Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

Между другото изключително женомразко мислене е това демонстрирано в такива статии и коментари. Винаги на преден план са жените в жанра, а не мъжете които са еквивалентни по вулгарност.

Понякога си мисля че българите искат жените да сложат бурките и да си крият дори глезените. А пък нека гледаме голотиите на такива като Галин и тези от Игри на Волята 24/7.

Въртяхме, сукахме и пак обърнахме вината към насилието над жени върху тях, а не насилниците.

Никой не е обърнал внимание и на текстовете на най-популярните бг рап песни в момента, които имат РЕАЛЕН ефект върху мъжете в таргета.
Свирки, deep throat, садо мазо, бой, друсане, изнасилване - но не Татяна е виновна че си сложила тел пред лицето!

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво изобщо има да се меси Франс прес в нашите мизерии и ние да се трогваме? Все едно 24 часа да напише критична статия за убития 17 годишен французин от френски полицай преди 3 месеца. И точно в последните 10 години чалгата е последният проблем за подрастващите...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен са прави със критиката към садо-мазото. С подобни проекти изпращат погрешното съобщение, че повечето жени се възприемат като обекти, които обичат да бъдат бити и унижавани от половинките си, съответно мъжете се чувстват овластени да им посягат физически, вербално, сексуално. Мисля че този тренд тръгна отвън, с филми като Здрач и Нюансите, ранните албуми на Lana Del Rey, все неща размазвани от критиците в САЩ, но явно много се котират тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Нека се даде път на по-отраканите изпълнителки, които излъчват увереност. Омръзна ми от разни с daddy issues. 

Ma me neBa4kume He neqm 3a cebe cu, a 3a feHkume cu - moBa ce xapecBa. neBa4kume Maam ckapugu u xogqm Ha Macaju, gopge fenkume Gu M/\amqm no naHe/\kume

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Ma me neBa4kume He neqm 

Много точно казано. В най-добрия случай разнасят микрофони за прикриване на реалната хралупо-пълнеща и приходо-носеща дейност ... 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:
WWW.PLOSHTADSLAVEIKOV.COM

Унизителният модел на поведение за жените, промотиран от чалгата, влезе във фокуса на световните медийни агенции покрай случая с 18-годишната Дебора, садистично нарязана с...

 

 

Cq npo4emox maq gpucHq. 3aBujgam Hu Ha kpacomama! 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

Според мен са прави със критиката към садо-мазото. С подобни проекти изпращат погрешното съобщение, че повечето жени се възприемат като обекти, които обичат да бъдат бити и унижавани от половинките си, съответно мъжете се чувстват овластени да им посягат физически, вербално, сексуално. Мисля че този тренд тръгна отвън, с филми като Здрач и Нюансите, ранните албуми на Lana Del Rey, все неща размазвани от критиците в САЩ, но явно много се котират тук.

О, повярвай ми, много жени обичат да бъдат бити и унижавани.. даже ги възбужда.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Cq npo4emox maq gpucHq. 3aBujgam Hu Ha kpacomama! 

 

Интересно, защо е сложена снимка на Татяна, която има съвсем различен фетиш от садо мазото? Или поне не е афиширала влечение към това, за разлика от дрискането в санитарни помещения на фитнес салони? 

А не примерно на оня боклук и парцал шЪ-Мара Отварачката, която се хвали наскоро в интервю че няма лимит нито на колко бой може да поеме, нито колко може да изхарчи? 

Аман от псевдодраскачи и пишман журналя, явно положението не само на местна почва е трагикомично. По тоя повод нека си припомним едно от най-значимите разследвания в историята на булгаристанската журналистика 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Fast каза:

Според мен са прави със критиката към садо-мазото. С подобни проекти изпращат погрешното съобщение, че повечето жени се възприемат като обекти, които обичат да бъдат бити и унижавани от половинките си, съответно мъжете се чувстват овластени да им посягат физически, вербално, сексуално. Мисля че този тренд тръгна отвън, с филми като Здрач и Нюансите, ранните албуми на Lana Del Rey, все неща размазвани от критиците в САЩ, но явно много се котират тук.

Повечето песни са точно обратното - жената доминира мъжа. Жената пее за това как не ѝ е нужен мъжа до нея, за да е щастлива.

Освен това жените имат пълното право да изразяват сексуалността си и това по никакъв начин не дава правото на който и да е мъж да им посяга.
Ако някой мъж е слушал “На тебе не отказвам” на Преслава и е приел песента като зелена карта да набие жена - това пак е негова вина, а не на Преслава или друга жена.

Цялото това нещо с “жената се приема като обект” РЯДКО съществува в реалния живот извън интернет. Но ЧЕСТО съществува мъжкия модел на мислене за бияч, цар на света и собственик на жена си.

И именно защото второто е нормализирано, възпявано (рапирано), героизирано в скечове, филми и популярни предавания проблема никога няма да изчезне.

