Jump to content

Поп-фолк скандали (октомври 2023)


Препоръчани коментари

Абракадабраааааааааа - Балерина - Балкания - Израел и Палестина,Пиян, Биби-Хабиби. Интервю с Теа Чая! ❤️ 

А вие пиете ли чай за вашата Чакра? 
Комплект от 7 билкови чая ЧАКРА - Montecristo

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Andrew Cunanan. каза:


Обаче лонджевитото, което има тази песен >>>>>>
Аз прогнозирах 7 милиона за година, а тя до няколко дни ще ги е ударила сумарно.

В Спотифай също е минала 500 000 отдавна и в дългосрочен план ще има над милион.

Тази песен ако беше самостоятелна на Преслава, щях да я харесвам повече. Гръка ми е излишен, не ми допада изобщо, нито се отличава с нещо. Среден хит, сезонен. Годината е слаба за Преса. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

Тази песен ако беше самостоятелна на Преслава, щях да я харесвам повече. Гръка ми е излишен, не ми допада изобщо, нито се отличава с нещо. Среден хит, сезонен. Годината е слаба за Преса. 

То самата година е мега слаба, само Галена, Меди, Джордан и Янева имат хитове, плюс Ела, хабиби на Счета и Галин и Тик-Ток песничките на Фики. Да не говорим, че дори Азис видя хит заради Галена.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Защото има ореол над главата, истинска светица

 

npo4emox ope/\ 🤣🤣🤣

преди 2 часа , Bunn каза:

То самата година е мега слаба, само Галена, Меди, Джордан и Янева имат хитове, плюс Ела, хабиби на Счета и Галин и Тик-Ток песничките на Фики. Да не говорим, че дори Азис видя хит заради Галена.

+

u Bcu4ko Ha AHu npuHzec. XumoBa GoguHa cu e!

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Stela каза:

Тази песен ако беше самостоятелна на Преслава, щях да я харесвам повече. Гръка ми е излишен, не ми допада изобщо, нито се отличава с нещо. Среден хит, сезонен. Годината е слаба за Преса. 

Единици са песните тази година, които имат такова задържане, а тази и на Александрова са май единствените тръгнали с под 200 000 за първото денонощие, така че....

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , WindWalkerMonk каза:

Защото сама се е гримирала и е прекалила с фондютена. 

По-скоро не е избрала правилния нюанс, но няма значение - все изглежда нелепа.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Каня ви на марихуана парти в Плаза. Ето селфи на Косето-Босето как събира ма'тряла. 

FB_IMG_1697089270348.jpg

Наистина не ми е ясно този човек как оцелява, честно...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Emanuela.Carey каза:

10 милиона РЕАЛНИ гледания за по-малко от 3 месеца, а песента все още си гърми все едно е излязла вчера

 

Коментар, че Емилия колкото и комплексирана да я изкарват тук, си прие провала и не купува гледания!

 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Emanuela.Carey каза:

10 милиона РЕАЛНИ гледания за по-малко от 3 месеца, а песента все още си гърми все едно е излязла вчера

 

Официално - хита на годината. Гръмна още като излезе, 3 месеца по-късно все още е тренд в тикток и се слуша.

Азис, ако ще и Майкъл Джексън от гроба да изкара, няма да успее да го мине Джордан тая година. 

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...