Jump to content



Поп-фолк скандали (септември 2023)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, THE IIconic каза:

@Emanuela.Carey познай кой го е накарал да се за Игри на волята

FB_IMG_1693812046203.jpg

Дано се изложи за да го нахрани пак ❤️

Още чакаме “Микроб” дето е писана за него

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Ужас, не ми се мисли по какъв безличен начин Галин ще въведе Дебора в музиката. Точно нея, която е симпатична на народа и с правилните песни има сериозен шанс да бъде приета и извън чалга средите.

Иначе в Игри на волята тази година явно Десс и Емануела са си изпратили свои хора, за да замажат фиаското от разменените песни. Освен възлюбения на Емануела там е и модела от клиповете им, а също така и един фен на Доня, който твърди в ефир, че тя му е била първата тръпка. :D

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

Ужас, не ми се мисли по какъв безличен начин Галин ще въведе Дебора в музиката. Точно нея, която е симпатична на народа и с правилните песни има сериозен шанс да бъде приета и извън чалга средите.

Иначе в Игри на волята тази година явно Десс и Емануела са си изпратили свои хора, за да замажат фиаското от разменените песни. Освен възлюбения на Емануела там е и модела от клиповете им, а също така и един фен на Доня, който твърди в ефир, че тя му е била първата тръпка. :D

Ma 6mo ucka6 ga bigam npueMaHu u3BiH 4a/\Ga cpegume? KakBo ga goka3Bam? napu /\u 6me cne4e/\qm?

a3 ci6mo He npueMaM Tomo, Momo, Mapa mu u/\ueBa, gapa-Mapa, GpaFa u cue. ga Go gyxam!

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Emanuela.Carey каза:

Дано се изложи за да го нахрани пак ❤️

Още чакаме “Микроб” дето е писана за него

 

Каза, че тя го накарала да се запише 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, asylum каза:

Ma 6mo ucka6 ga bigam npueMaHu u3BiH 4a/\Ga cpegume? KakBo ga goka3Bam? napu /\u 6me cne4e/\qm?

a3 ci6mo He npueMaM Tomo, Momo, Mapa mu u/\ueBa, gapa-Mapa, GpaFa u cue. ga Go gyxam!

 

Просто изпитвам сантимент към времената, в които имаше изявени лидери, чиито песни се знаеха от цялата държава и се харесваха от почти всички. И дори не говоря само за чалгата, макар и само нейното развитие да съм проследил. И в соца и дори преди това не знам да е имало период, в който нещата да са били толкова зле и ТОП изпълнителите да са се слушали само от определени кръгове. Вкарването на чалгата в дискотеките довърши българската музика.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Просто изпитвам сантимент към времената, в които имаше изявени лидери, чиито песни се знаеха от цялата държава и се харесваха от почти всички. И дори не говоря само за чалгата, макар и само нейното развитие да съм проследил. И в соца и дори преди това не знам да е имало период, в който нещата да са били толкова зле и ТОП изпълнителите да са се слушали само от определени кръгове. Вкарването на чалгата в дискотеките довърши българската музика.

Как да няма изявени лидери? Кога е имало по изявена лидерка от Ванчето с хит който не просто пръска а направо дава до ташак? 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Как да няма изявени лидери? Кога е имало по изявена лидерка от Ванчето с хит който не просто пръска а направо дава до ташак? 

 

U e npu3Hama on cu4ku!

 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разгеле, реши се най-накрая Галена да се махне от Пайнер. Но по-добре късно, отколкото никога. Требваше загубена кауза като Деса да бъде реанимирана, за да поверва, че навън не е толкова страшно. Но както и да е, много хубава новина. Въобще напоследък всички са едни такива готини в тая чалга, дори отврат като Азис. А дъртия се предаде, този път окончателно. Сега заслужава една назидателна тирада от към Банишора, но там са широко скроени, не гризат от жив труп докато е още топъл, както целия Пайнер по команда правеше с тях през 2014. Странно нещо е живота, винаги в края на всеки цикъл слага нещата на мястото им.

Мислех да пиша нещо на панаира тук, но немаше смисъл. Факт е, че дори безсмъртни като Миле Китич и Драгана остаряват. Да, публиката пак е там, но и приблизително не е същото на техен концерт в сравнение с преди 10, 20, камо ли преди 30 години, когато за пръв път пяха на стадиона тук при нас.

Меди е абсолютният чалгар № 1 в момента и дори Азис не може даже да го доближи. Имаше най-много хора, заедно с Драгана, приет бе по-добре и от Фики през 2014-15. Всичко, до което се докосне му се получава. От гребена на вълната се вижда чудесно и само може да съжалява, че няма турнета за да бъде коронован.

За кака ви Камс нема да досаждам. Последен ден, уж никой на панаира и като излезе, все едно от дупките излезе тоя народ и пее та се къса. Общо взето си е вечна в тоя бизнес и нема мърдане с годините, дори и с носа, замръзнал в кота последен стадий. Не ще да се изправи накрая, но и това е решимо. Иначе, спица и половина. Имам чувството, че се стяга за нещо като Плейбой, щото много у форма, ама много.... и в нова 7-ца си вози гъза. 

Иначе поздрав с безспорния хит на 2023.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, ти как мислиш, дали Пайнер въобще съществуват като активна компания? Но мен ми се струва, че през 2020 Митака я изостави напълно тази фирма и всичките опити от тогава до сега са на някакъв свободен принцип. Който иска - отива там. Който иска - тръгва си.

Иначе за Джордан и аз се канех тези дни да го отбележа - но тази песен наистина отива към най-големия хит за годината. Голям кеф да го гледаме как се справя сам без някакъв изявен гръб (да се надяваме, че приятелката му Янева не е намесена) и как издухва фалшивия трафик на други с продукт, което осезаемо има успех - макар и като цяло да не е нищо особено, поне според мен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, foxy_vd каза:

 

Иначе поздрав с безспорния хит на 2023.

