Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

Cardi B x Megan Thee Stallion - BONGOS - 8ми септември

Наистина имат някаква адженда срещу Ники.

Според мен ще ударят #1, а песента на Ники колкото и да е хубава ще флопне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.09.2023 г. от 11:16, Emanuela.Carey каза:

Фенове на Ариана са качили Fantasize в Спотифай и вече е минало 1 милион слушания

 

Те я реъплоудват, откакто я откупиха и постоянно се трие. Ако беше официална песен щеше да има доста доста милиони вече. Уви, Ариана не е Тейлър и си прави каквото си иска, а не каквото ще ѝ донесе пари и популярност от признателността на феновете. 😗

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.09.2023 г. от 21:46, Emanuela.Carey каза:

Албумите ѝ с The Scene ще са ми вечно любими.
Аз по принцип рядко слушам цели албуми, но тези 3 са от малкото, които мога да слушам без да скипна нито веднъж.

Каква е вероятността за новия албум пак да работи с Rock Mafia след като всички песни ще са upbeat?

Или пък Бритни пак да ѝ е написала песен

 

Абсолютно никаква! 

Всъщност в ново интервю дето даде каза, че е работила с някой автори от предни албуми, така че нищо не се знае. Изненадите предстоят!

Също така е казала, че в албума има песен в стила на It aint me, което ще е супер.

Най-вероятно лийд сингъла ще излезе окт месец като LYTLM.

Време е нейните фенове да направят този сингъл популярен в тикток, заслужава внимание!

Lady Gaga is officially featured on The Rolling Stones new album, the track is titled “Sweet Sounds of Heaven”.

ИСТИНСКА ЛЕГЕНДА! 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Марая пак с вайръл тикток песновка

Помня когато всички спамеха “Its a wrap” не толкова отдавна

IMG-7632.jpg
 

преди 1 час , -A. каза:

Абсолютно никаква! 

Всъщност в ново интервю дето даде каза, че е работила с някой автори от предни албуми, така че нищо не се знае. Изненадите предстоят!

Също така е казала, че в албума има песен в стила на It aint me, което ще е супер.

Най-вероятно лийд сингъла ще излезе окт месец като LYTLM.

Време е нейните фенове да направят този сингъл популярен в тикток, заслужава внимание!

Lady Gaga is officially featured on The Rolling Stones new album, the track is titled “Sweet Sounds of Heaven”.

ИСТИНСКА ЛЕГЕНДА! 

Догодина ще има турне, така че сигурно тогава най-после ще промотира песните от Rare.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Emanuela.Carey каза:

Марая пак с вайръл тикток песновка

Помня когато всички спамеха “Its a wrap” не толкова отдавна

IMG-7632.jpg
 

Догодина ще има турне, така че сигурно тогава най-после ще промотира песните от Rare.

Не вярвам!

Не мисля, че Селена ще направи някога пак турне.

Любимата ми песен от Ревивал!

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, -A. каза:

Не вярвам!

Не мисля, че Селена ще направи някога пак турне.

Любимата ми песен от Ревивал!

 

И мен ме съмнява заради лупуса някога да направи пълно турне като преди, но тя сама каза че работи по него

На мен от Revival любима ми е тази циганийка

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Карди и Меган с едва 1 милион гледания за 8 часа

 

Светът не беше готов за WAP2 затова и ни предложиха тази тъпотия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Emanuela.Carey каза:

И мен ме съмнява заради лупуса някога да направи пълно турне като преди, но тя сама каза че работи по него

На мен от Revival любима ми е тази циганийка

 

Това е ужасно! :D Скандализираш ме!

Сега съм зарибен по това! Кефи ме повече и от Падам.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , WindWalkerMonk каза:

мина покрай №1. 

Говорех за тази седмица, понеделник излиза чарта, култово на 09/11 - Paint the town red!

В момента се изкачи и на първо място най-стриймвани.

image.png.08fe2d8babe4347366c3918a5ff12b16.png

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Говорех за тази седмица, понеделник излиза чарта, култово на 09/11 - Paint the town red!

В момента се изкачи и на първо място най-стриймвани.

image.png.08fe2d8babe4347366c3918a5ff12b16.png

Може, да. Песента набира популярност. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бионсе върви сред най коментиращите и запалени фенове, но липсата на масови слушатели при нея винаги ми е била странна. Световните й хитове останаха в 2009 и може би е първия изпълнител който е на успешно турне в момента, но няма абсолютно никакво покачване на стриймове на песните й. 

Това е брутално иначе, както и целия албум.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Бионсе върви сред най коментиращите и запалени фенове, но липсата на масови слушатели при нея винаги ми е била странна. Световните й хитове останаха в 2009 и може би е първия изпълнител който е на успешно турне в момента, но няма абсолютно никакво покачване на стриймове на песните й. 

Това е брутално иначе, както и целия албум.

 

Тя от доста време вече прави музика главно за black queer обществото. Не е предназначена за mainstream мащаб.

В туитър имаше доста постове как в Европейските точки на турнето по-голямата част от публиката не е знаела доста песни.

Просто името ѝ тежи достатъчно да събере публика и без нови хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.09.2023 г. от 18:29, Emanuela.Carey каза:

Тя от доста време вече прави музика главно за black queer обществото. Не е предназначена за mainstream мащаб.

