Jump to content

Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 50 минути, meleto каза:

Емиии, оказах се прав. Дедо е решил да прибира пари, без да се занимава с продуцентство. Веригата клубове са на терен, а покрай тях поне 30% от нощния живот зависи от него. Уреждат участия и дотам. Единствено телевизията не могат да я приключат, че там отиват 1 млн на година, за да излъчват, но пък така ще си подкастрят реномето. А и сигурно има балъци дето си плащат да излъчват там. 100% продават екранно време в бъндъл с другите им канали за разпространение на рекламодатели като бетинг компании.

Едно 70-80% от заведенията, част о могъщата империя "Планета Пайнер клуб" не са ли отдавна разпродадени и ребрандирани? В такъв случай 30% е твърде оптимистична цифра. Бих казал не повече от 15%. 

Ще дойде момент, който няма да е в много далечно бъдещо, в който всичко ще му носи по-голям разход, отколкото приход. Ако и най-големите имена и доходоносни кокошки се отделят самостоятелно ала Камелия, Емилия и Галена - хептен по-бързо ще се случат нещата. Нали има слухове, че Преслава е подписала различен договор и вече взима по-голям % за себе си, отколкото отчита на него. Въпрос на време е Джуди, Теди А. и останалите в кокошарника да поискат същото.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, meleto каза:

Емиии, оказах се прав. Дедо е решил да прибира пари, без да се занимава с продуцентство. Веригата клубове са на терен, а покрай тях поне 30% от нощния живот зависи от него. Уреждат участия и дотам. Единствено телевизията не могат да я приключат, че там отиват 1 млн на година, за да излъчват, но пък така ще си подкастрят реномето. А и сигурно има балъци дето си плащат да излъчват там. 100% продават екранно време в бъндъл с другите им канали за разпространение на рекламодатели като бетинг компании.

Димитров говори привидно спокойно за промените от последните години, например, че една фирма вече не е гаранция за успех. Той уж е "и ловец съм, и рибар съм", но обяснява как внучето и то се занимава с фирмата и новите медии. Според мен просто изчаква как по някакъв начин да се напасне по-добре към случващото се. 

Да видим развитието на принципа, аз исках да издавам рок музика, но Петра се харчеше по-добре. 😁

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Klaus каза:

Димитров говори привидно спокойно за промените от последните години, например, че една фирма вече не е гаранция за успех. Той уж е "и ловец съм, и рибар съм", но обяснява как внучето и то се занимава с фирмата и новите медии. Според мен просто изчаква как по някакъв начин да се напасне по-добре към случващото се. 

Да видим развитието на принципа, аз исках да издавам рок музика, но Петра се харчеше по-добре. 😁

Колкото Касъмови се нагодиха. Необратимо е вече. Нещата толкова се промениха, че телевизията, а и каналът му в ютюб са безплодни. Концерти не ще и да чува. Може само да се радва, че овладя нощния живот в годините.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Klaus каза:

Инж. Димитров предпочита да лови риба отколкото да прави концерти. Тук дава отговори на някои питания из форума. Интервюто е публикувано днес:

WWW.24CHASA.BG

Изкуственият интелект може да бъде заплаха за музикалния бизнес, казва основателят и собственик на музикална...

 

image.png.51cce1a3b3b8ebef844e114d4a61fc4d.png

@Willy

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност не е чак толкова зле въпреки че напълно очаквано флопна. Пускам си я от време на време само заради баткото с татусите. Емануела поне да му беше оставила инстаграма😮‍💨

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, xroflx9 каза:

Всъщност не е чак толкова зле въпреки че напълно очаквано флопна. Пускам си я от време на време само заради баткото с татусите. Емануела поне да му беше оставила инстаграма😮‍💨

 

Аз от както е излязла всеки ден си я слушам, но е твърде обикновена за да стане хит.

Ако бяха малко по-разчупени аранжимента и текста - но от тези автори толкова.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа: Не съм обидчива!

Също Андреа: Спря всякакъв контакт с най-добрата си приятелка Анелия защото Анче заради Пайнер не можеше да направи дует с нея.

Също нещо много споменава Азис. За тази година планирала повече чалга проекти, дует с Галин/Алфа - нищо чудно да пробва да издрънчи и Азис за дует.

IMG-2037.jpg

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Само от Фотошоп ❤️ 

В това е най-добрата! :D 

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Андреа: Не съм обидчива!

Също Андреа: Спря всякакъв контакт с най-добрата си приятелка Анелия защото Анче заради Пайнер не можеше да направи дует с нея.

