Jump to content



Поп-фолк скандали (декември 2023)


Препоръчани коментари

преди 59 минути, meleto каза:

Според мен е излишно да говорим за телевизии. Всички музикални канали са с катастрофален рейтинг, откакто Ютюб гръмна. Освен като фон на някоя вечеринка, не виждам кога някой би пуснал Планета или тв на Касъмови. Най-реалистично е да се направят общи награди, но пак ще има сърдити.

Фрагментацията е огромна. Това, което Пайнер наложиха всеки лейбъл да си има телевизия навреди много според мен. Тези, които гледат само Планета усещат, че нещо липсва, но съдържанието на Фен ТВ/Хит Микс е твърде оскъдно, и често пълнят дупки я с поп, я със сръбско. Остава ДСТВ, но там пускат главно самопродуциращи се. Не могат да го карат така вечно. Накрая ще загубят рекломодатели. Да, ТВ не се гледа толкова, но индустрията не е тотално заминала, и все още могат да намажат като за последно. Едни общи награди, които се излъчват на живо биха могли да предизвикат страшен хайп.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 часа , DevilWish каза:

То на времето имаше и Лидия, имаше Симона , даже две Симони май имаше. И ИВАЙЛА, която е много по-яка от тая жаба! Даже участваше в едно предаване - Женени от пръв поглед
Жабата с тая Ивайла не може да се мери

И е красива и има приятен глас, изобщо е класи над нея!

Haū-gobpume CuMa u uBa

преди 3 часа , Fast каза:

Фрагментацията е огромна. Това, което Пайнер наложиха всеки лейбъл да си има телевизия навреди много според мен. Тези, които гледат само Планета усещат, че нещо липсва, но съдържанието на Фен ТВ/Хит Микс е твърде оскъдно, и често пълнят дупки я с поп, я със сръбско. Остава ДСТВ, но там пускат главно самопродуциращи се. Не могат да го карат така вечно. Накрая ще загубят рекломодатели. Да, ТВ не се гледа толкова, но индустрията не е тотално заминала, и все още могат да намажат като за последно. Едни общи награди, които се излъчват на живо биха могли да предизвикат страшен хайп.

feH mB uMam MHoGo Mamepua/\, caMonpoguzupa6mu ce u pempo, MeGastar u m.H.,npegu ga onpam go kBomo u ga e gpyGo.

gcmB Maū nyckam He/\eGa/\Ho Bcu4ko, + naūHep, pempo u kio4ezu im YouTube 😅u a/\bume Maū gaBam.

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Според мен е излишно да говорим за телевизии. Всички музикални канали са с катастрофален рейтинг, откакто Ютюб гръмна. Освен като фон на някоя вечеринка, не виждам кога някой би пуснал Планета или тв на Касъмови. Най-реалистично е да се направят общи награди, но пак ще има сърдити.

Глупости. Сигурно минаха 5+ години откакто Оцко е на дъното. Както виждаме Галин още се котира. Честно казано Галин не работеше ли с Оцко до 2016 някъде? Спомням си, че е казвал за Оцко, че генерално му се меси, за да не звучи както при останалите. 

Момче без сърце и със С мене да вървиш - предполагам са на Оцко, но не се сещамза други, дето като бийт да наподобяват.

Да, и Галин след Мегуста от 2017-та няма самостоятелен мегахит, а баш преди Мегустата беше пуснал дует с Лорена от Оцко. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , Andrew Cunanan. каза:

Не и при наличие на Фалшива кожа същата година!

Фалшива кожа беше като Шефката. Най-натрапваната за хит песен във форума. Към днешна дата напълно забравена.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Andrew Cunanan. каза:

image.png.c46f459833a50bc9f4f6fb7ad7061fa3.png

Какъв готов текст пък е имала Райна? Беше се появил някакъв текст тогава написан от форумно фенче, който беше нещо като:

”Нея ти целуваш в нощта, а за мен прошка една - умирам”.

