Jump to content



Pop, Dance, R&B, Rap & Hip-Hop, K-Pop, Retro скандали


Препоръчани коментари

Добро решение според мен. Би рискувала бързо да се изчерпа музикално ако продължи да издава редовно албуми. Сега ще създаде хайп около филмите и след някоя друга година ще се завърне с успешна музикална ера. Междувременно е възможно да е станала единствената ex-act, утвърдена и в музиката, и в киното (преди Селенови пак да ме нападнат, говоря за големия екран).

Ариана и fellow mate-ката й от старите ленти Елизабет от край време си бяха най-изявените и желани лица за ролята. Ако наистина Тарън е Херкулес ще имат химия и този път може на Дисни да вземе да им се получи римейка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Добро решение според мен. Би рискувала бързо да се изчерпа музикално ако продължи да издава редовно албуми. Сега ще създаде хайп около филмите и след някоя друга година ще се завърне с успешна музикална ера. Междувременно е възможно да е станала единствената ex-act, утвърдена и в музиката, и в киното (преди Селенови пак да ме нападнат, говоря за големия екран).

Ариана и fellow mate-ката й от старите ленти Елизабет от край време си бяха най-изявените и желани лица за ролята. Ако наистина Тарън е Херкулес ще имат химия и този път може на Дисни да вземе да им се получи римейка.

Ще има и ново гадже и нов материал за албуми💀

Тарън ми е малко компактен за Херкулес, представях си някой като Хенри Кавил или Крис Хемсуърт, ама спрямо Ариана ще е супер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, SG каза:

Добро решение според мен. Би рискувала бързо да се изчерпа музикално ако продължи да издава редовно албуми. Сега ще създаде хайп около филмите и след някоя друга година ще се завърне с успешна музикална ера. Междувременно е възможно да е станала единствената ex-act, утвърдена и в музиката, и в киното (преди Селенови пак да ме нападнат, говоря за големия екран).

Ариана и fellow mate-ката й от старите ленти Елизабет от край време си бяха най-изявените и желани лица за ролята. Ако наистина Тарън е Херкулес ще имат химия и този път може на Дисни да вземе да им се получи римейка.

На Дисни досега не им се получило с тия римейци, та сега ли? Аз лично чакам да почнат да римейкват обратно към анимация 

преди 6 минути, Blueberry каза:

Ще има и ново гадже и нов марериал за албуми💀

Тарън ми е малко компактен за Херкулес, представях си някой като Хенри Кавил или Крис Хемсуърт, ама спрямо Ариана ще е супер.

Звучи добре , но ако сменим от римейк на директна адаптация на оргиналните митове в късните години на Херкулес. 

Ениуей, с тия темпове на стачката, това ще има бая време докато излезе, ако излезе изобщо. Дисни толкова могъщо флопват в боксофиса, като нищо да видим края на тия безмислени римейци. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Ще има и ново гадже и нов материал за албуми💀

Тарън ми е малко компактен за Херкулес, представях си някой като Хенри Кавил или Крис Хемсуърт, ама спрямо Ариана ще е супер.

Баш някой като Хенри и Крис трябва да си е, но и Тарън си го представям. Попринцип би било най-добре да си вземат някой англоговорящ грък, де, с типичната средиземноморска красота, че тези всичките ако някъде неволно си пуснат оригиналните акценти ще стане жесток Херкулес.😄

преди 3 минути, Lelqtian каза:

На Дисни досега не им се получило с тия римейци, та сега ли? Аз лично чакам да почнат да римейкват обратно към анимация 

Звучи добре , но ако сменим от римейк на директна адаптация на оргиналните митове в късните години на Херкулес. 

Ениуей, с тия темпове на стачката, това ще има бая време докато излезе, ако излезе изобщо. Дисни толкова могъщо флопват в боксофиса, като нищо да видим края на тия безмислени римейци. 

Аз чакам да започнат да римейкват към анимация още като започнаха да ни пробутват само 3D анимета в Пиксар стайл и зарязаха традиционното излъчване, което ги е направило титани. И все пак имаше и някои добри римейкове - Малефисънт и Круела примерно, главно заради актрисите.

