Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

Ивана именно защото олицетворяваше битовото и селското стана от любимките на народа.

Не знам защо я подценявате тук. Тя е единствената чалгарка която рядко яде хейт - и то по-скоро ако има хейт е в последно време когато се опитва да изглежда по-модерна. Но не заради музиката или поведението ѝ.

И да не извади никога повече хит си е подсигурила златна дискография и бетонен имидж - и то само с 5-6 години от цялата ѝ кариера.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, xroflx9 каза:

Това всъщност си беше някакъв сезонен хит. 

 

Това беше добро определено. Силата ѝ е в сръбските кавъри на Ивана.

 

преди 12 минути, Emanuela.Carey каза:

Ивана именно защото олицетворяваше битовото и селското стана от любимките на народа.

Не знам защо я подценявате тук. Тя е единствената чалгарка която рядко яде хейт - и то по-скоро ако има хейт е в последно време когато се опитва да изглежда по-модерна. Но не заради музиката или поведението ѝ.

И да не извади никога повече хит си е подсигурила златна дискография и бетонен имидж - и то само с 5-6 години от цялата ѝ кариера.

 

Има си златните хитове, това е факт. Просто самата тя като образ не е толкова интересна на фона на това, което беше в пиковете си години. Не участва в предавания, не прави концерти, не прави почти музика, дори е единствена от по-големите имена, които не са имитирали в Капките. Рядко яде хейт, защото лелките я харесват. Точно защото е най-близко до тях. Там ѝ е нишата, затова и се е насочила към кръчмите повече. Новите поколение не се вълнуват от Ивана.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Grinch каза:

Има си златните хитове, това е факт. Просто самата тя като образ не е толкова интересна на фона на това, което беше в пиковете си години. Не участва в предавания, не прави концерти, не прави почти музика, дори е единствена от по-големите имена, които не са имитирали в Капките. Рядко яде хейт, защото лелките я харесват. Точно защото е най-близко до тях. Там ѝ е нишата, затова и се е насочила към кръчмите повече. Новите поколение не се вълнуват от Ивана.

Ами то колко други чалгарки участват в предавания? А когато участват ги ползват за подигравка на техен гръб - както Десислава в шоуто на Рачков.

Ивана всъщност съвсем наскоро имаше паметни участия в Гласът на България където получи само суперлативи като коментари.
За разлика от други които по новогодишните програми изядоха хейт, че пеят на плейбек или грачат.

С участието си при Николаос миналата година също имаше популярни откъси качени в Тикток.

Концерти също кой друг прави изобщо? Стораро и с 10 гост изпълнителя не може да си продаде билетите. Глория с предстоящият си юбилеен концерт също не е предизвикала някаква еуфория.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , xroflx9 каза:

Иначе Ванча има 2 евъргрийна-Шампанско и сълзи и Нещо нетипично,много често ги чувам по разни кръчми. Други не толкова големи хитове към днешна дата,но все още се помнят са-Вик,Смукача,100 патрона,Ах,тези пари,Аз съм с теб,7 дни,Дъжд от рози.

+ това по баловете.

Въобще не мисля че има друга чалгарка,която да има песни за всякакъв повод обхващащи всички таргети в чалгата.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

+ това по баловете.

Въобще не мисля че има друга чалгарка,която да има песни за всякакъв повод обхващащи всички таргети в чалгата.

u

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами то колко други чалгарки участват в предавания? А когато участват ги ползват за подигравка на техен гръб - както Десислава в шоуто на Рачков.

Ивана всъщност съвсем наскоро имаше паметни участия в Гласът на България където получи само суперлативи като коментари.
За разлика от други които по новогодишните програми изядоха хейт, че пеят на плейбек или грачат.

С участието си при Николаос миналата година също имаше популярни откъси качени в Тикток.

Концерти също кой друг прави изобщо? Стораро и с 10 гост изпълнителя не може да си продаде билетите. Глория с предстоящият си юбилеен концерт също не е предизвикала някаква еуфория.

Така е, съхранява си поне образа и не дава я правят на маймуна за  няколко минути национален ефир.

Иначе чак паметно участия е силно казано, но беше добре приета, пък и беше единствената чалгарка от треньорите, която се появи този сезон.

Точно, че никой не прави концерти. Глория ще напълни зала 1 според мен, дори да не е предизвикала еуфория. Има много малко останали билети. Нищо, че нейните концерти са по-скоро по естраден модел и са по-скоро рецитал, отколкото нещо друго. Сторато няма да го коментирам, защото не го понасям.

Ивана има достатъчно репертоар да направи концерт. Концертите дават съвсем различен облик на артиста. Не случайно най-паметните изяви на изпълнители са от концерти, а не от участия в Плаза. Самата Ивана имаше подобни в летните театри на морето преди няколко години.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Не се спряха дори пред първата българска песен евър с 1М гледания в която и да е видео платформа. Но нищо, да се види пак до къде се стига като броим само онлайн цифри.

Малко ми е траурно. Този сайт е причината изобщо да съм в интернет.

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Понякога има и плюсове да ползваш Епъл мюзик. Хитовете на Ивена все още не са изтрити там

Епъл Мюзик има по-смотан интерфейс, аз иначе имам и двете защото японските изпълнители масово не си качват нещата в Спотифай.

Също така от седмица-две ми се струва че в Епъл Мюзик звука е развален.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато  Ана обра пода, но въпреки това заснемато беше достатъчно на ниво, за да прикрие колко се е одървила. И все пак си е топ, поне се беше постарала.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Yamall каза:

Ивана и Преслава са може би с най-много златни хитове в историята на фолка, могат да имат и още, стига да ги налагат правилно. Аз, например, нямам нищо против Преслава да налага това по участията си:

Игнорираме, че тук изглежда като дъщеря на Ивана!

То и текста е като за щерка на Ивана - завоя пред мене изправям с мръсна газ... промила пет в кръвта ми е алкохола... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, z_o_ каза:

Гадно ми е че затриха Vbox7, там бяха качени много клипове които ги няма в тубата.

Какво се е случило? При мен vbox7 се отваря? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Какво се е случило? При мен vbox7 се отваря? 

Всички видеа които се водят потребителски са изчезнали. Незнайно как Планетчо се е вредил със значка за авторство и си продължава. Май всичката останала Пайнерска чалга е затрита от сайта.

  • Like 2
  • Wow 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Всички видеа които се водят потребителски са изчезнали. Незнайно как Планетчо се е вредил със значка за авторство и си продължава. Май всичката останала Пайнерска чалга е затрита от сайта.

Има толкова много клипове, които не са качили в youtube.... Това е много тъпо. 😮 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Има толкова много клипове, които не са качили в youtube.... Това е много тъпо. 😮 

Прав си, но не могат да бъдат качени някои заради авторски права. Трябва някаква платформа за видео споделяне или най-малкото за сваляне, за да се гледат свободно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, asylum каза:

Haū-xumoBuqm xum Ha Feka/\u

 

Джапанките в сака е най-хитовото й 😁😎

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...