 В същото време 32 награди грами, което май е рекорд, но при всички положения повече от на изпълнители като Гага и Адел, които са тресли цялата планета с хитове години наред. Както и още поне 10 други, които са били супер актуални и слушани през годините, но са тотално недооценени от същата церемония, например Кейти Пери. Предполагаемите рекордни продажби на албумите на Бионсе хич не се връзват със стрийминга, който има.

Но факт, въпреки, че името и се надува изкуствено от толкова години билетите за турнетата й винаги се продават за секунди въпреки, че публиката, особено извън Америка не познава творчеството и. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, fearless` каза:

 В същото време 32 награди грами, което май е рекорд, но при всички положения повече от на изпълнители като Гага и Адел, които са тресли цялата планета с хитове години наред. Както и още поне 10 други, които са били супер актуални и слушани през годините, но са тотално недооценени от същата церемония, например Кейти Пери. Предполагаемите рекордни продажби на албумите на Бионсе хич не се връзват със стрийминга, който има.

Но факт, въпреки, че името и се надува изкуствено от толкова години билетите за турнетата й винаги се продават за секунди въпреки, че публиката, особено извън Америка не познава творчеството и. 

Грами май от доста време насам са с известна доза политическа нотка. Има доста изпълнители, които ги бойкотират.

Не че Бионсе не си е заслужила признанията и пълните стадиони - чисто от гледна точка на комбиниран талант (пеене, танцуване, сценична харизма) Гага, Адел и Кейти не могат да я пипнат. Конкуренция ѝ е само Шакира.
Но реално погледнато не е точно номер 1 както искат да си мислим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Грами май от доста време насам са с известна доза политическа нотка. Има доста изпълнители, които ги бойкотират.

Не че Бионсе не си е заслужила признанията и пълните стадиони - чисто от гледна точка на комбиниран талант (пеене, танцуване, сценична харизма) Гага, Адел и Кейти не могат да я пипнат. Конкуренция ѝ е само Шакира.
Но реално погледнато не е точно номер 1 както искат да си мислим.

Бионсе е неверпятен пърформар не мога да отрека, всяко нейно изпълнение е на много високо ниво. Нелепо е обаче да се твърди, че е над Гага и Адел, които имат качествема музика, хитове, име, пълнят стадионите и т.н. Даже е нелепо да се поставят в една и съща категория. Музиката и не стига до хората и няма как да остане във времето. След 30 години, никой няма да знае какво е пяла и как е била толкова известна, someone like you, hallo, bad romance, shadow и т.н. ще са класики. За разлика от грамитата това не може да се купи, нито с пари, нито с влияние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен била за Тейлър. Къде ли е била, когато си дръпна каталога от Spotify през 2014 г. защото уж не плащали достатъчно. Всички в индустрията знаят колко алчна може да бъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Тази песен била за Тейлър. Къде ли е била, когато си дръпна каталога от Spotify през 2014 г. защото уж не плащали достатъчно. Всички в индустрията знаят колко алчна може да бъде.

Отчасти си прав, ама ето виж, че дори на шофьорите от турнето си даде по 100 бона отгоре. Сега алчна, алчна ама раздава пари на екипа си като луда. Това алчните хора не го правят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Отчасти си прав, ама ето виж, че дори на шофьорите от турнето си даде по 100 бона отгоре. Сега алчна, алчна ама раздава пари на екипа си като луда. Това алчните хора не го правят. 

Нейната алчност се изразява повече в притежателното право. Да не посмее човек да семплира от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Fast каза:

Тази песен била за Тейлър. Къде ли е била, когато си дръпна каталога от Spotify през 2014 г. защото уж не плащали достатъчно. Всички в индустрията знаят колко алчна може да бъде.

Заради Тейлър платформите започнаха да плащат по-добре на изпълнителите и вдигнаха процентите. 
Преди тя да се разправя Apple Music не плащаха на изпълнителите за стриймове отчетени по време на “free trial” период.

Реално погледнато отстрани може да изглежда смешно изпълнител от нейния ранг да се сърди за “стотинки”, но тези пари биха били от значение за по-малки изпълнители, на които никой не би им обърнал внимание ако тръгнат да се занимават. 
Беше редно някое от големите имена да затвърди позиция за всички други.

преди 15 минути, Fast каза:

Нейната алчност се изразява повече в притежателното право. Да не посмее човек да сеплира от нея.

За това също съм съгласен с нея. Ние тук сме свикнали да пипаме и “семплираме” (крадем), но за всеки човек на изкуството това са часове, месеци, години труд, които някой просто взима наготово и прави “хит”.

Идва ми наум точно пример от нашата географска ширина как Фики открадна от Румънеца и Енчев, и направи глобален хит, за който те не са видяли и един лев.

Има много неща, за които Тейлър е досадна, но съхраняването и оценяването на собственото си изкуство не е едно от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че схващам каква е идеята на Риана. И е брилянтна, всъщност. Учила се е от най-големите като ABBA, да е активна около десетина години и после да се оттегли за много дълго време. Междувременно публиката да жадува за нейното завръщане, да слуша стария каталог и да се кефи на чат-пат рандъм песнички или концерти. Тотален статут на легенда си създава така, струва ми се че и Адел мисли да се насочи натам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...