Jump to content



Поп-фолк скандали (май 2024)

Темата ще бъде автоматично заключена в 21:01


Препоръчани коментари

преди 2 часа , meleto каза:

Вчера видях клипа дето се обясняваше за Стораро и ... въй колко се е сбръчкала. Нищо общо с клиповете. А сега проверих е само на 40.

Screenshot (1).png

Screenshot (2).png

Screenshot.png

Прилича н 57-60 годишна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , fengergana каза:

Камелия на лайф в Тикток

Screenshot_20240504_020048_TikTok.jpg

Аман, Издислав повлече крак да презентира като дядо, но Тройницата си остава Тройница, общата им мозъчна клетка е решила да минават всичките в другия пол. Новоизлюпения Кольо добре се е докарал, чакаме дебютите на Таню Боев, Магданоз и останалите от безкрайната. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона и Мирела остават силни, Меди се размина с нов №1

1. Симона и Мирела - Мой си мерак 261К

2. Меди и Селина - Мама миа 209К

3. Константин и Данна - Пуши, пуши 172К

4. Тони Стараро - Топ, топ, топ 124К

5. Фики - Чипи, чипи 118К

-------------------------------------------

Меди, най-успешният певец сред мъжете в последните няколко години, пропуска да регистрира номер 1 хит с новата си песен заради младите надежди на Алфа Мюзик - Симона и Мирела. Алфа мюзик този път уцели хит за разлика от много предишни опити в последните години, които им носеха малки до средни хитове с порядъка на 4-5 млн. гледания. По всичко личи, че дуетът на Мирела и Симона има шанса да е песен с 10 млн. гледания до 1-2 години.

Константин и Данна са третите, които със своя песен правят над 150К в петъчния ден. А той за по-старите песни се оказва по-слаб от четвъртък. Явно лошото време и предпразничната обстановка са се отразили негативно на слушането на песни във втория най-силен ден от седмицата за музика.

В топ 20 се завръща първия опит на Селина и Меди - "Откачила" на №20 с 31К. Песента вече има 2.3 млн. гледания.

В топ 10 вече седмица се задържат Теди Александрова и Саби с песента им "Забрави ме". Очертава се среден хит за Александрова, парчето прави 64К на 9-то място.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Balkandji1 каза:

Не може да се сравнява. Мира е лъчезарна и усмихната, Лияна е една злокобна урочасническа мъжка гарга.

Bce 3an/\a6Ba B necHume cu mq 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , ANGEL каза:

Това заслужава повече от 28к за 3 дни!!!!! 

 

да пуска платена реклама мигом, песента е бруталка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.05.2024 г. от 9:16, asylum каза:

He Moe ce Mepu c

To ocmaBa6e ga e He/\u4Ho MHeHue 😅

 

това защо не е добавено в попнейбъла?! За да не се види, че прави повече гледания от чалгарките дневно?! 16 милиона за месец. Размазва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Andrew Cunanan. каза:

това защо не е добавено в попнейбъла?! За да не се види, че прави повече гледания от чалгарките дневно?! 16 милиона за месец. Размазва!

Това на български мангали ли е? Защо е написано само на турски, шебеци!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

да пуска платена реклама мигом, песента е бруталка!

И на мен ми хареса най-много от последните песни, които пуснаха.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Balkandji1 каза:

Това на български мангали ли е? Защо е написано само на турски, шебеци!

никаква идея, @asylum ни зариби по песента, той може да се изкаже компетентно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

никаква идея, @asylum ни зариби по песента, той може да се изкаже компетентно.

В Тик-ток е била хит отдавна.
Хайде малко да се заразим с настроение, че Магдето лекува всичко.

Айде , има ли настроение? Прекрасни сте Софияяяяяяяяяяяяя!
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

В Тик-ток е била хит отдавна.
Хайде малко да се заразим с настроение, че Магдето лекува всичко.

Айде , има ли настроение? Прекрасни сте Софияяяяяяяяяяяяя!
 

публиката как тъпее. Магда винаги е била е от Я група на чалгата. Тръгна добре, но кариерата й приключи около 2008-ма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Balkandji1 каза:

Това на български мангали ли е? Защо е написано само на турски, шебеци!

He ca BG, Ho ca KaHeHu u y Hac 3apagu mpeHga B TukTok 🎉

преди 12 минути, Andrew Cunanan. каза:

никаква идея, @asylum ни зариби по песента, той може да се изкаже компетентно.

