Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, -A. каза:

SG: Calm down е хитче!

SG: Сравнява едва ли не NRO с LYTLM! 😂😂😂😂

Е, аз съм уточнил, че не включвам LYTLM в уравнението, но... щом само така можете да пренасочите темата към майтап към SG, за да пробваме пак да подминем темата, че Селена Гомез не е същата звезда като едно време...

И за Алфа доста ирония съм влагал в повечето време, но...

преди 24 минути, -A. каза:

Не беше ли ти човека дето преди няколко седмици каза, че Цветелина Янева манипулира спотифай и заради това е номер едно? Сега де превърна в най-важния показател. 😂

Нормално е Майли да води. Песента получи много по-добър roll out от на Селена, феновете пак си измислят viral tweets че клипа е сниман където WB и идва с доста интересен документален филм.

Песента на Селена с какво дойде ? С нищо!

Много е сладка Селена, факт. Най-успешния и задържал се Дисни продукт за 21 век! 
 

NRO една песен дето Кейти пусна уж ей така а накрая я вкара в албума за да има нещо като хит. 

Ами аз и в поста горе си казах, че Spotify е манипулируема класация. Вече в нищо не може да си вярва, когато нещата стигнаха дотам не да се предлага хубава музика, а да се гони някаква псевдо слава - като тази на Цветелина Янева и като тази на Селена Гомез ако номерът им пак да я бутнат на front and center място в TTH беше проработил. ;)

Бритни Спиърс е най-големия Дисни продукт (встрани от киното) - и за 20ти, и за 21ви век. ;) Но и да гледаме само тези, които са били към Дисни този век - oh my, Линдзи Лоън е толкова по-легендарна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, -A. каза:

Твоята любимка е една разбивачка на семейства и последните и последните и два номер едно хита са благодарение на Абел а този с Бийбър беше адски изнасилен!!

рекох и отсекох!

сега давай, убий ме вербално! Готов съм.

Да не отваряме темата за слуховете за селена, защото няма да ти харесат.

Ариана не е издавала музика от 2020. Ремиксите с Абел са си негови песни, сега можеш да се заядеш за успеха на Don’t look up примерно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, SG каза:

Е, аз съм уточнил, че не включвам LYTLM в уравнението, но... щом само така можете да пренасочите темата към майтап към SG, за да пробваме пак да подминем темата, че Селена Гомез не е същата звезда като едно време...

И за Алфа доста ирония съм влагал в повечето време, но...

Ами аз и в поста горе си казах, че Spotify е манипулируема класация. Вече в нищо не може да си вярва, когато нещата стигнаха дотам не да се предлага хубава музика, а да се гони някаква псевдо слава - като тази на Цветелина Янева и като тази на Селена Гомез ако номерът им пак да я бутнат на front and center място в TTH беше проработил. ;)

Бритни Спиърс е най-големия Дисни продукт (встрани от киното) - и за 20ти, и за 21ви век. ;) Но и да гледаме само тези, които са били към Дисни този век - oh my, Линдзи Лоън е толкова по-легендарна...

Всяка класация е манипулируема. Специално спотифай отчита слушане на 30 секунди като за начало. 

Изобщо кво спорите за класации? Откакто не са по продажби на физически носители, показват само кой бълва най-много или е с най-откачени фенове без друга работа да ги манипулират. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Lelqtian каза:

Всяка класация е манипулируема. Специално спотифай отчита слушане на 30 секунди като за начало. 

Изобщо кво спорите за класации? Откакто не са по продажби на физически носители, показват само кой бълва най-много или е с най-откачени фенове без друга работа да ги манипулират. 

Аз понякога се замислям даже и за физическите носители от едно време. Приемали сме за факт само каквото някой ни е казал. Ама за тогавашните звезди с или без цифри просто се говореше навсякъде, тъй че с или без отчети манията си беше реална.

