Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, -A. каза:

От друга стана нека не забравяме, че в момента в САЩ е нещо страшно с кънтри музиката. Буквално следващата седмица най-вероятно целия топ 5 ще е с кънтри песни което не помня кога за последно се е случвало.

Мисля че Ники и Дожа ще се наместят с новите си песни - особено тази на Ники звучи обещаващо.

Но Single Soon беше доста смел експеримент имайки предвид, че в момента поп аудиторията е безсилна пред кънтри, латино и рап в USA.

Все пак според мен е по-добре че не заложи на сигурното - ако искаше можеше да пусне нещо като LYTLM или HWWIW.
Тъй като Calm Down в момента няма изглед да залезе скоро може да си позволи песен с по-умерен успех и да експериментира.

Иначе за албума бих искал колаборация с Лана и още песни продуцирани от Rock Mafia.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, -A. каза:

Няма да я промотира защото клетвите на някой форумци са я застигнали и си е счупила ръката преди няколко седмици и е претърпяла спешна и адски нужна операция!

Всъщност в някой държави започва да се изкачва и да достига нови peaks като например Австралия. От друга стана нека не забравяме, че в момента в САЩ е нещо страшно с кънтри музиката. Буквално следващата седмица най-вероятно целия топ 5 ще е с кънтри песни което не помня кога за последно се е случвало.

Албума се надявам да има добър roll-out. Искам лийд сингъл, искам промо сингъл, искам втори сингъл и после албум. Тази нова мода да пускаш в един ден лийд и албум мисля, че играе много лоша шега!

Нека не прекаляваме... какво означава изненадващо зле ? Най-силния и дебют (като стрийминг) в UK където не е много силна и не е много харесвана. Както споделих по-рано в някой държави като Австралия и Канада почва да се изкачва. Само в САЩ е зле. А и от друга страна не знам какво точно се очаква. И преди го написах и сега ще го повторя, дори най-големите хитове на Селена не са започвали обещавало. Изключение прави LYTLM. Тя не е Тейлър, че още първия ден да избухне и да има мега хит. Майли, която прави брутално промо с документалния филм и активна тик-ток кампания не е като да върви много по-добре. 

Според мен след някоя друга седмица може да се наложи. Песента е много чил, набива се в главата и в мисля, че има всичко нужно да стане радио хит. 

пс Ще дебютира между 20-10 място в hot 100. (Разликата тази седмица между 20 и 10 място ще е няколко точки според talk of charts). В другите държави също се очкава подобен дебют. Дай боже всеки да се представя толкова изненадващо зле.

Не знам ама преди години Деми все с някакви такива средни показатели дебютираше и дори аз не можех да отричам, че е слабо и не на нивото на голяма звезда (опитвах се, също като вас сега). А какво да кажем като в нейната позиция днес е Селена, за която също не съм отричал, че е по-голяма звезда.

Не знам, за мен си е голям спада на Селена след LUTLM. Тя не е Тейлър, но името й трябва да предизвиква по-голям интерес от настоящия, особено като е с подобна зарибяваща песничка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Emanuela.Carey каза:

Мисля че Ники и Дожа ще се наместят с новите си песни - особено тази на Ники звучи обещаващо.

Но Single Soon беше доста смел експеримент имайки предвид, че в момента поп аудиторията е безсилна пред кънтри, латино и рап в USA.

Все пак според мен е по-добре че не заложи на сигурното - ако искаше можеше да пусне нещо като LYTLM или HWWIW.
Тъй като Calm Down в момента няма изглед да залезе скоро може да си позволи песен с по-умерен успех и да експериментира.

Иначе за албума бих искал колаборация с Лана и още песни продуцирани от Rock Mafia.

Стига балади!! Стига драми!! Искам чил саунд като 'Hands to myself'' или нещо в стила 'Fetish'. Дано в албума има колаборации с топ звезди. 

Има много rumors, но накрая всичко ще се окаже фейк. Тя в интервю е признавала, че я е срам да кани хора за дуети и винаги го прави лейбъла, хъхъ.

