един начин да сме под тяхното крило без да сме им роби или нечии мишени за мен е допустимо бъдеще за държавата ни...

 

САЩ е създадена като жертвен агнец на Илюминатите. Америка е част от плана. Тия които я управляват нарочно налагат този "стандарт" за заблуда на хората. Казват ти да живееш на кредит, да имаш кредитни карти, да си роб на банките и частните корпорации, да си една овца която се интересува единствено от материалното и от лъскавото.

 

След като дойде НСР Америка ще е първата държава, която ще пострада. Просто защото от създаването й се е знаело защо се създава, каква е нейната роля и какво трябва да прави. След това вече е ненужна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива думи от типа на "живота е прекалено кратък" и "по - важно е да правиш хората около теб щастливи" ги оставете за розовите приказки и сапунените сериали!!! Никой не би следвало да остане безразличен към задаващите се събития

Не съм казал, че човек трябва да е безразличен. Напротив, аз съм голям привърженик на гражданското общество, на борбата за справедливост, свобода и т.н. Смятам, че човек трябва да се интересува, да е винаги проактивен и да търси истината за нещата. Смятам, че човек не трябва да бъде манипулиран и контролиран. Но... най-големият човешки страх е смъртта, както собствената, така и на близките ни. Затова се страхуваме от земетресения, войни и всякакви други събития, които могат да предизвикат смърт. И аз бях така, и аз така се чувствах докато един най-обикновен филм не ме промени из основи. Вече съм убеден, че човек не трябва да го е страх - да взима решения, да прави това, което сърцето и душата му чувстват. Не трябва да се страхуваме от смъртта, а да живеем, за да даваме любов на хората, които толкова обичаме. Това е моето решение за живота ми занапред. Не искам да се "събудя" на 50-60-70 години и да осъзная, че целият ми живот е пропилян в страхове и "what ifs". Всеки човек заслужава да е щастлив и в хармония с чувствата си. Пожелавам го на всички.

И в доказателство на моите думи, ето една статия от Дневник от вчера:

 

Петте неща, за които умиращите най-много съжаляват

1. Иска ми се да бях живял по начина, по който аз искам, а не по начина, който другите очакват от мен

2. Иска ми се да не бях работил толкова много

3. Иска ми се да имах смелостта да изразявам чувствата си

4. Иска ми се да бях поддържал връзка с приятелите си

5. Иска ми се да си бях позволил да бъде по-щастлив

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

САЩ е създадена като жертвен агнец на Илюминатите. Америка е част от плана. Тия които я управляват нарочно налагат този "стандарт" за заблуда на хората. Казват ти да живееш на кредит, да имаш кредитни карти, да си роб на банките и частните корпорации, да си една овца която се интересува единствено от материалното и от лъскавото.

 

След като дойде НСР Америка ще е първата държава, която ще пострада. Просто защото от създаването й се е знаело защо се създава, каква е нейната роля и какво трябва да прави. След това вече е ненужна.

 

Така като се замисля имаш право! Винаги съм се чудил защо Англия толкова лесно са оставили всичките си колонии да се освободят и да се създаде толкова голяма империя като САЩ. Сега долу горе се навързват нещата, целият ПЛАН тръгва от самата Англия и тази свобода за колониите и е привидно дадена, а всъщност щатите и стандарта им са като "магнит", който чрез начина на живот би привлякъл доста голяма част от хората по света. Така в края на краищата накрая отново всичко се концентрира в ръцете на по - старите държави и манията им да управляват света.

 

 

П.П. Поздравления Дракончо, току що уби единствената система, която ми допадаше поне малко като организация и стандарт, с който бих се съгласил да живея! :helpsmilie:

Остана ми сега и на мен да правя околните щастливи и да живея за мига както на мене ми харесва!1000%20(29).gif

 

 

Така обяснено и написано звучи по - логично и допустимо! Нещата, които си написал е наистина добре всеки един от нас да вярва в тях и да желае да постигне. Но нали се сещаш, че само при мисълта за тези неща ти си манипулиран? Този филм, който ти е оказал някакво влияние също ти е повлиял по всякакъв начин и т.н. Няма човек, който да не е манипулиран в днешния свят! Ако някой твърди обратното за себе си просто или е много тъп или е за жълта книжка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не става дума за старите общества, става дума само за една група хора - евреите. Има ги в изобилие в Западна Европа и САЩ, те контролират цялата финансова сфера и са кукловодите в световен аспект.

 

Евреите са най-висшият интелектуално народ, те имат нещо специално, което останалите нямат. Но вместо да използват предимствата си за установяване на всеобщо благоденствие, те тъпчат и подчиняват, манипулират и дезинформират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега,като гледам по нета за 2010 какво ли не се е изписало,ама начало на 3-та световна,предсказания от Ванга и Ностердамус,същото това,че ще взъникне конфликт между 4-ри страни го пише и за 2010,тежка година,ала бала .. и повечето новини са писани януари месец :D

За всяка година някой се опитва да всее страх и притеснение у хората,аз лично мисля,че всички фалшиви тревоги все пак тази година ще се окажат истина де :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, 2010 наистина си имаше опит за атентат над 4-ма президенти ли там кво беше ... на някакво събиране в Кавказ ли беше

А миналата година си имаше разпространението на ядрена енергия над северното полукълбо ... е верно не разруши всички живи същества но си има съвпадения

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...