Ариана, мисля, ще е първата утвърдена певица с главна роля в техен римейк. Иронично, но и тя вече ще е звезда на Дисни.😄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

image.png.e1d2fd1ba3a5791e7948686866d0da15.png

не е колаж. ☠️

Това е единият му син, не знам какво се е бъгнал Гугъл. 

Дисни наистина са много зле с римейк линията, която вкараха, имат някои сполучливи, но още на Цар Лъв трябваше да спрат. Все си мисля, че около Ариана има толкова влиятелни и опитни хора, че няма да ѝ позволят да участва, ако е тъпня, каквато се очертава да бъде Снежанка например.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За радост на псевдо woke Дисни компани Херкулес не е чак толкова vintage като оригиналната Снежанка, та да се чудят как да го адаптират 'към новото време'. Пък и не мисля, че дори Ариана, която попринцип не ми е най-симпатичната певица, би имала таланта доброволно да стане чак толкова анти на публиката и сама да довърши филма още преди да е излязъл. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам дори защо вадите цифри и смятате?! Нещата са прости:

1. Кейти има изключително силна кариера, дори и сега да няма пукнат хит, когато е имала, другите още излизаха от Дисни.

2. Майли, дори и с бръсната глава и какви ли не неща, излезе от "Дисни света" и закова и хитове, и репутация, сама си ги създаде. Тази година отново е на върха, отново сама, гласят я и за Грами. Можем само да й ядем гъ*а.

3. Селена.... Еми, Селена, тя никога не е била най-добрата актриса, нито най-добрата певица, тя си е артист, който има от всичко по малко, но недостатъчно, за да е номер 1 и да надвие големите риби. Да, по статистики може да е имала по-силни години от Майли и от Кейти, но всички скандали около Джъстин и Джъстиновица много й помагат, защото тя само печели от тях. Рядко е в губещата позиция, а и да е, никога не губи колкото те двамата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Yamall каза:

 

3. Селена.... Еми, Селена, тя никога не е била най-добрата актриса, нито най-добрата певица, тя си е артист, който има от всичко по малко, но недостатъчно, за да е номер 1 и да надвие големите риби. Да, по статистики може да е имала по-силни години от Майли и от Кейти, но всички скандали около Джъстин и Джъстиновица много й помагат, защото тя само печели от тях. Рядко е в губещата позиция, а и да е, никога не губи колкото те двамата.

Отделно това, че е болна от няколко болести много й помага имиджово и драстично намалява критиките към нея, че пее фалшиво на живо. Селена има много добър ПР, който е превърнал посредствеността й във всяка една област, в която се изявява, като пример за борбеност и проява на сила. Селена е имиджов продукт. Нищо, което е направила до момента не е впечатляващо, не е разчупващо стереотипите, не е прокарало нова пътека в музиката/актьорството/изкуството. Тя винаги кара по най-сейф пътеката за нея, по подобие на русата си двуметрова дружка - бившата кънтри дрънкачка на китара и непреходна мъжемелачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малой Цирус с всичките й флопове и успехи много повече заслужава да бъде помнена от историята. Тя е истински артист - понякога скандална, понякога летаргична, понякога неразбрана, но разрушаваща покоя и статуктовото, владееща няколко музикални жанра до съвършенство, всяка ера - различна като стил и вокал. Майли, Майли има много богат и пъстър в тоналностите си глас, без проблем буди емоционалност с него у останалите. Майка му стара, тя ще остане като легенда в музиката някой ден. И въпреки успехите на баща й и кръстницата й - тя си създаде своя линия, която я направи каквото е - хулена, оспорвана, но и признавана, харесвана, обичана!
 

Изобщо не ми пука дали ще има 50 хита или 5. За мен тя е много по-ценна от Селена и всичките комерс отрепки!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Fast каза:

Реагирайте позитивно на този пост без да ми отговаряте, ако искате дискусиите за латино да бъде възстановени в темата. 

След това предложение това ме преследва във фейса:
image.png.0ab76ed22cf22de3c024c822a9280cc8.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Andrew Cunanan. каза:

Малой Цирус с всичките й флопове и успехи много повече заслужава да бъде помнена от историята. Тя е истински артист - понякога скандална, понякога летаргична, понякога неразбрана, но разрушаваща покоя и статуктовото, владееща няколко музикални жанра до съвършенство, всяка ера - различна като стил и вокал. Майли, Майли има много богат и пъстър в тоналностите си глас, без проблем буди емоционалност с него у останалите. Майка му стара, тя ще остане като легенда в музиката някой ден. И въпреки успехите на баща й и кръстницата й - тя си създаде своя линия, която я направи каквото е - хулена, оспорвана, но и признавана, харесвана, обичана!
 