преди 10 часа , SG каза:

Не знам ама преди години Деми все с някакви такива средни показатели дебютираше и дори аз не можех да отричам, че е слабо и не на нивото на голяма звезда (опитвах се, също като вас сега). А какво да кажем като в нейната позиция днес е Селена, за която също не съм отричал, че е по-голяма звезда.

Не знам, за мен си е голям спада на Селена след LUTLM. Тя не е Тейлър, но името й трябва да предизвиква по-голям интерес от настоящия, особено като е с подобна зарибяваща песничка.

Деми няма топ 20 хит от 2017 и през цялата си кариера има над 40 сингъла и само пет топ 20 хита. СТИГА ЛЪЖИ! СТИГА МАНИПУЛАЦИИ! СТИГА ПРЕПИСВАНЕ НА ИСТОРИЯТА!! 

Ако следеше Селена, но ти НЕ Я СЛЕДИШ а просто коментираш правейки се на голям експерт щеше да знаеш, че буквално в кариерата си има само няколко песни с дебют в топ 15 - LYTLM и Ice Cream (най-вече заради корейци). Всичко друго и дебютира под тази позиция и с времето се изкачва бавно, но славно. Уж в най-славните и времена (според теб) песни като ''Любовна песен'' са достигали само 22 позиция. Това провал ли я прави ? В днешно време е по-стриймвана от песни дето са били номер едно там! 

преди 4 часа , Willy каза:

Е ако беше дует или просто на фон в чужда песен щеше да е хит, просто Селена в лийд = провал.

Уили, 20 пъти го пишеш това, ето цитирам те, дано това те мотивира да спреш. Обърнахме ти внимание. Мерси.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , -A. каза:

Стига балади!! Стига драми!! Искам чил саунд като 'Hands to myself'' или нещо в стила 'Fetish'. Дано в албума има колаборации с топ звезди. 

Има много rumors, но накрая всичко ще се окаже фейк. Тя в интервю е признавала, че я е срам да кани хора за дуети и винаги го прави лейбъла, хъхъ.

Деми няма топ 20 хит от 2017 и през цялата си кариера има над 40 сингъла и само пет топ 20 хита. СТИГА ЛЪЖИ! СТИГА МАНИПУЛАЦИИ! СТИГА ПРЕПИСВАНЕ НА ИСТОРИЯТА!! 

Ако следеше Селена, но ти НЕ Я СЛЕДИШ а просто коментираш правейки се на голям експерт щеше да знаеш, че буквално в кариерата си има само няколко песни с дебют в топ 15 - LYTLM и Ice Cream (най-вече заради корейци). Всичко друго и дебютира под тази позиция и с времето се изкачва бавно, но славно. Уж в най-славните и времена (според теб) песни като ''Любовна песен'' са достигали само 22 позиция. Това провал ли я прави ? В днешно време е по-стриймвана от песни дето са били номер едно там! 

Уили, 20 пъти го пишеш това, ето цитирам те, дано това те мотивира да спреш. Обърнахме ти внимание. Мерси.

Ами щом и двете винаги дебютират извън Топ 10 не знам защо въобще някога сме зачитали която и да е от двете за много по-голяма от другата и за някакъв фактор.:whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , -A. каза:

Стига балади!! Стига драми!! Искам чил саунд като 'Hands to myself'' или нещо в стила 'Fetish'. Дано в албума има колаборации с топ звезди. 

Има много rumors, но накрая всичко ще се окаже фейк. Тя в интервю е признавала, че я е срам да кани хора за дуети и винаги го прави лейбъла, хъхъ.

Деми няма топ 20 хит от 2017 и през цялата си кариера има над 40 сингъла и само пет топ 20 хита. СТИГА ЛЪЖИ! СТИГА МАНИПУЛАЦИИ! СТИГА ПРЕПИСВАНЕ НА ИСТОРИЯТА!! 

Ако следеше Селена, но ти НЕ Я СЛЕДИШ а просто коментираш правейки се на голям експерт щеше да знаеш, че буквално в кариерата си има само няколко песни с дебют в топ 15 - LYTLM и Ice Cream (най-вече заради корейци). Всичко друго и дебютира под тази позиция и с времето се изкачва бавно, но славно. Уж в най-славните и времена (според теб) песни като ''Любовна песен'' са достигали само 22 позиция. Това провал ли я прави ? В днешно време е по-стриймвана от песни дето са били номер едно там! 

