Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 44 минути, HIStory каза:

Обичам я тая жена и ме е яд, че спря да пуска.  Дано има нещо ново от нея някой  ден. Една от малкото,  дето не бие на скара бира.

На тоя концерт бях, супер беше Малинажа:

 

Фалшиво акапелно пеене и плейбек. Много зле.

Мара не беше толкова криндж. Очаквах да е вокална катастрофа. Е, дърво си беше. Ще е новата Луна на шоуто... слабо присъствие, колкото за бройка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Sunlight каза:

Щото нямате YouTube Premium, затова ви излиза реклама. На мен нищо не ми излиза.

Аман  от това лапе. Кой го спонсорира? Като го видя и сменям канала. Много дразни. 

Изтъкана си от злоба. Това е бъдещето на България,а не Палома от Дубай и Коцо от Плаза

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Emanuela.Carey каза:

Алфите паднали в трендинг дори под Габриела - без купуване толкова.
Дуетът на Ивайла и Алпай пък за 3 месеца едвам докарал 300к.

Излиза че от най-новите имена най-успешни са наистина Киара и Вая!

Но Аз, @asylum и @THE IIconic го знаехме това още от ден първи

Само РА МюЗик

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

Нуше от първият ми никнейм в този форум - Сенуж.
Иначе се казвам Николай, приятно ми е!

О, ти ли си откаченото Сенуж? Аз мислех, че е женско 😆

  • Haha 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Sunlight каза:

Щото нямате YouTube Premium, затова ви излиза реклама. На мен нищо не ми излиза.

Аман  от това лапе. Кой го спонсорира? Като го видя и сменям канала. Много дразни. 

И аз не мога да я търпя тази невръстна лелка.

  • Like 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслушах 2-3 песни на тази дребна Паола и звучат по-Токичово дори от "Не можеш да ме замениш". :D Точно невинно-инфантилния, в същото време свеж стил на Гуци от едно време. :ba: Бързо да ходи при Светослав Лобошки с поръчка: "Искам песни като на лапето!" :D

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 16.02.2024 г. от 12:04, Andrew Cunanan. каза:

ако искате да загубите мозъчни клетки - слушайте това интервю.

Де да го бях видял това, преди да отворя видеото. Загубих мозъчни клетки в рамките на няколко минути 😂😂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Crimson каза:

Де да го бях видял това, преди да отворя видеото. Загубих мозъчни клетки в рамките на няколко минути 😂😂

Ekcmpa cu e. C/\y6aūme u ce y4eme!

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , pacho каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Глория Йорданова разкри кражба на Преслава (ВИДЕО) 🔥Преслава- Улицата - Оригинал Tox Tani Tani 🫣😮...

 

То и тя е откраднала името на ГлориЯ и Андра я измами, сега намери за какво да се оплаква. Кражба, да бе. Повторението на думите, все едно е първата песен в която се повтарят думи.  
Тая Травела се прави на много знаеща и тя. Ако имаше такова нещо, ние първи да сме разкрили при излизането на песента.

  • Like 1
  • Ooo 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Emanuela.Carey каза:

Алфите паднали в трендинг дори под Габриела - без купуване толкова.
Дуетът на Ивайла и Алпай пък за 3 месеца едвам докарал 300к.

Излиза че от най-новите имена най-успешни са наистина Киара и Вая!

Но Аз, @asylum и @THE IIconic го знаехме това още от ден първи

Те всички са зле с гледанията. Азис и Фики правят наполовина на Азис и Галена, донякъде Джена се движи прилично, всичко друго е зле. А бяха времена, в които Криско и Слави прави 800к, а Гери-Никол - 500к. Или ютуб не се гледа, или са пазарували твърде много. 

Така и така е странно "Yes, and?" да прави по 42 млн гледания на месец, а "По-по-по" - 10, предвид аудиториите на двете песни. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, DevilWish каза:

То и тя е откраднала името на ГлориЯ и Андра я измами, сега намери за какво да се оплаква. Кражба, да бе. Повторението на думите, все едно е първата песен в която се повтарят думи.  
Тая Травела се прави на много знаеща и тя. Ако имаше такова нещо, ние първи да сме разкрили при излизането на песента.

Нали. Като примерно оня път когато Лиса окраде песен от реклама на немски кабелен оператор и Лисови ама веднага се съгласихте с фактите, а не оревахте целия свят как нямало нищо общо, тя не слушало такова и забравил съм вече какво беше още ;) 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гальо каза:

Къде беше забавната и запомняща се част в това, само аз ли не разбрах😬Ганя и Ганьо в Хамерика

IMG-2603.jpg

Що забавно си е, най-вече ми хареса как най-запомнящата част от турнето не е какво, къде, как или на кого са пяхали, а са бяхали на столова и разигравали аматоьрски сценки от карен дъ муви. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Гальо каза:

Къде беше забавната и запомняща се част в това, само аз ли не разбрах😬Ганя и Ганьо в Хамерика

IMG-2603.jpg

Веднага се е превъплатила в хамериканска Карън дебелата циганка. А дори не си е постигнала целта. Голяма гордост.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Gerganafen каза:

Веднага се е превъплатила в хамериканска Карън дебелата циганка. А дори не си е постигнала целта. Голяма гордост.