Също нещо много споменава Азис. За тази година планирала повече чалга проекти, дует с Галин/Алфа - нищо чудно да пробва да издрънчи и Азис за дует.

IMG-2037.jpg

Като изключим това, че не е обидчива, за другото има право.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствен мой представител и контакт за концерти, изяви, участия в партита и шоу програми, можете да откриете на +359 893 720 159 📲 или office@emiliaonline.bg 🎤🎶
428648044_948042373357442_73601627671840
Ако и вие ще я каните на Гръцката си сватба!
  • Wow 1
  • disgusting 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Emanuela.Carey каза:

Андреа: Не съм обидчива!

Също Андреа: Спря всякакъв контакт с най-добрата си приятелка Анелия защото Анче заради Пайнер не можеше да направи дует с нея.

Също нещо много споменава Азис. За тази година планирала повече чалга проекти, дует с Галин/Алфа - нищо чудно да пробва да издрънчи и Азис за дует.

IMG-2037.jpg

За нея не е срамно да пее в кръчма, нито да вземе хонорар и да не отиде да пее 🤣

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Andrew Cunanan. каза:

леля ви васка е показала зрънчу:

428378342_18225445192266783_4999047310171600202_n.jpg

Тамън гледах зърната на Shawn Mendes и това ми прекъсна заниманията 😳🤐😬 Дънките от битака във Флорида ли са? Купи стари дрехи от отслабнали хора. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Всъщност не е чак толкова зле въпреки че напълно очаквано флопна. Пускам си я от време на време само заради баткото с татусите. Емануела поне да му беше оставила инстаграма😮‍💨

 

Mъжа е от клипа 365 на Теди Александрова. 

Ето ти го профила на тоя пт профила на Теди Александрова:

WWW.INSTAGRAM.COM

5,587 Followers, 2,476 Following, 135 Posts - See Instagram photos and videos from Йоан Тодоров Бекирски (@yoanbekirski)

 

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sunlight каза:

Mъжа е от клипа 365 на Теди Александрова. 

Говоря за момчето с татуировките в началото и края на клипа,а не за модела с черната риза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

Андреа: Не съм обидчива!

Също Андреа: Спря всякакъв контакт с най-добрата си приятелка Анелия защото Анче заради Пайнер не можеше да направи дует с нея.

Също нещо много споменава Азис. За тази година планирала повече чалга проекти, дует с Галин/Алфа - нищо чудно да пробва да издрънчи и Азис за дует.

IMG-2037.jpg

Кога, за Бога, Андрей е пяла на стадиони????

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Klaus каза:

За нея не е срамно да пее в кръчма, нито да вземе хонорар и да не отиде да пее 🤣

Нея не я срам системно да завлича и да мами хората. Невероятно е че все още има хора, които работят с нея, предвид броя на хората, които са свършили нещо за нея, а не им е платила.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Screenshot_2024-02-17-19-53-41-501_com.zhiliaoapp.musically.jpg

Screenshot_2024-02-17-19-53-29-534_com.zhiliaoapp.musically.jpg

Защо я наричат еклер? Никога с нищо не е показала апетит към тлъсти или сладки продукти 🙄🤔spacer.png

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

ИЗКУШЕНИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ се казвам! Искам те - елааааааааааааааааааааа! ❤️ 

Хайде на мръсните танциииииииииииииииииииииииииииии! Това трябваше да има наистина клип както обеща!!! Глорооооооооооооооооооооооо!!! Щи забия един шЪмар! 

  • Like 1
  • Kiss 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Klaus каза:

Защо я наричат еклер? Никога с нищо не е показала апетит към тлъсти или сладки продукти 🙄🤔spacer.png

Хайде, еклера ми по-пищен направи,
в сладкарницата аз да те светна.
Като хапка шоколад,
върху еклера ти ще полепна.
Ти вкусът ми усети. О-о-о!!!

О-о-о, шоколад по еклерът ти ще тече,
в шоколадово море, ще потънеш ти, момче!
Аз съм сладък шоколад,
знам, че еклерът ти го влече.
С шоколадово мъде - ще си тръгнеш ти момче!

Предизвикваш в мен апетита,
Боже, колко ме привличаш.....
и ще хапна аз от тортата о-о-о-о...
Като капка шоколад
по езикът ти се стичам,
оближи ме ей, така, о-о-о-ооооооооооооо..

 

  • Kiss 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Klaus каза:

Тамън гледах зърната на Shawn Mendes и това ми прекъсна заниманията 😳🤐😬 Дънките от битака във Флорида ли са? Купи стари дрехи от отслабнали хора. 

Баленсиага са дънкити.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...