3apubeHu goceGa: @Balkandji1 @Andrew Cunanan. @DevilWish @FikLena @Gerganafen @meleto

KakBo Muc/\qm @Stela @Lelqtian @DarkChild @adorable @SG  @pacho @Olay

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

публиката как тъпее. Магда винаги е била е от Я група на чалгата. Тръгна добре, но кариерата й приключи около 2008-ма.

Там някъде..... В началото беше много добре даже. Но и след това имаше някои яки песни като Достъп забранен, Нова страница.... при Оцко - Двойник и Всяка нова, но не можа да уцели големия хит.
Ето нещо което е супер якото ❤️ 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си красив! Не си добър! Но ти си нещо по-специално! 
Умът ми грабна най-нахално и полудях по теб тотално!!! 
Бъди скандален и суров и ме побъркай от любов,
нали на всичко си готов? Си готооооооов! ❤️ 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, DevilWish каза:

Не си красив! Не си добър! Но ти си нещо по-специално! 
Умът ми грабна най-нахално и полудях по теб тотално!!! 
Бъди скандален и суров и ме побъркай от любов,
нали на всичко си готов? Си готооооооов! ❤️ 

 

лийд сингъл към един от най-дългоочакваните албуми в чалгата с клип - чекнене по дивани. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

лийд сингъл към един от най-дългоочакваните албуми в чалгата с клип - чекнене по дивани. :( 

И какъв е тоя лийд сингъл на най-чакания албум? Дори не стана номер 1, средна боза. Предвид, че всички година и половина питаха "Къде е Камелия", трябваше да пусне като пилотен сингъл "Така ми липсваш". Щеше да си гарантира брутален хит. А тя я записа в лайв версиите, които пусна през май и до януари-февруари, когато я издаде официално с клип, песента беше омръзнала. Достигна едва №4.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Balkandji1 каза:

И какъв е тоя лийд сингъл на най-чакания албум? Дори не стана номер 1, средна боза. Предвид, че всички година и половина питаха "Къде е Камелия", трябваше да пусне като пилотен сингъл "Така ми липсваш". Щеше да си гарантира брутален хит. А тя я записа в лайв версиите, които пусна през май и до януари-февруари, когато я издаде официално с клип, песента беше омръзнала. Достигна едва №4.

Но пък вдъхнови Гюрулту да пресъздаде това чекнене по дивани в остатъка от видеографията си ❤️ 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Камелия е абсолютна ненормалница, че не реализира тази песен като сингъл с клип:

 

Така е, друга грешка от поредицата, направени след максисингъла "Къде си ти?". Изпя я за първи път на Златния Мустанг през 2001, но така и не й направи клип, а хората бяха луди по тая песен. Стовари я в албума "Нещо горещо" и въобще не й обърна внимание повече.

Песента "Няма да плача" от албума "Има любов" също е нереализиран мегахит, най-добрата песен в албума. Дуетните й партньори не намерили време да заснемат клип - какво е това безумно оправдание, пропусна хит блокбъстер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

това също плаче за клип, можеше да я реализира април-май 2003-та, щеше да удължи живота на албума и щеше да пикира в топ 10 след инерцията на останалите сингли.

Въобще много сакато реализиран албум. Кама преспокойно можеше да снима още 2-3 клипа преди да сервира Стрелките спират в края на годината. Но май наистина тогава се е двоумяла да напуска компанията и затова нищо не е правила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

това също плаче за клип, можеше да я реализира април-май 2003-та, щеше да удължи живота на албума и щеше да пикира в топ 10 след инерцията на останалите сингли.

Въобще много сакато реализиран албум. Кама преспокойно можеше да снима още 2-3 клипа преди да сервира Стрелките спират в края на годината. Но май наистина тогава се е двоумяла да напуска компанията и затова нищо не е правила.

Около издаването на "Така ми липсваш" не бяха в добри отношения с шефа си. Беше зимата, може би е ставало въпрос за награди, не съм сигурен... Мисля, че това изигра роля и във факта, че "Така ми липсваш" не стане топ 3 хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеше да ни спести флопа "Няма изход" и да снима това с визията с червената коса върху голите мъже от обложката на "Презареждане", щеше да скандализира повече и от Гло с "Намери си.."

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

тази дори я беше включила в микса за първото турне и я пя на 2-3 промоции на колежки, но не й избайца някакво видео-убиец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като бях малък тази ми беше супер любима, но от нея май нищо не стана. Даже Камелия я отеба и не я включи в микса за турнето, на концерти не я е пяла. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...