Надавате вой на грешното място. И с чалга и без чалга - домашното насилие ще съществува в българската култура.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 7 минути, hohster каза:

О, повярвай ми, много жени обичат да бъдат бити и унижавани.. даже ги възбужда.

Нека се уточним. Много хора, не само жени, им харесва и възбужда да бъдат бити и унижавани.  

Обаче има момента че има голяма разлика от това боя и униженията да са между съгласни участници във възбуждащото мероприятие, и от това да избиваш комплекси посредством физическо и вербално насилие защото имаш подходяща и не особено противяща се жертва. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те Франция оправиха техните проблеми, тръгнаха нашите да решават. Това с Дебора е нищо, всяка седмица излизат новини: мъж дрогира жена си и я продавал на 160 човека за 5 години. Мъж държал и блудствал с жена си в мазето за еди колко си години. Мъж ебал щерка си и я държал затворник... Тръгнали на нас да дават акъл. Аре бегай. 

Единственото позитивно е, че Тоти е видяла френска преса. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Fast каза:

Нека се даде път на по-отраканите изпълнителки, които излъчват увереност. Омръзна ми от разни с daddy issues. 

Така е - крайно време е Персил, Галош, Азо, Анал, Гюрулту и Иваня да се пенсионират и да спрат да ни тровят с драмите си. На тяхно място да останат Ани Принцес, Ванчето Великова, Моан, Гибо бейби, Анастасия и т.н.

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Така е - крайно време е Персил, Галош, Азо, Анал, Гюрулту и Иваня да се пенсионират и да спрат да ни тровят с драмите си. На тяхно място да останат Ани Принцес, Ванчето Великова, Моан, Гибо бейби, Анастасия и т.н.

EMaHzunazuqma B neceH:


 

  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@xroflx9 Анди снима клип в Турция на следващата Оцкова песен

 

А Фатме е отворила салон за красота за кучета и всички колежки го промотират. Остава си най-безпроблемната!

IMG-8703.jpg

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , Andrew Cunanan. каза:

1 200 000 гледания за Рени може и да са равносилни на "хит", но това определено е един, ако не и най-големият флоп на Илиян. Да не говорим, че песента е една от най-отвратителните й. По-добре да беше нещо яко с 50 000 гледания като "Пусни това парче", отколкото тая повърня.

1 324 000 гледания в YouTube и 1 542 000 преглеждания във Facebook, щом трябва да сме точни. И “Пусни това парче” има 180 000 гледания + 60 000 на сръбската версия, та 240К. Но да, и аз бих се радвал “Губиш ти” например да беше получила повече внимание, самата Рени също. Но масовия потребител и търсенето са вече такива за съжаление. 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Fast каза:

Таня Боева е кандидат за общ. съветник от Възраждане...

1D5HyGK.png

Първата в чалгата с пенсия за заслуги и първата в квотата на Възраждане, а очаквахме това да е Манол. Икона!

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Andrew Cunanan. каза:

Първата в чалгата с пенсия за заслуги и първата в квотата на Възраждане, а очаквахме това да е Манол. Икона!

Не знам как решихте от 1 пост във фейсбук че Емануела е запален привърженик на Възраждане.

Тя споделя постове и за Румен Радев (президента), Бойко Борисов, най-вече Слави Трифонов - общо взето всичко което не е Киро.

Дори на стори няколко пъти беше споделила някаква партия “Български Социалдемократи”.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Не знам как решихте от 1 пост във фейсбук че Емануела е запален привърженик на Възраждане.

Тя споделя постове и за Румен Радев (президента), Бойко Борисов, най-вече Слави Трифонов - общо взето всичко което не е Киро.

Дори на стори няколко пъти беше споделила някаква партия “Български Социалдемократи”.

Очаквахме, че Манол ще влезе в политиката преди Танчето ни Боева, тва ми беше мисълта.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Очаквахме, че Манол ще влезе в политиката преди Танчето ни Боева, тва ми беше мисълта.

Всяка година от 2020/2021 насам ѝ предлагат и тя отказва.

За да стане политик трябва да си спре участията и да паузира кариерата като цяло.

Таня Боева няма такава и затова може да си го позволи.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Всяка година от 2020/2021 насам ѝ предлагат и тя отказва.

За да стане политик трябва да си спре участията и да паузира кариерата като цяло.

Таня Боева няма такава и затова може да си го позволи.

Коментирай това:

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава е зарязала услугите си в грижи за хората (баничарницата), за да се погрижи за по-добрите същества (кучетата)? Дори и без да й е останал глас още си е Ангелският глас на поп-фолка! :heart:

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Коментирай това:

 

Не е лъжа че Шабан Шаулич заслужава нобелова награда.

Рено̀ просто не се е изразила правилно защото ѝ е трудно да превключва от родния сръбски на български.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...