Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Не знам как решихте от 1 пост във фейсбук че Емануела е запален привърженик на Възраждане.

Тя споделя постове и за Румен Радев (президента), Бойко Борисов, най-вече Слави Трифонов - общо взето всичко което не е Киро.

Дори на стори няколко пъти беше споделила някаква партия “Български Социалдемократи”.

Политическите й виждания са най-близки с тези на Възраждане, т.е. анти-системен национал-популизъм, придружен с русофилия. Общо взето нищо не я дели от бабките, които си искат Бай Тошо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Политическите й виждания са най-близки с тези на Възраждане, т.е. анти-системен национал-популизъм, придружен с русофилия. Общо взето нищо не я дели от бабките, които си искат Бай Тошо.

Гарантирам ти че Пресис е същата, ако не и по-зле. Да не забравяме че за нея Ковид и Войната са просто конспирации.

Скоро ще обуе стюардеските токчета и палтото, и ще тръгне по предизборни кампании да продава кебапчета на промоция.

IMG-9402.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Гарантирам ти че Пресис е същата, ако не и по-зле. Да не забравяме че за нея Ковид и Войната са просто конспирации.

Скоро ще обуе стюардеските токчета и палтото, и ще тръгне по предизборни кампании да продава кебапчета на промоция.

IMG-9402.jpg

Ми прави са и двете. 

  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

Гарантирам ти че Пресис е същата, ако не и по-зле. Да не забравяме че за нея Ковид и Войната са просто конспирации.

Скоро ще обуе стюардеските токчета и палтото, и ще тръгне по предизборни кампании да продава кебапчета на промоция.

IMG-9402.jpg

Много пъти съм го казвал, дистанцирал съм се от нея, още когато отказваше да пусне нова песен заради lockdown-а. Иначе тя не беше ли гербаджийка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Emanuela.Carey каза:

Гарантирам ти че Пресис е същата, ако не и по-зле. Да не забравяме че за нея Ковид и Войната са просто конспирации.

Скоро ще обуе стюардеските токчета и палтото, и ще тръгне по предизборни кампании да продава кебапчета на промоция.

IMG-9402.jpg

А не са ли?!
Всички знаем, че са проекти на МОСАД, МИ-6 и ЦРУ, за да намалят интереса към фамозната ѝ персона и още по-фамозното ѝ творчество!!!

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Много пъти съм го казвал, дистанцирал съм се от нея, още когато отказваше да пусне нова песен заради lockdown-а. Иначе тя не беше ли гербаджийка?

Ами споменавай я и нея де - всеки път Емануела, та Емануела.

Веднъж не видях да захапеш и Яница за това че “не вярвала в третия пол” защото “не било хубаво нещо”.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами споменавай я и нея де - всеки път Емануела, та Емануела.

Веднъж не видях да захапеш и Яница за това че “не вярвала в третия пол” защото “не било хубаво нещо”.

 

387028744_1982680242106069_4232258042117196539_n.jpg

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами споменавай я и нея де - всеки път Емануела, та Емануела.

Веднъж не видях да захапеш и Яница за това че “не вярвала в третия пол” защото “не било хубаво нещо”.

Преслава не ми се струва толкова политически вокална. Вече нямам тази енергия да ги следя всичките под лупа както едно време. Иначе Яница кога и къде го е казала това? Не се сещам.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

Всички чалгарки са демократки, русофилки и хомофобки без изключение.

Единствената либералка в жанра е Камелия.

IMG-4318.jpg

Аз съм на мнение че по-голямата част нямат идея къде стоят политически и се водят по близките и познатите си. Не ги слагай в един кюп с русофилите. Те да не са естраджийки?

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Вече нямам тази енергия да ги следя всичките под лупа както едно време.

Оценяваме че имаш енергия само и единствено за Емо

spacer.png

преди 11 минути, Fast каза:

Иначе Яница кога и къде го е казала това? Не се сещам.

Някакво интервю беше, може би Автограф или Бтв/Нова - тя не дава често интервюта така че не би било трудно да се намери.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Andrew Cunanan. каза:

Коментирай това:

 

XumoB xum!

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Оценяваме че имаш енергия само и единствено за Емо

spacer.png

Някакво интервю беше, може би Автограф или Бтв/Нова - тя не дава често интервюта така че не би било трудно да се намери.

Tq QHka HqkoGa gaBa/\a /\u e uHmepBioma no 1/2/3 kaHa/\ 😅

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

XumoB xum!

Tq QHka HqkoGa gaBa/\a /\u e uHmepBioma no 1/2/3 kaHa/\ 😅

Яница става единствено да я канят в предаване за обзавеждане и декор, друг такъв експерт в подбора на подходящи ;) лампиони нямаме ... 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Цеца е заявила позиции.

387483205_320770340547442_682120989386920896_n.jpg?stp=dst-jpg_p320x320&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=aee45a&_nc_ohc=091YcM3VexYAX-8w4wZ&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=03_AdQgdusTjiuaFBwGaOqDT0ElZTpNLSjBIqbKwT3n80Ozbw&oe=654CB8D4

Koq 67 /\u e Ceca 😍

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Яница става единствено да я канят в предаване за обзавеждане и декор, друг такъв експерт в подбора на подходящи ;) лампиони нямаме ... 

 

Heka ū e 3/\e - /\ugepka, Ha koqmo He ū ce Ha/\aGa ga npuka3Ba no npegaBaHuq

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Emanuela.Carey каза:

Ами споменавай я и нея де - всеки път Емануела, та Емануела.

Веднъж не видях да захапеш и Яница за това че “не вярвала в третия пол” защото “не било хубаво нещо”.

Права е. И аз не вярвам в третия пол, даже мисля, че не бива да съществува. Хубаво е, че вече всички почнаха да се усещат: UK премиера и главния им секретар, някои сенатори, Тръмп. Трябваше години Дж. К. Роулинг да търпи обиди от тези уроди. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Tq omgaBHa, Ma Heūce 😅

SIGNAL.BG

Легендарната фолк звезда Екстра Нина се завърна окончателно в България след дълги години, в които бе избрала да живее и работи в...

 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Emanuela.Carey каза:

Оценяваме че имаш енергия само и единствено за Емо

Усещам че и на теб не ти е особено приятно че поддържа подобни виждания, но си твърде привързан към творчеството й. Ето заради такива повече никога не бих станал фен на БГ изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Усещам че и на теб не ти е особено приятно че поддържа подобни виждания, но си твърде привързан към творчеството й. Ето заради такива повече никога не бих станал фен на БГ изпълнител.

Kaкво значи, то целия свят върви натам. Ние йм се смеем на Емануела, но тя се оказа права. Яница също. Ето ти разбиранията:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Е как Яница не вярва в третия пол като самата тя е представителка на него???

Все бях виждал хора да не вярват в себе си, ама човек изначално и изконно да се отрича от това, което е - за първи път!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...