Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

Бе по-добре да гледаме наистина интересни неща, защото и такива неща се случват в живота, а не сериали, на които половина сцени са как ядат, как слагат масата, как на чай бабите стоят и си приказват какво били сготвили. И ако дойде някой, 6 минути се поздравяват и им целува ръка.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

  • 2 weeks later...
Как можаха да изберат Преслава. dontknow.gif Кебапчетата на масата са по-горещи от нея.

 

 

Всичко, в което се споменава Глория ти е по някакъв начин много забавно и свещено. Предполагам с какъв интерес гледаш всички части на "Мадагаскар" и си представяш как хипопотама пее "Приличам ли на вятъра". mf_surrender.gif

 

 

XAXAAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX

 

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами какво има да схващам... все повече започвам да мисля, че като видиш навън плакат за участие на Глория клякаш и започваш да се кръстиш по 3 пъти за здраве. :huh: :huh: :huh:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме новинаааааааааааааааааааааааа, прясна, прясна.

Новият албум "Metropol" на Ismal YK въпреки,че е минало съвсем малко време от издаването му е най- продаваният в Турция и най-слушания. Успехът продължава за Ismail YK. Същото се получи и с миналия му албум.

Приказвайте си каквото искате, Исмаил продължава да се харесва,yesssssssssssssss- най-хубавата минута отреди няколко минути. :viannen_28: :yahoo1: :yahoo1: :yahoo1: :77: :yoji: :g2: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl: :band: :P

 

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех си, че си я пробвал и затова толкова я мразиш. Просто те е отрязала след това, щото ти е малка пишката :Vishenka_05: :Vishenka_05: А и както знаем, арменците обичат по машала жени! :phpgrin2:

Абе щом ти се задави, значи не е толкоз малка :kissing2: :1000 (34): :1000 (29):

:roll1: :roll1: :roll1:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще отида аз в списъка, ама тебе ще те заведа в Морската във високата сграда с решетки по прозорците - там в него списък ти е мястото,ама са те изпуснали ... Хубаво ще си дишаш чист морски въздух!

И за да няма флууд - тоя гей ли е?

 

 

:roll1:

 

Нали си в списъка с игнорираните и сигурно не го е прочела,иначе щеше да бълва огън и жупел... 1000%20(29).gif

 

И за да не е флуд-да,иначе зайчето нямаше да го хареса. ;дд

buahahahahahahhahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaahahahahahahahahaha не могаааааааааааааааааааааааааааааааааа

Link to comment
Сподели в други сайтове

Aйде сега всички, които приказваха глупости да им кажа,че Исмаил си има приятелка.

Като си приказвате тука на вятъра, не е лъжа-безсмислени простотии.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според титана на мисълта zai4eto82, когато една пластмасова кутия е обвита с картонена, тя се превръща в стъклена. Предприемачи, нападайте!

Новият диск е уникален. Още по-готин е албума да го видиш в ръцете си. Направо не смея да го разопаковам, толкова е красиво всичко.Сега го разопаковах от картони, пликове,тиксо. Самият албум е с картонена кутийка-тя се маха и вътре вече се отваря стъклена кутийка и вече вътре е самият диск.

Обложката на албума е още по-хубава,отколкто я гледах в предавания, като Исмаил си промотираше албума. Заслужава си парите-всеки лев.

 

 

Пластмасова се води,ама е с картонена кутийка, тъй че е много хубаво направено.
Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти отдолу-Hristina изобщо не стой, защото нямаш никава работа в темата освен да обиждаш.

Малоумни ли сте вече, какви сте-не знам.

Това на едно лапе да му го кажеш,ще те разбере.

Ама на вас ви трябва едно хубаво наказание за обиди и заяждане,че да се научите.

Надявам се свестните модератори да си свършат работата!

:whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предималко изгледах клиповете от ДВД-то й и мога да кажа на големите разбирачи, че абсолютно всичките са на ниво, без 2-3.

Така че за клиповете на Глория никой да не обелва лоша дума! "Женското сърце", "До последната сълза" са супер добри и иновативни.

Голяма иновация, от саксиите се премести по строежите :mf_surrender:

 

Пацата си избухва... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Пето, Камелия има най-големите и най-много като бройка доказани мегахитове, а който каже, че пукнат хит е нямала, моментално трябва да бъде хоспитализиран в психиатричен диспансер, защото е опасност за околните.
:notworthy:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви откачени фенки имало на Исмаил. Една започна да ми пише гадни коментари под снимките във фейса,че съм била кучка, дявол, да съм изтрила снимката, на която съм с новия албум на Исмаил. Впоследствие като писахме с един фен на турски благодарение на Гугъл преводача, момчето ми казва,че този човек е жена,която ми пишеше гадните коментари, и че тя ме ревнувала от Исмаил и затова да я изтрия,защото е луда. Е вече е блокирана.

 

roll1.gifroll1.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

КАКЪВ СИ ТИ, ДА НЕ СИ ГОСПОД, ИЛИ НЯКОЙ МНОГО ВАЖЕН, ЧЕ ДА СИ ГО ПОЗВОЛЯВАШ,А?

 

Да бяха взели Зайка за главната роля във видеото на Просто те убивам! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намерила Камелия какво да каже за Татяна, дето се облича да не казвам като каква. И после не била злобна,кой заблуждава.

Нямала Татяна хитове и дискография- друг път. Ей затова й изказване заслужава да я замеря с нещо.

:roll1:
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-напушен от мен няма в този форум, брат. К`ви ги говориш, да не са габровски шеги това?

 

 

Пресвета Дево, слез и си прибери вересиите! :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

почти не разговарям с българи

 

Има доста интелигентни роми напоследък, а и един вчера си тананикаше "Баш майсторска", докато вървеше по Сити и си купуваше памперси от нас.
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...