Селена и Майли имаха такава слава до към 2013-14. После Селена успя да се задържи повечко с още няколко хита и медийна слава, което заблуди феновете й, че е нещо много повече от другите от своята генерация. Ама Хана Монтана и това, което се случи с нея през 2013 >>> кариерата на която и да е Дисни звезда от тази генерация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Пожелавам ѝ тогава още много флопове като този

 

Стига си купил гледания на Селена, купи малко и на Емануелция. 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Добре, че беше този форум, за да разбера, че в Лили дрогерия има продавачка на име Селена Гомез. 🤭

Може да забравиш този горчив момент като си вземеш нещо хард, тъкмо ще подпомогнеш и малкия квартален бизнес на дрогерията на леля Демче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Кой не си го е пуснал отново и е зациклило? Със 716 милиона гледания за година ли? Не сте си пили хапчетата днес.

100 милиона за първите 24 часа и 616 милиона за останалите 355 дни? 

🤣 И ти твърдиш, че е хит? Тея гледания за месец-два трябваше да ги е навъртяло при тази мастодонтна премиера, а не за цяла година. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Andrew Cunanan. каза:

Стига си купил гледания на Селена, купи малко и на Емануелция. 🤭

Стъпваш на минно поле вече

spacer.png
 

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

100 милиона за първите 24 часа и 616 милиона за останалите 355 дни? 

🤣 И ти твърдиш, че е хит? Тея гледания за месец-два трябваше да ги е навъртяло при тази мастодонтна премиера, а не за цяла година. 

Да хит е

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

.@SelenaGomez 's “Single Soon” had the biggest debut of the week on Spotify (Unfiltered):

#1. Single Soon — 4,218,704

#2. Used To Be Young — 4,183,847

Излезнаха unfiltered слушания от Спотифай.

@SG, очаквам твоя коментар.

Спокойна събота ❤️ 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, -A. каза:

.@SelenaGomez 's “Single Soon” had the biggest debut of the week on Spotify (Unfiltered):

#1. Single Soon — 4,218,704

#2. Used To Be Young — 4,183,847

Излезнаха unfiltered слушания от Спотифай.

@SG, очаквам твоя коментар.

Спокойна събота ❤️ 

Лол тотално разгромен съм задето баладата на неактуалната певица има с 35k по-малко от комерса на супер звездата.

Изобщо не сте разбрали какво точно твърдим няколко човека тук в последните дни и че дори като посочваме цифри и класации не става въпрос точно за самите цифри или класации... но щом ви е гордост да зачитате някакви 4М за титанична звездност и творческо дълголетие... ваш си избор. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ние поне имаме какво да зачитаме и гордеем. Ти от доста време не го правиш защото виждаме любимките ти къде дебютират - в дъното на класациите! Иначе още помня преди години как редовно изкарваше точно цифрите и класациите на Катюш Пери.

Слушайте истински хитове с прилични дебюти на сладката  Селина ❤️

Деми Ловато също е пуснала преди седмица рок версия на ''Конфидент'' - 900 хиляди в спотифай за 8 дни. Е припаднах ритуално!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , SG каза:

Наистина ли някой сериозно може да твърди, че песните от Rare изкл. LYTLM са по-големи хитове от Never Really Over? Селена точно с един единствен соло хит води Кейти в последните години. И с тонове добър мениджмънт. Останалото са разни рандъм колаборации, в които се е бутнала, каквито успешни и Катя има - като Con Calma и Feels. Да не говорим, че и трите етапа от падението й - CTTR, Bon Appétit и Swish Swish - ще останат в историята на музиката като нещо много по-легендарно от Calm Down и тем подобни сезонни песнички.

А Майли в момента води Селена в най-важния показател - Spotify. За мен западните класации продължават да вървят надолу и манипулацията в тях е много лесна като с пари ти бутнат песента в подходящите плейлисти, но отново там е проблема - Селена дори и с уредено номер 1 място пак не е над Майли. Не трябва ли огромната звезда, която твърдите че е, с лекота да издухва конкуренцията?

Как ще коментираш, че ако броим гледанията в тубата като основен критерии Бон Апети е по-голям хит от соловата кариера на Селена Гомез? 🤭🤡

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, -A. каза:

.@SelenaGomez 's “Single Soon” had the biggest debut of the week on Spotify (Unfiltered):

#1. Single Soon — 4,218,704

#2. Used To Be Young — 4,183,847

Излезнаха unfiltered слушания от Спотифай.

@SG, очаквам твоя коментар.