Изобщо не ми пука дали ще има 50 хита или 5. За мен тя е много по-ценна от Селена и всичките комерс отрепки!!!

 

До голяма степен е така, но мен лично за мис Цирус винаги ще ме гложди това, че тя не се осъзна навреме и превърна скандала в нещо твърде продължително и гротескно, което малко или много винаги ще отблъсква публиката от нея. Спадът й нямаше да е толкова голям ако си беше останала само с емблематичните controversial моменти от We Can't Stop, Wrecking ball и VMA наградите. Последвалите й ходове я показаха като съвсем жалка и неадекватна - някакъв неуспешен опит да преповтори скандалността на Wrecking ball с клипа на Adore You, после супер гадното турне, след това неправилното промотиране на един инак открояващ се албум като наркоманския. Хората очакваха от нея завой в кариерата още през 2014, а тя го направи чак 2017 и се видя, че това й навреди.

С един добър пи ар никога нямаше да слезе от върха на ex-act-овете, а Селена щеше още да си мечтае да е над нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , SG каза:

До голяма степен е така, но мен лично за мис Цирус винаги ще ме гложди това, че тя не се осъзна навреме и превърна скандала в нещо твърде продължително и гротескно, което малко или много винаги ще отблъсква публиката от нея. Спадът й нямаше да е толкова голям ако си беше останала само с емблематичните controversial моменти от We Can't Stop, Wrecking ball и VMA наградите. Последвалите й ходове я показаха като съвсем жалка и неадекватна - някакъв неуспешен опит да преповтори скандалността на Wrecking ball с клипа на Adore You, после супер гадното турне, след това неправилното промотиране на един инак открояващ се албум като наркоманския. Хората очакваха от нея завой в кариерата още през 2014, а тя го направи чак 2017 и се видя, че това й навреди.

С един добър пи ар никога нямаше да слезе от върха на ex-act-овете, а Селена щеше още да си мечтае да е над нея.

Съгласен съм с теб. Но макар всичко това, тя сега отново е в добро състояние, важното е като паднеш да се изправиш и да покажеш, че можеш и друго, а не да се сгромолясаш тотално и да драпаш цял живот.

@Andrew Cunanan. е прав, ще остане в историята. Гласът й (макар да пишат, че изчезва) е много нетипичен, промени се адски много и каквото и да изпее, лично аз настръхвам. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

@-A. коментирай че Афро кралицата е в учебниците по история

IMG-7408.jpg

Истинска емблема и тотален хит! Песен, която се разви във времето, адски рядък феномен! Нека не забравяме, че пийка си го постигна 7-8 месеца след премиерата си! Скандално е песен в 52 си седмица да е топ 10 в билборд хот 100. :D 

Един истински пример за ремикс! Има още живот в тази песен.

Новата не върви особено добре, но на Селена буквално само LYTLM избухна в началото. Всичките и големи хитове са се развивали във времето! Да видим след месец два как ще е. 

Феновете спекулират, че ще е на VMAs защото със сигурност печелят Афро наградата и там ще обяви албума. Преди албума има още една песен да излезе с един диджей.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, -A. каза:

Новата не върви особено добре, но на Селена буквално само LYTLM избухна в началото. Всичките и големи хитове са се развивали във времето! Да видим след месец два как ще е. 

Феновете спекулират, че ще е на VMAs защото със сигурност печелят Афро наградата и там ще обяви албума. Преди албума има още една песен да излезе с един диджей.

Явно в момента не е времето на такива песни като Single Soon - като гледам първите позиции в Билборд на хората им се слуша друга музика. А и Селена май няма да я промотира - не виждам да има обявени някакви гостувания или изяви. 
Евентуално ще трябва някой фен да я популяризира в Тикток.