Не знам дали Фокса говори за него.

Дори същия фен беше писал, че Райна вече дори снимала клип и бил готов, въпреки че точно тогава се появи албума и нямаше логика да клипира чисто нова песен, въпреки че за “Ена” щеше да е разбираемо. 
Самата Райна опроверга тези слухове в “Открит микрофон” на времето. 

Ето това също си плачеше са клип. Брутал.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой помни ли тази песен на Счетоводителката ?

Може да ѝ направи римейк, Галин да е в ролята на джуджето, в което е влюбена, а другите джуджета да са останалите алфи.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, DarkChild каза:

Фалшива кожа беше като Шефката. Най-натрапваната за хит песен във форума. Към днешна дата напълно забравена.

Всъщност, клипът към нея беше по-успешен, отколкото самата песен. Не мисля, че тя беше хит, дори когато излезна през 2008 година. Пуснете си турнето от 2009 или РД-то от края на 2008 да видите не особен прием. 
“Усещам те още” и “Оставяш петна” бяха много по-успешни. 

Номинациите на Андреа, Галена, Малина и Азис за сметка на Райна. 😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@-A. Коментирай и тези пародийни номинации за сметка на Нанковите “Нещо неморално” и “Грешка”, които са брутални клипове. 

“Като вирус”, “Не ми пречи”, “Леля Яно”, “Харесва ми” wtf? Кой ги е правил тези номинации не знам.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

@-A. Коментирай и тези пародийни номинации за сметка на Нанковите “Нещо неморално” и “Грешка”, които са брутални клипове. 

“Като вирус”, “Не ми пречи”, “Леля Яно”, “Харесва ми” wtf? Кой ги е правил тези номинации не знам.. 

Добро утро!

Ако гледаме реален вот съм сигурен, че ''Не ми пречи'' е спечелила. Виж феновете как пищят. Тогава Преслава беше такава сила, че в която и да е категория щеше да е с най-много реален вот.

Ами какво да кажа за номинациите ? Комично е. Пайнера години наред ИЗТЕЗАВАШЕ психически изпълнители като Райна дето не видяха никакви важни награди и номинации докато други благодарение на парите на свинете дето ги любиха получаваха всичко.

  • Like 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, -A. каза:

Добро утро!

Ако гледаме реален вот съм сигурен, че ''Не ми пречи'' е спечелила. Виж феновете как пищят. Тогава Преслава беше такава сила, че в която и да е категория щеше да е с най-много реален вот.

Ами какво да кажа за номинациите ? Комично е. Пайнера години наред ИЗТЕЗАВАШЕ психически изпълнители като Райна дето не видяха никакви важни награди и номинации докато други благодарение на парите на свинете дето ги любиха получаваха всичко.

Защо тогава Преси не беше с хита на годината и се налагаше да се качва на сцената да приглася на “Тупалка” и “За да те забравя”? Не е ли унизително за уж най-голямата?

Иначе албумът “Пази се от приятелки” ми е най-любимия такъв на Преслава и песни като “Феномен” и заглавната трябваше да станат много по-големи хитове, но тя си заряза и този албум де. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, GSA каза:

@-A. Коментирай и тези пародийни номинации за сметка на Нанковите “Нещо неморално” и “Грешка”, които са брутални клипове. 

“Като вирус”, “Не ми пречи”, “Леля Яно”, “Харесва ми” wtf? Кой ги е правил тези номинации не знам.. 