 

С тази песен се случиха две неща - за първи път изпълнител прави хита на годината на 17-тата си година от дебюта, и за първи път тази песен е толкова дебилна. 

Все е имало кючеци, все е имало песни за дискотеките, но хитове на годината бяха "Лъжа е", "Кой", "Шампанско и сълзи". 

Част от мен се радва на залеза на Пайнер. Браво за турнетата и хубавите песни, които продуцира, но грешните решения и неадекватното отношение когато си повярва много го смачкаха и с право. Има си пари човека, няма да го мисля. Още по-изненадан съм откъде изскочи Сашка Ангелчето и как сама се набута като промоутър номер 1 в България, буквално от нищото. Чак е невероятно. 

Всеки случай чалгата като музика на народа следва неговата линия и неговият възход и падение. Логично беше фолка от 2006 да е романтичен, с поп звучене, леко детински и с много надежда в текстовете. Държавата беше в такова състояние. 

Точно както е логично фолка от 2023 да е просташки, агресивен, еднотипен, леко психо и меркантилен. Светът е в такова състояние. 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела с песен от Ганев - този път е сменила Мавродиева с Петя Радева. (Нотариално Заверен, Купих Ти Сърце, Гледай ме на Снимка са нейни)

(Надявах се да пусне нещо от Пашев, но може би не иска да работи с него вече заради Денис.)

IMG-7583.jpg

@Just_Me да не би дуета на Азис да е с нея?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Thecranfan каза:

С тази песен се случиха две неща - за първи път изпълнител прави хита на годината на 17-тата си година от дебюта, и за първи път тази песен е толкова дебилна. 

Все е имало кючеци, все е имало песни за дискотеките, но хитове на годината бяха "Лъжа е", "Кой", "Шампанско и сълзи". 

Част от мен се радва на залеза на Пайнер. Браво за турнетата и хубавите песни, които продуцира, но грешните решения и неадекватното отношение когато си повярва много го смачкаха и с право. Има си пари човека, няма да го мисля. Още по-изненадан съм откъде изскочи Сашка Ангелчето и как сама се набута като промоутър номер 1 в България, буквално от нищото. Чак е невероятно. 

Всеки случай чалгата като музика на народа следва неговата линия и неговият възход и падение. Логично беше фолка от 2006 да е романтичен, с поп звучене, леко детински и с много надежда в текстовете. Държавата беше в такова състояние. 

Точно както е логично фолка от 2023 да е просташки, агресивен, еднотипен, леко психо и меркантилен. Светът е в такова състояние. 

 

 

 

 

 

Напълно съм съгласен, единствено към последното трябва да добавя, че колкото и да предпочитаме онова време преди 2006, същевременно насред романтиката тогава възникнаха и корените на днешния тотален разпад. Това през 2005 певица номер 1 да ти изпее 'Бясно карай на червено' и народа да й се кефи, а 2 години по-късно краля на мафията да излезе лично да й връчи статуетка за Мега звезда... Ноу комент, то хубаво всички творци са свободни да си представят продукцията както пожелаят ама същевременно в подобно лабилно общество като нашето това се отразява пагубно. То не че в едни САЩ е много по-различно, де, и там още от миналия век си пеят за стрелби и убийства и виждаме до къде са се докарали днес.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, xroflx9 каза:

Този бившия на Емануела от Игри на волята много изсъхнал,а какво лъвче беше като влезе в Брадъра. Емануела му е изпила силите.

С толкова клетви дето ги пеем всички поне една ще го застигне!

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

925 преглеждания, 5 харесвания, 0 коментара, 0 споделяния, Facebook Reels от Vania Velikova. Vania Velikova · Оригинално аудио

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Thecranfan каза:

Още по-изненадан съм откъде изскочи Сашка Ангелчето и как сама се набута като промоутър номер 1 в България, буквално от нищото. Чак е невероятно.

Няма нищо невероятно. Това, че я представих тук покрай напускането на Пайнер от Кама не значи, че не е гравитирала около нея още от 13-14 годишна. Дори текстове за песни пишеше. Оправна мома е Сашето. Малко рамо да стигне до Весна Змиянац и натам стана по-лесно. Иначе, Меди Гогов си е лично нейна разработка. Което ще рече, че има звезда № 1 в чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, foxy_vd каза:

Няма нищо невероятно. Това, че я представих тук покрай напускането на Пайнер от Кама не значи, че не е гравитирала около нея още от 13-14 годишна. Дори текстове за песни пишеше. Оправна мома е Сашето. Малко рамо да стигне до Весна Змиянац и натам стана по-лесно. Иначе, Меди Гогов си е лично нейна разработка. Което ще рече, че има звезда № 1 в чалгата.

Какво стана с книгата, албума и концерта на Ками в Арената? Успя ли да я попиташ? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , foxy_vd каза:

Няма нищо невероятно. Това, че я представих тук покрай напускането на Пайнер от Кама не значи, че не е гравитирала около нея още от 13-14 годишна. Дори текстове за песни пишеше. Оправна мома е Сашето. Малко рамо да стигне до Весна Змиянац и натам стана по-лесно. Иначе, Меди Гогов си е лично нейна разработка. Което ще рече, че има звезда № 1 в чалгата.

Кажи й да подхване и новата лидерка сред жените. Нуждаем се да я видим с десетки милиони гледания и купища участия!

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey за какво ли пръскане става дума?

6-C1-C5-D8-B-F3-D6-431-B-8163-C42-A10-B9

За Русия, ваксините и хомофобията мога да я защитя, но тук не знам какво да кажа.

#ПълнаЛеща

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...