Уили, 20 пъти го пишеш това, ето цитирам те, дано това те мотивира да спреш. Обърнахме ти внимание. Мерси.

Pharm GIFs | Tenor

Успокой се.

Поздрави се с хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Ами щом и двете винаги дебютират извън Топ 10 не знам защо въобще някога сме зачитали която и да е от двете за много по-голяма от другата и за някакъв фактор.:whistling:

Едната може да не дебютира в топ 10, но с времето се изкачва и за последните години има над 5 топ 10 хита. При другата high се използва само като предруса.

@Emanuela.Carey Катюш се опитва пак да предизвика лек интерес. Да пробва с клизма в кенефа като Татяна! ❤️ 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, -A. каза:

Едната може да не дебютира в топ 10, но с времето се изкачва и за последните години има над 5 топ 10 хита. При другата high се използва само като предруса.

@Emanuela.Carey Катюш се опитва пак да предизвика лек интерес. Да пробва с клизма в кенефа като Татяна! ❤️ 

Нали знаеш, че още от самото начало няколко човека тук говорим за интереса към самия изпълнител? Тоест този, който проследяваме най-вече в началото, а не после, когато нещата повече зависят от това как компанията ще наложи песента. В това отношение да припомня, че Селена откакто е с Interscope направи двете си най-успешни ери, докато Деметрия по незнайни причини стоя прикачена с тийн лейбъла Hollywood дори когато вече правеше далеч по-сериозна продукция и получаваше признание от публика и критици. Чак със Скутър й потръгнаха нещата в началото на 2020 ама... дойде пандемия и паралелно с това и изпълнителката съвсем изтрещя. Шанс. М/у другото според мен пандемията се отрази и на позициите на Селена. Хората вече си имаха много по-сериозни дневни теми от това да слушат някаква певица без талант, която преди 10 години е била Дисни звезда.

Но да, Селена винаги е била по-голяма от Деми и това никога не съм го отричал дори когато си правя закачки като онази преди малко. ;) Въпреки което положението при нея е такова - цяло чудо е до дебютира в Топ 10, докато при истински някогашни големи звезди, на които днес се подигравате, беше падение да дебютират на номер 4 с едни от най-силните продажби за жена за въпросната година. Enough said.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 30.08.2023 г. от 20:16, SG каза:

 

Но да, Селена винаги е била по-голяма от Деми 

Еми по-дърта е, фактс! 🤡

При Деми поне имаше масово съчувствие при някои от предозиранията, аз не съм видял и усетил на хората изобщо да им пука за здравословното състояние на бившата ан Джъстин Бийбър, как й беше името - не се сещам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Еми по-дърта е, фактс! 🤡

При Деми поне имаше масово съчувствие при някои от предозиранията, аз не съм видял и усетил на хората изобщо да им пука за здравословното състояние на бившата ан Джъстин Бийбър, как й беше името - не се сещам.

Абе пукаше си им, да ти кажа. И тя, и лейбълът й направиха много силен пи ар от цялата история... докато след някоя и друга година не се видя, че на самата Селена обаче много не й пука за жената, което й спаси живота.

Деметрия неведнъж е предизвиквала съпричастност у хората, дори и като цяло да се вижда, че е трудна и не съвсем приятна за общуване персона. Но талантът й винаги е успявал малко или много да привлече публиката отново. Като например при завръщането й след свръхдозата, което предизвика и съпричастност, и възхищение - и до днес им се чудя с какъв акъл не заложиха на тази песен, която дори без реализация като сингъл си стартира доста прилично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Демон пък точно никога не е била по-симпатична на хората от Селена. Имаше съжаление около Anyone но после направи това с йогурта и пак стана най-мразения човек в интернет.

Дори когато излезе информация, че има таен профил от който хейти Селена, всички бяха на страната на Селена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

Демон пък точно никога не е била по-симпатична на хората от Селена. Имаше съжаление около Anyone но после направи това с йогурта и пак стана най-мразения човек в интернет.

