Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 27 минути, xroflx9 каза:

А някой знае ли защо По по по още не е качена в стрийминг платформите?

Защото дават преднина на гледанията в Ютюб. Само Пайнер и Даймънд ги качват на следващия ден. Забелязвам, че самопродуциращите се, Алфа, Меди (Мега стар) и тн изчакват по 5-6 дни. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Bunn каза:

Защото дават преднина на гледанията в Ютюб. Само Пайнер и Даймънд ги качват на следващия ден. Забелязвам, че самопродуциращите се, Алфа, Меди (Мега стар) и тн изчакват по 5-6 дни. 

Дано поне качат друга версия както бяха направили с ВНЛ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Bunn каза:

Защото дават преднина на гледанията в Ютюб. Само Пайнер и Даймънд ги качват на следващия ден. Забелязвам, че самопродуциращите се, Алфа, Меди (Мега стар) и тн изчакват по 5-6 дни. 

По-скоро им е бавен дистрибутора.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

@xroflx9 втори ден подред сме нагоре

IMG-8682.jpg
 

И не само! Повече от 1 година след пускането - трябва по-често да залага на песни без отсвири явно.

IMG-8683.jpg

+

IMG-8685.jpg

Явно затова мелето не я е споменавал вече втори ден.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Emanuela.Carey каза:

@xroflx9 втори ден подред сме нагоре

IMG-8682.jpg
 

И не само! Повече от 1 година след пускането - трябва по-често да залага на песни без отсвири явно.

IMG-8683.jpg

+

IMG-8685.jpg

Устните мръсни е eдин от малкото случаи в които една песен тръгва след всяка песен автоматично на тия които слушат от рандъм shuffle. Забравям те на Фики и Тита по същия начин почти година след излизането тръгна да прави по МНОГО стриймове. Не мисля че и двете песни са хитове, просто късмет...

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Устните мръсни е eдин от малкото случаи в които една песен тръгва след всяка песен автоматично на тия които слушат от рандъм shuffle. Забравям те на Фики и Тита по същия начин почти година след излизането тръгна да прави по МНОГО стриймове. Не мисля че и двете песни са хитове, просто късмет...

Това се случва индивидуално и различно при всеки акаунт. На мен постоянно ми тръгват автоматично Чаткаш ли на Диона или Имам новина на Ани Хоанг - пък не са направили някакви големи цифри.

Просто алгоритъмът е запомнил някаква схема по която си слушал.

Ти самия си казвал че Устните ти мръсни е хит, така че недей с цигански номера да не захапя и аз!

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Това се случва индивидуално и различно при всеки акаунт. На мен постоянно ми тръгват автоматично Чаткаш ли на Диона или Имам новина на Ани Хоанг - пък не са направили някакви големи цифри.

Просто алгоритъмът е запомнил някаква схема по която си слушал.

Ти самия си казвал че Устните ти мръсни е хит, така че недей с цигански номера да не захапя и аз!

Бе стига човек, на път е да се превърне в най-стриймвана песен на Мануелция, която има по-големи хитове и в флоп ерата си.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Fast каза:

По-скоро им е бавен дистрибутора.

Точно така. Ако песента е качена навреме и е зададена дата за пускане - ще си тръгне на датата. Ако е качена два дни преди премиерата на клипа - няма как да стане. За някои платформи отнема повече от 2 седмици да се дистрибутира песен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Бе стига човек, на път е да се превърне в най-стриймвана песен на Мануелция, която има по-големи хитове и в флоп ерата си.

Много от песните ѝ набраха цифри в последните години, а не в пика им.

Ако Спотифай имаше повече слушаемост в България през 2016-2017 Без чувства и Като Теб сигурно щяха да имат много повече.

Устните ти мръсни си има реална слушаемост и интерес. Особено защото страни от мазното звучене на цигански оркестър и рециклирани отсвири.
Една от най-интересните композиции на Ганев за миналата година.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Къде ще я праща, тя тамън си купи 2 имота според жълтите сайтове.

Иначе този дует за кога го пази.... от миналата зима говори за него.

Вярно е за имотите. А за дуета Рени спомена за първи път на 13.04. Песента записаха на 22.06, видеото пък бе заснето на 30.08. Октомври е приемливо да се презентира, спрямо съобразяването с графика на всички, замесени в проекта. 
 

Време е да я пуска иначе, да. Вече е цяла година без хит, не може така :ae:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DenFevgo каза:

Точно така. Ако песента е качена навреме и е зададена дата за пускане - ще си тръгне на датата. Ако е качена два дни преди премиерата на клипа - няма как да стане. За някои платформи отнема повече от 2 седмици да се дистрибутира песен. 