За албума мисля че ще изчака след като ѝ се възстанови ръката, за да го промотира по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като сложим настрана мнението ми за популярността на Селена, Single Soon и сама по себе си се представя изненадващо зле. Както казах и първия ден, парчето звучи доста приятно и вървежно, нещо в стил някои неангажиращи песни от края на 90те. И препратката към Сексът и градът от същия период можеше да й направи бонус реклама, като се има предвид, че новите епизоди на сериала са доста обсъждани, а и самата Ким Катрал я призна. Не знам, очаквах да гръмне, защото реално песничката ми харесва... но знам ли, може би още има никакъв шанс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Yamall каза:

Съгласен съм с теб. Но макар всичко това, тя сега отново е в добро състояние, важното е като паднеш да се изправиш и да покажеш, че можеш и друго, а не да се сгромолясаш тотално и да драпаш цял живот.

@Andrew Cunanan. е прав, ще остане в историята. Гласът й (макар да пишат, че изчезва) е много нетипичен, промени се адски много и каквото и да изпее, лично аз настръхвам. 

 

Абе ще си й остане името записано някъде в историята на музиката, но за мен нещо винаги ще й липсва, за да е сред най-големите в това отношение тип Бритни, която също почна като сладко Дисни момиче и в последствие с десетилетията животът я изпрати в шокиращи посоки. Твърде бързо изгърмя Майли след като пробва нещо различно. И вече толкова години не успява да се завърне към статута на масово интересна фигура. Може би има шанс ако продължи по линията тип Доли. Действително има глас.

преди 31 минути, Emanuela.Carey каза:

На хората им се слуша Тейлър Суифт
IMG-7411.jpg

Зомбировката в САЩ придобива плашещи размери. Някакви даже се провесили от моста, за да й гледат турнето. Силно се надявам да не са ми верни теориите, че я гласят за политическа фигура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Явно в момента не е времето на такива песни като Single Soon - като гледам първите позиции в Билборд на хората им се слуша друга музика. А и Селена май няма да я промотира - не виждам да има обявени някакви гостувания или изяви. 
Евентуално ще трябва някой фен да я популяризира в Тикток.

За албума мисля че ще изчака след като ѝ се възстанови ръката, за да го промотира по-добре.

Няма да я промотира защото клетвите на някой форумци са я застигнали и си е счупила ръката преди няколко седмици и е претърпяла спешна и адски нужна операция!

Всъщност в някой държави започва да се изкачва и да достига нови peaks като например Австралия. От друга стана нека не забравяме, че в момента в САЩ е нещо страшно с кънтри музиката. Буквално следващата седмица най-вероятно целия топ 5 ще е с кънтри песни което не помня кога за последно се е случвало.

Албума се надявам да има добър roll-out. Искам лийд сингъл, искам промо сингъл, искам втори сингъл и после албум. Тази нова мода да пускаш в един ден лийд и албум мисля, че играе много лоша шега!

преди 1 час, SG каза:

Като сложим настрана мнението ми за популярността на Селена, Single Soon и сама по себе си се представя изненадващо зле. Както казах и първия ден, парчето звучи доста приятно и вървежно, нещо в стил някои неангажиращи песни от края на 90те. И препратката към Сексът и градът от същия период можеше да й направи бонус реклама, като се има предвид, че новите епизоди на сериала са доста обсъждани, а и самата Ким Катрал я призна. Не знам, очаквах да гръмне, защото реално песничката ми харесва... но знам ли, може би още има никакъв шанс.

Нека не прекаляваме... какво означава изненадващо зле ? Най-силния и дебют (като стрийминг) в UK където не е много силна и не е много харесвана. Както споделих по-рано в някой държави като Австралия и Канада почва да се изкачва. Само в САЩ е зле. А и от друга страна не знам какво точно се очаква. И преди го написах и сега ще го повторя, дори най-големите хитове на Селена не са започвали обещавало. Изключение прави LYTLM. Тя не е Тейлър, че още първия ден да избухне и да има мега хит. Майли, която прави брутално промо с документалния филм и активна тик-ток кампания не е като да върви много по-добре. 

Според мен след някоя друга седмица може да се наложи. Песента е много чил, набива се в главата и в мисля, че има всичко нужно да стане радио хит. 

пс Ще дебютира между 20-10 място в hot 100. (Разликата тази седмица между 20 и 10 място ще е няколко точки според talk of charts). В другите държави също се очкава подобен дебют. Дай боже всеки да се представя толкова изненадващо зле.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...