Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 16 минути, meleto каза:

Ако не са с дуети - тотално ще загубят играта. Идентичността не е важна. За какво им е? Нито има награди, нито искат национална известност. Достатъчни са децата и студентите. Целта им е да оцелеят. Една самостоятелна песен- до макс 2 на година е достатъчно. Участия да има. 

Исках да кажа индивидуалност, а не идентичност. :D Твърде рано съм се напил за празника явно... без дори да пия.

На Лидия й стигаше и първата песен с Гальо и после дуета с Десита. Идеално подбутване си имаха и двете за старт и ако после им бяха пуснали серия от добри соло песни, щяха да се наложат, вече си имаше истерия на по-младите по тях. В този лейбъл винаги го е имало и проблемът, че никой не е ориентиран кога и как трябва да се представят проектите.

преди 15 минути, Bunn каза:

Така е, ама не разбирам защо почти всички нови лейбъли го правят. При Пашев е същото. По този начин закопа и Денис (лека му пръст). Дуети, та дуети.

Защото баш Гальо в първите си години го наложи като успешна формула това с колаборациите. Но тогава имаше нужда от нови имена и затова хората харесаха момчето, което прави дуети с големите звезди. Към днешна дата пазарът е пренаситен от двойници, тройници, четворници и всякакви там еднакви и вечно съчетаващи се.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 29 минути, Fast каза:

Ами той не приема себе си. Как очакваш да разгръща останалите?

Те за жалост почти всички по-големи в чалгата са така, да не кажа всички. Дошли са от провинцията и искат да се доказват и да се правят на каквито не са. Някои грабват богаташите и почват да се правят на класни дами, други всеки ден са с по двама-трима от същия пол, а пред камерите - мачовци. Някои са и двете в едно. Поне в творчеството да влагаха наистина душата си, а пък то всичко е за временни пари и слава...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Emanuela.Carey каза:

Алфа правят само дуети а ВАЯ 5 солови хита тази година @asylum

 

Baq u QHuza ca eguHcmBeHume /\ugepku, koumo He 3aBucqm om HukoGo 3a xum!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:

Тук съм чел много истории че главната редакторка на НФ е гъста с Глория.

Правили са си шпаклички една на друга, Глория имала много хубави и тънки пръсти, а тези на Маргото били по дебели от мъжкото достойнство на Фильо. 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Топ 20 официални видеоклипове 2023

1. Емрах, Галена, Орк.Чар - Ергенът - 21.2М
2. DJ Дамян, Бисер Кинг, Сандрито - Банкомат кючек - 21.0М
3. Галена, Азис - По по по - 20.4М
4. Фики, Тони С., Емрах, Ники - Еспаньола бейби - 17.2М
5. Меди - Живей си мило мое - 16.0М
6. Меди - Обичам те, ти мене не - 15.9М
7. Джордан - Къв съм як - 15.6М
8. Емилия, Галин - Ела, Хабиби - 14.3М
9. Анелия, Константин - Нямаш мене - 13.3М
10. Галена, Теа - Абракадабра - 13.0М

11. Галена - Горчиво - 12.6М
12. Цветелина Янева - Драскай клечката - 12.0М
13. Джордан - Малката беля - 10.7М
14. Галин, Лидия, Ивайла, Симона - Трилогия - 10.2M
15. Софи М., DJ Дамян - Песен за народа - 9.6М
16. Фики - Вземи се стегни - 9.0М
17. Орк. Чар - Ергенът - 8.7М
18. Галена - Името ти - 8.5М
19. Фики, Софи М. - Гласът на София - 8.4М
20. Преслава, Аристос К. - Спомени - 8.3М


 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , GSA каза:

Защо тогава Преси не беше с хита на годината и се налагаше да се качва на сцената да приглася на “Тупалка” и “За да те забравя”? Не е ли унизително за уж най-голямата?

Иначе албумът “Пази се от приятелки” ми е най-любимия такъв на Преслава и песни като “Феномен” и заглавната трябваше да станат много по-големи хитове, но тя си заряза и този албум де. 

За 2009-та Преси е генерирала цели 11 милиона гледания във вбокс7, с 5 милиона повече от Манол, Андреа и Галош. И това е рекорд за вбокс 7 ерата. Абсолютния й пик е тогава, имаше истерия по нея, пусни си приема й от турнето или от 8 години Планета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Соло топ 10 

1. Меди - Живей си мило мое - 16.0М
2. Меди - Обичам те, ти мене не - 15.9М
3. Джордан - Къв съм як - 15.6М
4. Галена - Горчиво - 12.6М
5. Цветелина Янева - Драскай клечката - 12.0М
6. Джордан - Малката беля - 10.7М
7. Фики - Вземи се стегни - 9.0М
8. Галена - Името ти - 8.5М
9. Преслава - Улицата - 8.2М
10. Not Emilia
 

  • Haha 1
  • Casper 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Съвсем ли никой от новите изпълнители не те кефи?