Кашата при KVZ идва оттам, че са дистрибутори на дистрибутори. За да стигне сънгъл или албум до дигиталните платформи първо трябва да преминат през хиляда души, едни да ги одобрят, други да доставят нужните файлове, а това отнема време. Пайнер го нямат този проблем, защото качват през главен дистрибутор, който има директен достъп за навсякъде и все едно качват в YouTube.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста по-стара чалга изчезна от платформите след като беше качена миналата година.

Не знам правата ли им изтичат или са били качени без уредени такива.

На Камелия явно затова не ѝ се занимава. Само Десис проявява инициатива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обикновено трябва да подновяват правата на всеки 10 години. Много сте сладки като се хвалите с позиция #25, когато песента е на 10 дни и най-пиковата позиция е била #15 :D 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Доста по-стара чалга изчезна от платформите след като беше качена миналата година.

Не знам правата ли им изтичат или са били качени без уредени такива.

На Камелия явно затова не ѝ се занимава. Само Десис проявява инициатива.

Забелязах че тази година Ара и Диапазон (като все така игнорват всичко преди 2007 г.) са се впрегнали да качват всичко наново. При тях срещал ли си албуми с изтрити песни?

Иначе на Камица не й пречи да трие фенски качвания от тубата. Според мен просто няма човек да й изглади старите неща, или правата на повечето песни още са у Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Забелязах че тази година Ара и Диапазон са се впрегнали да качват всичко наново. При тях срещал ли си албуми с изтрити песни?

Албумите на Емануела Буря от Емоции и Алисия Имаме ли Връзка ги няма вече няколко месеца.

На Теодора Моят Номер я качиха и стоя 1-2 месеца преди да я изтрият.

На Тони Стораро са изтрили някои от старите като Отличен 6.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

Обикновено трябва да подновяват правата на всеки 10 години. Много сте сладки като се хвалите с позиция #25, когато песента е на 10 дни и най-пиковата позиция е била #15 :D 

IMG-8508.gif

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Runevski каза:

Време е да я пуска иначе, да. Вече е цяла година без хит, не може така :ae:

То да беше само тази година. Или петилетка. Определено обаче печелиш интернеда днес с този виц. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , DarkChild каза:

Ами тука във форума представите за хит и звезда не са по-малко абсурдни.

Защото са ни вглъбени и създадени от "видни" журналисти като Маргарит дьо Лозан, онази стрина с поличките и очилата от Сигнал. бг, Хариета Янакиева и сие долнопробни фусти, които години наред лизаха задниците на чалгарките и обявяваха бъдещите им песни като "следващия хит на..." Да не отварям уста и за слогана- "Времето минава, а Глория остава" - болна работа.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , DarkChild каза:

Говори се, че бившият на Рени отново искал да я праща в Израел.

Сигурен съм, че ако я изстреля с катапулт към държавата ХИКС, когато тя се приземи и живо стръкче трева няма да остане. :) 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Illyria каза:

Не знам коя е и не съм ѝ фен, но ето на Камелия - Оргазъм. Заклевам се, нищо не съм посочил за ориентацията, но на всяко изображение генерира само момичета без изключение. Единствено съм поставил текста.

 

Как ме гледаш страстно ти сега,

значи ли това флирт с теб сега?

Горя, кожата ми наслаждава се,

навлажнява се от сигналите.

Горя, изпотеното ти тяло,

мен побърква ме изцяло и във мен си ти.

 

Полудявам, твоите ръце ме изгарят и желая те.

Полудявам, докосни ме ти, целуни ме, моят свят бъди.

 

Как целуваш точно там така,

влез във мен сега, влез до край сега.

Горя, кожата ми наслаждава се, навлажнява се.

От сигналите горя. Изпотеното ти тяло,

мен побърква ме изцяло и във мен си ти.

 

 

Първи куплет

image(35).png.350d622509c5f98ac117e1859dd8467a.png

image(36).png.47c7e162479c781fdc43609121456283.png

image(37).png.93c6d7b680aa87c7d3afabe7fd5386b3.png

Припев

image(34).png.7e33b15ee439367acfe833e8b74be7ab.png

image(38).png.d39b2e80e38401b740caa6fe2c1bca5b.png

Втори куплет

image(41).png.7b1f8b2a7ec20eb7821929f5dd66bc65.png

image(40).png.9253d5802cf03e5613996c1f453a942d.png

image(39).png.f22f6bccd7cb02c4a2d773627bda51cd.png

Какъв е този парад на хетеросексуалността с тия фърчаци вагини и женски цици??? Отвратително! Болно! Ненормално!

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Emanuela.Carey каза:

 

Ти самия си казвал че Устните ти мръсни е хит, така че недей с цигански номера да не захапя и аз!

"Хапи, аз така обичам..."

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...