А защо не са номинирали ХИПНОЗА, след като е много по-як клип от "Леле, Янке" примерно... а и Глория се кълчи по-добре от Есил.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Фрагментацията е огромна. Това, което Пайнер наложиха всеки лейбъл да си има телевизия навреди много според мен. Тези, които гледат само Планета усещат, че нещо липсва, но съдържанието на Фен ТВ/Хит Микс е твърде оскъдно, и често пълнят дупки я с поп, я със сръбско. Остава ДСТВ, но там пускат главно самопродуциращи се. Не могат да го карат така вечно. Накрая ще загубят рекломодатели. Да, ТВ не се гледа толкова, но индустрията не е тотално заминала, и все още могат да намажат като за последно. Едни общи награди, които се излъчват на живо биха могли да предизвикат страшен хайп.

Доста хитро си беше през 2002. Буквално така Пайнера завладя 80% от целия пазар. Ако помниш дори пускаха поп музика в 10-11 всяка сутрин. Излъчваха гръцко, сръбско и тн. После, когато тв натрупа прекалено продукция и имаха всякакви изпълнители, разкараха чуждите проекти. 

Но Ютюб промени играта. Големият им канал не се адаптира навреме и отпаднаха. Трябваше да започнат с индивидуалните канали на всички едновременно. Що се отнася до ТВ - няма как да гръмнат с награди. Те навремето правеха по 10к зрителите на церемонията (демек два пъти само увеличение). Ако не пуснеха по някой репортаж в националните медии, никой нямаше да знае, че ПЕВИЦА е станала еди коя си. Виж, че зарязаха класации, интервюта, водещи. Нищо нямат (доколкото чета тук). Толкова е безсмислено. Ако имат рекламодатели - тях ги зарибяват в комбинирана сделка - ще те сложим на корица в Ютюб, реклама на всеки час по ТВ-то, на плочките на всички видеоклипове и тн. Не всички рекламодатели знаят и са проверили каква безсмислица е да рекламит по ТВ планета.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DarkChild каза:

Фалшива кожа беше като Шефката. Най-натрапваната за хит песен във форума. Към днешна дата напълно забравена.

Като става дума, май почти всички официални качвания на Шефката са изтрити.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Друго си беше с Нов фолк, макар че след Планета и той пропадна бързо. Ама най ме е яд за София Кабел фолк и Бойко Брайков с Хит коктейл. :D Много ме кефеше този тип и предаването му.

Едни Награди и едно РД в годината дърпаха жанра нагоре, било то и само на Планета ТВ. Задължително трябва да има отново награди и концерти и да се обединят фирмите + самопродуциращите се.

Даже защо да не са общи с попа и рапа, няма лошо. За момента в БГ няма никакъв шоубизнес. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, pacho каза:

Друго си беше с Нов фолк, макар че след Планета и той пропадна бързо. Ама най ме е яд за София Кабел фолк и Бойко Брайков с Хит коктейл. :D Много ме кефеше този тип и предаването му.

Едни Награди и едно РД в годината дърпаха жанра нагоре, било то и само на Планета ТВ. Задължително трябва да има отново награди и концерти и да се обединят фирмите + самопродуциращите се.

Даже защо да не са общи с попа и рапа, няма лошо. За момента в БГ няма никакъв шоубизнес. 

От това предаване единствено помня как 2 трети от всички позиции в класацията вървяха на черен екран :D, защото нямаха права да ги излъчват хахах

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

А защо Нов Фолк изчезнаха и Сигнал спряха да правят интервюта точно когато чалгата започна да става най-масовия жанр в България?

Май списанието фалира.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Май списанието фалира.

Не. От Пайнер им забраниха, за да може наградите на Планета да са единственото такова събитие за жанра и да затвърдят още повече монопола. Първо им спряха концертите в НДК, които си бяха традиция за Нов Фолк, много преди планета да се пръкне, като ги набутаха в чалга бардаци. И през 2012/3 мисля че спряха вече и списанието. То и без това си беше пародия и безкрайно лъскане на его за наши и ваши.  

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

А защо не са номинирали ХИПНОЗА, след като е много по-як клип от "Леле, Янке" примерно... а и Глория се кълчи по-добре от Есил.

 

/\e/\e, QHo cu e cynep k/\un.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...