Дори когато излезе информация, че има таен профил от който хейти Селена, всички бяха на страната на Селена.

Истината е, че и двете не са наистина симпатични на хората, както във времето са били някои от истинските огромни звезди. Но не може да се отрече, че след свръхдозата симпатията към Деми временно достигна връх.

Голямата разлика между поведението на двете е, че Деметрия е тежко зависим от наркотиците човек със също така сериозни изявени ментални проблеми, докато Селена винаги е създавала впечатление по-скоро за пасивна, надменна и не съвсем ориентирана късметлийка, която се носи по течението, зададено й от по-запознатите с бизнеса. Нали, и тя си е имала здравословните проблеми - факт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Селена винаги е събуждала интерес у хората. 90% от случаите публиката е на нейна страна, просто излиза суха от водата. Докато при други изобщо не е така. 

Друг е въпроса, че не предизвиква интереса с музика или кино, а само със скандалите около нея. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, pacho каза:

Padam има ли успех? Хич не ме грабна, но тази е супер яка. Кайли много разнообразява със стиловете, кефи ме.

Падам стана първия ѝ топ 40 сингъл в ЮК от Timebomb през 2012-та насам. Пикира под номер 8 в основната класация и прекара цял месец в топ 10. Беше и номер 1 по тамошните радиа, както и номер 1 в US Dance Radio Airplay chart. Номер 1 в Израел, топ 5 в Кроатия и Унгарските радиа, топ 10 в Ирландия, радиата на Латвия и Южна Африка. 

И може би една от песните й, която е влязла в най-много на брой класации.

Отделно за по-малко от 4 месеца е сертифицирана за 200 000 CSPS в ЮК.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , SG каза:

Истината е, че и двете не са наистина симпатични на хората, както във времето са били някои от истинските огромни звезди. Но не може да се отрече, че след свръхдозата симпатията към Деми временно достигна връх.

Голямата разлика между поведението на двете е, че Деметрия е тежко зависим от наркотиците човек със също така сериозни изявени ментални проблеми, докато Селена винаги е създавала впечатление по-скоро за пасивна, надменна и не съвсем ориентирана късметлийка, която се носи по течението, зададено й от по-запознатите с бизнеса. Нали, и тя си е имала здравословните проблеми - факт.

Не знаем и при Селена какво е положението, всеки втори blind item е за това как тя си е зависима към кокаин от много години и никакъв rehab не ѝ е повлиявал.

преди 7 часа , Emanuela.Carey каза:

Демон пък точно никога не е била по-симпатична на хората от Селена. Имаше съжаление около Anyone но после направи това с йогурта и пак стана най-мразения човек в интернет.

Дори когато излезе информация, че има таен профил от който хейти Селена, всички бяха на страната на Селена.

Откъде излезе тая информация - от същите източници, които фотошопваха снимки на Кайли и Хейли как уж са ѝ се подигравали на веждите или тези, които бяха убедени, че The Idol е за нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпроса е че хаштаговете #DemiLovatoIsOverParty гърмяха с дни - в аргумента коя е по-харесвана от двете.
А това дали е истина - щом Деми побърза да затрие акаунта и не даде ясни обяснения говори достатъчно. Тя за всеки друг проблем мрънка с месеци като си мисли, че е ощетена. Тук защо побърза да се покрие?

И лайв записите от акаунта също дойдоха от нейни фенове, а не на Селена.
Просто има злоба родена от открити комплекси - не е видно само поради събития свързани със Селена, а всеки друг момент в който е решила да изкаже мнение по някой въпрос лъха на здрав хейт.

И не, не твърдя че е комплексирана от таланта, успеха и тн преди някой да го извърти - комплексирана е заради събития които е преживяла в гимназията докато е била известна. Сама е обяснявала как всичките ѝ проблеми тръгват от там.

Също ако Селена е зависима от кокаин това не би било изненадващо - кой в Холивуд не е зависим или изстрадал от наркотици? Особено “децата звезди”, които ги бичуват от малки. 
Както показа Майли че на 12-13 е имала 18 часови графици.
Не виждам защо такава зависимост би се използвала като оръжие срещу зависимия, а не срещу тези, които са виновни за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...