Теб кефи ли те соло кариерата на Емилия последните години?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • По темата с годините за мен 2003-2006 си беше силен период. Най-любимите ми хитове от денс/поп-рок звученето на фолка са от тези години, особено 2003-2005. 2006 и 2007 бяха преходни години като че ли.
  • 2007-2013 вече беше по-слабо и с всяка година концертите ставаха по-рехави. Но дори и от тогава си има брилянти като "Мъж на хоризонта", "Нещастница", "Хавана Тропикана" и много други.
  • 2015-2018 беше супер слаб за мен период, разбира се имало е и тогава някоя и друга хубава песен, но като цяло беше слаба работа.
  • 2019-2022 ги разглеждам заедно като отделна ера. 2019-та стана нещо като ренесанс във фолка с Денис Теофиков RIP, "Пиян" на Преслава. През 2020-та 100 живота и други хитове си бяха много хубави. Това продължи и през 2021-ва докъм 2022-ра с "Еуфория" на Галена и други песни. 2019-та, особено втората половина беше силна за фолка. Дори 2020-та беше добра като се има предвид, че им спряха туровете по дискотеките и не пускаха много песни. Малко продукция, но повечето беше качествена. 2021 беше ОК, но 2022-ра сякаш даде повече хитове, поне аз помня повече от тях.
  • 2023-та обаче като цяло за мен е слаба година спрямо предходните. Хитове си има, но според мен тези от 2022-ра ще се запомнят повече. Дори Счета нарече албума си на песен, излязла 2021-ва! Това за мен е вид признание, че тогава хитовете бяха по-запомнящи се, от колкото през тая година.
  • Искрено се надявам 2024 да е по-добра от 2023! 🤞 На мен и в личния ми живот тази година беше супер гадна, затова може и това да влияе на мнението ми, но почти няма песен, която да ми хареса и да ме разсее от проблемите дори тази година, за разлика от лефтовърите от миналата.
Редактирано от Tommy
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Tommy каза:
  • По темата с годините за мен 2003-2006 си беше силен период. Най-любимите ми хитове от денс/поп-рок звученето на фолка са от тези години, особено 2003-2005. 2006 и 2007 бяха преходни години като че ли.
  • 2007-2013 вече беше по-слабо и с всяка година концертите ставаха по-рехави. Но дори и от тогава си има брилянти като "Мъж на хоризонта", "Нещастница", "Хавана Тропикана" и много други.
  • 2015-2018 беше супер слаб за мен период, разбира се имало е и тогава някоя и друга хубава песен, но като цяло беше слаба работа.
  • 2019-2022 ги разглеждам заедно като отделна ера. 2019-та стана нещо като ренесанс във фолка с Денис Теофиков RIP, "Пиян" на Преслава. През 2020-та 100 живота и други хитове си бяха много хубави. Това продължи и през 2021-ва докъм 2022-ра с "Еуфория" на Галена и други песни. 2019-та, особено втората половина беше силна за фолка. Дори 2020-та беше добра като се има предвид, че им спряха туровете по дискотеките и не пускаха много песни. Малко продукция, но повечето беше качествена. 2021 беше ОК, но 2022-ра сякаш даде повече хитове, поне аз помня повече от тях.
  • 2023-та обаче като цяло за мен е слаба година спрямо предходните. Хитове си има, но според мен тези от 2022-ра ще се запомнят повече. Дори Счета нарече албума си на песен, излязла 2021-ва! Това за мен е вид признание, че тогава хитовете бяха по-запомнящи се, от колкото през тая година.
  • Искрено се надявам 2024 да е по-добра от 2023! 🤞

Хавана-Тропикана е от 2014? 
За мен периода от 2003-2008 е може би един от най-силните. Лично на мен са ми много любимите песни от тогава, но и вечни хитове.
2009-2013 - също имам много любими песни. Имаше много хитове, добри изпълнители.
2014-2019 - и той е силен за поп-фолка с много хитове.
2020 и 2021 - много са ми любимите песни, въпреки, че не е като от преди това....

2022 и 2023 официално няма кой знае колко нещо запомнящо се което да остане за жанра, а и с някои дебюти не ми се коментира. Ще видим. 2024 очаквам нещо повече от Преслава и Галена за 20 години на сцената. Може би и Джордан ще бъде във вихърът си и тогава.
 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Fast каза:

То и аз не ги слушам повечето, но Симона и Биляниш са доста добри. Според мен първата трябва да бъде при Пашев вместо при Алфите.

То понеже Пашев много ги издига неговите… Ще си остане само с Денис, като някой, дето го развил и популяризирал, и то с дуети предимно…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

България не помни подобна гавра с известни особи

WWW.PLOVDIV24.BG

Предлагаме ви новите коментари на Евгени Минчев за в. "Телеграф“ в седмичната му рубрика "ТелеГАФ“Ко...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Мале Лидъл на човек не прилича вече. 20 кила с мокри дрехи е станала...

image.png.3eccfe216c4add1c0e6c5b13ac067382.png

Тя от години си вее хранителното разстройство в инстаграм и никой не обръща внимание.

Винаги като я попитат да качи какво вечеря и пуска снимка на някаква шепа зеленчуци.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Хавана-Тропикана е от 2014? 
За мен периода от 2003-2008 е може би един от най-силните. Лично на мен са ми много любимите песни от тогава, но и вечни хитове.
2009-2013 - също имам много любими песни. Имаше много хитове, добри изпълнители.
2014-2019 - и той е силен за поп-фолка с много хитове.
2020 и 2021 - много са ми любимите песни, въпреки, че не е като от преди това....

2022 и 2023 официално няма кой знае колко нещо запомнящо се което да остане за жанра, а и с някои дебюти не ми се коментира. Ще видим. 2024 очаквам нещо повече от Преслава и Галена за 20 години на сцената. Може би и Джордан ще бъде във вихърът си и тогава.
 

Да, имах предвид 2009-2014-та, но вече не мога да едитна. Самата 2014-та беше някак си преходна година.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...