Спокойна събота ❤️ 

Когато не може нищо релевантно да бъде изтъкнато като факт по дискутираната тема, се пускат изсмукани от пръстите неща като този коментар. 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Аз никога не бих нарекла любимата си певица ПРОДУКТ. Нито като излезе новия ѝ проект ще кажа, че е супер като си е разградила филърите. От това по красноречиво за статута на Селена - здраве му кажете.

Айде поздрав с този ХИТ, все пак има 300 милиона. Талантът е близък до този на Сели, само кинтите са повече.

 

Като за начало аз никога не бих ознаменувал Селена като "певица", но всеки с фетишите си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментираш, че ако броим гледанията в тубата като основен критерии Бон Апети е по-голям хит от соловата кариера на Селена Гомез? 🤭🤡

Бон Апетит дори не е солова песен, за да я сравняваме със солови проекти

Да сравним Бон Апетит с Таки Таки - 4 на 4

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

От Дисни звездите Майли има най-голям пик, а Деми най-малък. 

Screenshot_20230826-222435-083.png

На Майли пика е бръснатата глава, на Деми предозирането, Селена не знам за какво така е тренднала в 2010та - може би като официално тръгнаха с Бийбър

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, -A. каза:

Да, ние поне имаме какво да зачитаме и гордеем. Ти от доста време не го правиш защото виждаме любимките ти къде дебютират - в дъното на класациите! Иначе още помня преди години как редовно изкарваше точно цифрите и класациите на Катюш Пери.

Слушайте истински хитове с прилични дебюти на сладката  Селина ❤️

Деми Ловато също е пуснала преди седмица рок версия на ''Конфидент'' - 900 хиляди в спотифай за 8 дни. Е припаднах ритуално!

Ами да, не отричам, че любимките ми са все някакви такива дето на даден етап сами си се довършват и стигат дъното. Това не значи, че не са си стрували, защото и много от големите признати артисти във времето са го правили btw. То понякога точно това значи да си артист, да не оставяш някой друг да ти лансира насоката в творчеството само с цената на единия временен успех.

По класации съм припадал преди години, но за радост установих, че не това е най-важното в музиката, нито пък наградите, защото често са твърде манипулируеми нещата. И все пак някои постижения просто са си groundbreaking - като например това в много по-добри времена за американския шоубизнес Кейти Пери да е първата и единствена жена с 5 последователни номер 1 сингъла от един албум, което в последствие вече 12 години никой не успява да достигне дори в стрийминг ера, в която номер 1 хитовете са станали дори още по-лесни. ;) 

преди 28 минути, Andrew Cunanan. каза:

Как ще коментираш, че ако броим гледанията в тубата като основен критерии Бон Апети е по-голям хит от соловата кариера на Селена Гомез? 🤭🤡

Помислих си по-рано да зачеркна по-подробно темата за това какви хитови флопове са всъщност песните на Катя от 2017, но няма смисъл. Когато любимките ми се сгромолясват го виждам и признавам, дори и понякога със закъснение. Затова дори тогава не съм зачитал 20-те милиона за ден на Бон апетит и Суиш суиш за повод за гордост, както фенове на Селена днес си мислят, че 4 милиона са достатъчни да я докажат като звездата, която я изкарват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Бон Апетит дори не е солова песен, за да я сравняваме със солови проекти

Да сравним Бон Апетит с Таки Таки - 4 на 4

Карди Би пак спасява кариери. Но така е като имаш 5 номер 1 сингъла в Америка, с 4 повече от тези на гримьорката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Emanuela.Carey каза:

Стъпваш на минно поле вече

spacer.png
 

 

По-добре "Мъже милиарди" в изпълнение на Манол да имат 716 милиона, отколкото 716 хиляди.
maxresdefault.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариана май са я кастнали за Мегара в Херкулес 😭😭😭

@Willy връща ми се задето спорех с теб за Риана и сега и аз ще чакам 7 години за албум от любимката си 🥲

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Ариана авторството винаги ще бъде на второ място. Тя самата е казвала, че е използвала Nickelodeon като stepping stone да стане певица, т.е. да хване тогавашния тийн таргет. Не мисля че ролите й ще продължават вечно. В момента ми е малко като Марая в Glitter ерата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...