Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

Не мога да разбера защо един изпълнител като умре и после влиза в класациите на Билборд за латино. Така е и с Joan Sebastian, който почина тези дни и сега е като ново предложение влязъл с песните и албумите си.

Какво нещо е да умреш. Умря този певец Joan Sebastian преди дни и албумът му скача от номер 19 направо на номер 1 в Билборд за латино

албуми.

Да не говорим,че е влязъл във всички класации на Билборд за латино тази седмица.

И като умре някой, тогава ли се сещат хората за него?

:dontgetit:

Сега разбирам, че има ВИП тоалетни в дискотеките даже. Наистина супер тъпо, чак пък ВИП тоалетни.. Ахаха.

Иначе да се похваля, че на турнето миналата година бях зад кулисите и там имаше химическа тоалетна,в която пиках заедно с изпълнителите, ама не заедно всички на един път да пикаем де, ми просто всеки по отделно си ама в една и съща тУлетна. Леле, ужас. За кво изобщо го споделям тва?

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сигурни ли сте, че на Яница участията са само 7- каза в "Автограф", че има много натоварен график?

 

 

Вероятно много клиенти е имала предвид...

 

:3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Понеже 12-ти е събота и във връзка с грандиозното събитие - андреа да 'пее', петък 11-ти ще бъде обявен за неработен ден в цяла Европа.Очаква се на грандиозното 'пеене' да присъстват всички значими телевизии в Европа и света - Канал 1, БТВ, НОВА, Евроспорт, Анимъл Планет, Си Ен Ен и ... Сашо Диков. Самото 'пеене' ще бъде записано на дискове и разпратено в космоса. Парамаунт Пикчърс правят отчаяни опити да се свържат с мега звездата на световната музика, за да направят филм за бляскавата й кариера. Светът е притихнал в очакване - андреа ще 'пее'.

:roll1: :roll1:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Сега не знам какво и да мисля. На моменти си мисля, че Таня Узунова може също да е А. Дори имам много убедителни аргументи - че Алисън е била тази "някаква шматка чете менюто в 22:50" и тъй като Зайка ѝ се е изплюла в чинията, Алисън си е сложила перука, застанала е пред Мола в тъмнината, Ники се пристигнал, помислил е перуката за косата на Таня, качил я е в таксито и после е имало любов, а на Таня ѝ се е наложило да се прибира в дъжда и сега си отмъщава. Качвала е снимки на кукли и казва, че са ѝ любимите играчки от детството, в коментарът "А, въй-не" има А и тире, което издава професионално изкривяване.

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Анелия си е била винаги долна и лицемерна от самото начало на кариерата си. Няма да го забравя как като идваше на участие в Бургас и се криеше в колата и не искаше да дава автографи след участие, а бързаше да си тръгва с колата. Аз тогава и изтрясках вратата на колата , на много интересна се правеше тя- даде с 300 зора един автограф и потегли с колата. Долна патка.

Дано й се провали кариерата, завистлива шматка. Ще проваля на другите концертите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ако не знаеш как за 5 минути с 3 поста мога да опразня Рамания вземи се разпитай наоколо да ти кажат едни хора, за които отсъствието тук дори за 3 дни е ревнозначно на това да си отрежат един пръст.

Фокси толкова озлобя, че чак започна да заплашва. КУЛТОВО! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората са казали, че котка по гръб не пада, но очевидно са пропуснали, че това се отнася и за зайците:

 

 

А ти като искаш да казваш и гледаш само това, което на теб ти е удобно - твой проблем!

Рики Мартин - 9.000.000 харесвания на страницата му във фейсбук.

 

Енрике Иглесиас - 50.000.000 милиона!

 

Нещо по този въпрос да кажеш?

 

 

Да, че хората са луди по Рики и му хвърлят букет червени рози на сцената.

 

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми то се яде всеки ден, ако не знаеш. Пробвай пък ти един ден да пропуснеш да видим няма ли да изправиш краката, ама то лесно се говори като Ники - студената и Ники - топлата кухня ти поднасят крем супа с броколи и кюфтета с калмари и разни други там.

 

 

И аз един път имах едно магаре и тъкмо го научих да не яде, то пък умря.

 

:roll1:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
И какво стана ... Петя излезе, защото не иска да номинира никой и сега влиза, понеже вече телепатично се е изпокарала с всички или ...?

 

Жалко, страхотна черна точка за нея в очите на всички, малко следящи жанра и певиците в него. Не стига, че е скучна, неактивна и се страхува да не шавне и да й навреди на имиджа, ами влиза и си излиза когато й скимне срещу някои и друг лев. Края на месеца е в Белгия ... тогава защо ще излиза, въшки ли ще хваща?

:1000 (29):

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз току що ставам,заспах на дивана докато гледах филм.Сънувах,че Цветелина Янева ще пее в някакъв гараж близо до нас. :D Първо дойде един бус с огледала,няколко момчета ги разтовариха и започнаха да "строят сцената".Тя присигна с един черен Мерцедес,беше с ярко синя туника,черен клин и високи токчета.Беше адски красива <3. Попитах я "Може ли едно селфи"? и тя отговори "НЕ"! Каза нещо от сорта,че се снима с отбрани хора. Помолих я още един път,измрънка,че няма да стане.

И се събудих.... сега се чудя дали да остана с нейните графики..? :scratch: :confused1: :1000 (23): :helpsmilie: :angry: :huh:

 

:lol:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Мисля, че Емануела ще вземе дебют на 2015. Няма как други.

Песента й е хит - за 1 ден над 100 000 гледания! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ами тя е за първа година в Пайнер, така че ще й дадат това! ;)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се събудиш с болки в кръста и почти без глас и да кашляш.
Какво кълнеш ма, оооу? Ти се събуди така. Че и креативна в клетвите... малко, че с болки в кръста и без глас, ми и да съм бил кашлял...
Ти добре ли си. Аз се събудих тъй.
Ами тъй ше е, то като кълнеш ти се връща. Иначе аз съм добре, мерси.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после Ники се завърна от прословутия риболов- това да излезеш в 17:00 сутринта и да се прибереш в 17:00 вечерта от риболов- ама какво да правиш, обожава риболова.

:1000 (23): :huh: :huh: :huh:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хем се знаете с онази другата амеба (fast), колко сте ограничени музикално - едва различавате кое е куплет и кое припев, но пак се бутате да раздавате етикети и

налагате мнението си като масово. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...