И с цялата си наглост, продължават да раздуват туритическата разходка от грабо като турне ;) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Гальо каза:

Къде беше забавната и запомняща се част в това, само аз ли не разбрах😬Ганя и Ганьо в Хамерика

IMG-2603.jpg

Къде са расистките американски полицаи с пистолетите когато ти трябват?

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Нали. Като примерно оня път когато Лиса окраде песен от реклама на немски кабелен оператор и Лисови ама веднага се съгласихте с фактите, а не оревахте целия свят как нямало нищо общо, тя не слушало такова и забравил съм вече какво беше още ;) 

 

Защо други не си признават когато техните фаворитчици копират няколко песни, но нали е Преслава, веднага постнаха тая песен? Има много песни с повторение в думата.
А каква песен е откраднала от НЕМСКИ КАБЕЛЕН ОПЕРАТОР?
Що не дадеш оригинала на Еуфория за който казваш, че и Галя е чопвала, че бях забравил за това.... :D 
Сега видях песента, говориш за Пиян. Ганев е чопнал 5 секунди....... Не сме открили топлата вода, в много от хитовете ни има плагиатство! Едно време същият случай беше и с Обичай ме на Анелия. След това Нищо общо и Еуфория на Галена, сега се повдигна въпросът и за Улицата. Не, че няма нищо общо, има сходства, но само до там! 
По-добре да се копира и да има хитове като Улицата и Пиян на Преслава, Нищо общо, и Еуфория на Галена, Обичай ме на Анелия... Отколкото тъпи и еднотипни НЕкопирани песни които слушахме почти цялата 2023!

  • Ooo 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментарите във всички мрежи насират Мария за участието ѝ в Капките.

Не знам тази наистина ли няма реална преценка за себе си, че не може да пее? Джулиана Гани да излезе по-добра певица от теб трябва директно да си изтриеш Ютуб канала и творчеството.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Гальо каза:

Къде беше забавната и запомняща се част в това, само аз ли не разбрах😬Ганя и Ганьо в Хамерика

IMG-2603.jpg

От всички Американски образи Азо точно Карън ли си избра да изиграе?! 😭

 

giphy.png

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм в шок от това, което видях от Мария. Телевизия не гледам, просто ми се появи някъде из facebook (тя каза , че бил за стари хора - instagram ползвала, видиш ли...). 

Може ли двете к*рви Гани и Райкова да пяха по-добре от нея, с 20-години стаж като "певица"... 

Мария е олицетворението на родната чалгаджийка - бездарна, джукеста , търсеща богато гадже и с големи претенции. Рядко ще намериш по-близък персонаж. 

Толкова гадно изпълнение, това фалшиво, като писукане , очаквах съвсем друга реакция от Фънки и журито като цяло. "Добро пеене" е това според Фънки, който от време оно реже пеещи, но леко пълни хора за сметка на такива като Мария, които , извинявай, ама такова квичене не е падало в това предаване от както го има... 

Поведението на сцена и танците - добре, то поне в нещо криво-ляво я бива, ама сега си връщам всички думи за плейбека и! Продължавай Миме с плейбека и никога, ама никога не отваряй повторно тая уста на живо!

Какво ли им е на композиторите и аранжорите в студиото, чувайки това и как успяват да го обработят, евала им давам! Браво Ганев, Манев, и всички там дето са и правили песни! Подлагани сте на жесток терор!

Толкова да нямаш никаква преценка колко си бездарна, че хора които не са певци, а актьори или плеймейтки пяха по-добре и такъв "криндж" не е имало досега...

Ако тази е станала певица с кариера и висок хонорар, то аз веднага отивам в студиото да градя кариера. 

После не се сърдете , че чалга гилдията е нападана и гонена от зали! Проблема е в хората, дали път това бездарно същество както и всякакви негови подобия!

Изключвам единствено Андреа, защото - първо, прекара почти целия си живот наистина с един мъж, а не по леглата на всеки с 6-цифрена сума с банковата си сметка, бездарна е но вдигна нивото на клиповете, показа ни и в чужбина и направи видеа преди 10 (и повече) години, които са релевантни и до днес! Дето се вика, принос поне откъм визуалното съдържание, като не е откъм гласови данни.

Тази освен да допринася в олекотяването на портфейлите на гаджетата си и да се хили като прясно оправена с тия джуки друго не прави. 

Иначе Фънки е прав за едно - че толкова години не е мръднала! Да, толкова години е все толкова бездарна и пошла!

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко е странно това с Мария. Пя стабилно наживо преди години на голям Пайнерски концерт, в "Като лъвовете" е участвала, в първите си песни показва поне вярно пеене... Сякаш е забравила как се пее. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...